Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.310/2019
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Egészségügyi szolgáltatás nyújtása a Magyar Közút Nonprofit Zrt. munkavállalói részére megbízási keretszerződés alapján
2019.05.20.
2019.06.04.
D.422/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Növényzetápolás gépeinek beszerzése
2018.12.19.
2019.02.07.
D.131/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Finisher, henger, emulziószóró tehergépkocsi bérlése (Heves megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.129/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Célgépek bérlése - finisher, járdafinisher, henger, aszfaltmaró (Békés megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.126/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Gépkocsi flotta bérleti szerződés 2017. V-VIII. hónapra -Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.117/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Zúzott kőanyag szállítása (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) Kbt. mellőzése
2018.04.03.
2018.04.04.
D.104/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt szállítás (Somogy megye) - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.98/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ömlesztett áru fuvarozási keretszerződés (Pest megye) - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.96/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés -Észak-magyarországi régió - Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.95/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
2017. Országos Közfoglalkoztatott Program 01 - Dél-dunántúli régió - Baranya megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.94/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Észak magyarországi régió - Heves megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.93/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Közép dunántúli régió - Veszprém megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.92/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Észak Magyarországi régió - Nógrád megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.85/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Közép dunántúli régió- Fejér megye -Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.28.
D.80/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Mercedes gyártmányú tehergépjárművek karbantartása - Kbt. mellőzése
2018.03.19.
2018.04.20.
D.79/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szóródó és egyéb anyagok, valamint aszfalt, beton szállítása Tolna megyében - Kbt. mellőzése
2018.03.19.
2018.05.14.
D.581/2017
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés - 2017. - 64. rész
2017.10.17.
2017.11.10.
D.556/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
2017. évhez kapcsolódóan helyi és országos közúthálózaton történő fejlesztési és felújítási munkák tervezési feladatainak ellátása, szerződések megkötése 6 részben
2017.09.25.
2017.10.10.
D.365/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszóró só beszerzése 2017. - 4. rész
2017.07.17.
2017.08.14.
D.573/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Forgalomszámláló rendszer kialakítása - II/2014.
2015.07.17.
2015.08.08.
D.65/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Szakmai gépek, járművek karbantartása" - KT-SZ-Ö-2014. - 6. rész
2015.02.09.
2015.04.07.
D.40/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ágaprítógép beszerzése a Magyar Közút Nonprofit zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2015.01.26.
2015.02.12.
D.848/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tengelysúly mérleg beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-12-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2014.12.03.
2015.01.19.
D.497/2013.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2013. 1., 2., 3., 4., 5., 6. részek
2013.11.12.
2013.12.21.
D.356/2013.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Mercedes-Benz Unimog típusú eszközhordozók karbantartása és alkatrész ellátása 6, 16., 18. részek tekintetében
2013.08.22.
2013.09.09.
D.342/2013.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása a MK NZRT alkalmazottai részére
2013.08.01.
2013.08.26.
D.384/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Közúti jelzőtáblák és tartozékaik beszerzése 2012. 6. rész
2012.06.12.
2012.07.23.
D.320/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Burkolatállapot mérés az országos közúthálózat részét képező fő- és mellékutakon, két részteljesítésben 2. rész
2012.05.10.
2012.06.22.
D.311/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Burkolatállapot mérés az országos közúthálózat részét képező fő- és mellékutakon, két részteljesítésben 1. rész
2012.05.03.
2012.06.05.
D.262/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Különféle munkaruhák, védőruhák, védő lábbelik és egyéb egyéni védőeszközök beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. dolgozói részére, 2 évre (4.rész)
2012.04.12.
2012.05.23.
D.254/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Útépítőgépek (Robbanómotoros bontókalapács és Ütközés csillapító adapter) beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. számára" (1. rész)
2012.04.10.
2012.05.08.
D.52/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Személygépjárművek és mikrobuszok operatív lízingfinanszírozás keretében történő beszerzése
2012.01.17.
2012.01.30.
D.758/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Különféle munkaruhák, védőruhák, védő lábbelik és egyéb egyéni védőeszközök beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. dolgozói részére, 2 évre - 4. rész
2011.10.11.
2011.11.28.
D.750/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tehergépkocsira szerelhető sószóró adapterek beszerzése
2011.10.07.
2011.11.21.
14.K.30.649/2011/4.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszóró só szállítása
2011.07.08.
D.171/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Keretmegállapodások megkötése az Útpénztár finanszírozású nagyfelületi javítási és útfelújítási feladatokra az országos közúthálózaton 2010-2011.
2011.03.21.
2011.03.28.
D.14/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Keretmegállapodások megkötése az Útpénztár finanszírozású nagyfelületi javítási és útfelújítási feladatokra az országos közúthálózaton 2010-2011.
2011.01.07.
2011.02.03.
D.359/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Térségi elérhetőség javítása 3105., 3107., 3112., jelű utakon című projekthez kapcsolódó kommunikációs tevékenység ellátása
2010.05.04.
2010.06.04.
3.Kf.650.335/2013/7.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Különféle munkaruhák, védőruhák, védő lábbelik és egyéb egyéni védőeszközök beszerzése
2014.04.15.
D.180/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
ED bevezetése utáni forgalmi átrendeződés hatásvizsgálatához, kiegészítő forgalomszámlálások elvégzése
2014.04.03.
2014.05.05.
D.319/2021
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Hidegaszfalt beszerzés 2021.- 1-2. rész
2021.07.02.
2021.08.09.
D.13/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2026.01.14.
2026.03.30.
D.14/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029.” - 2.rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2026.01.14.
2026.03.30.
D.814/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2025.12.19.
2026.03.30.
D.812/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 3.rész Dél-Alföld régió EKR001200742024
2025.12.19.
2026.03.30.
D.7/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2026.01.09.
2026.03.30.
D.8/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 2.rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2026.01.09.
2026.03.30.
D.129/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 2. és 3. része EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
D.827/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Gumiabroncs beszerzése 2025” - 2. rész. („2. Gumiabroncs - 3,5 tonna feletti járművek”) EKR001527812025
2025.12.29.
2026.05.12.
D.534/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Síkosságmentesítés és hóeltakarítás bérelt gépei - 4. rész Harkány mérnökség EKR001363542022
2022.12.30.
2023.02.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el