Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.180/2015.
Balatonkeresztúr Község Önkormányzata
Építési szerződés - Játszóház kialakítása - 1.sz. szerződés módosítása
2015.03.27.
2015.04.28.
D.181/2015.
Debreceni Egyetem
DEGF-156 Haemodinamikai laboratórium 12 havi működéséhez szükséges fogyóanyagok beszerzése konszignációs raktár üzemeltetéssel- 9. rész
2015.03.27.
2015.05.07.
D.182/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A KÖZOP 5.5.0-09-11-2012-0009 azonosító számú „A Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem” projekt keretében Száva és Hungária kocsiszín fejlesztésének kivitelezése és kiegészítő tervezése”
2015.03.27.
2015.05.15.
D.178/2015.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Informatikai eszközök beszerzése a TÁMOP-4.1.2.B.2-13/1-2013-0003 számú projektben (Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2013.)
2015.03.26.
2015.04.13.
D.179/2015.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem területén vagyonvédelmi feladatok ellátására - 1. rész
2015.03.26.
2015.05.26.
D.174/2015.
Zalakaros Város Önkormányzata
NYDOP-2.1.1/F-12-2012-0005 számú Termáltó és Ökopart című projektje keretében lefolytatott, 1.rész. vállalkozási szerződés keretében Termáltó és Ökopart kialakítása: 2. rész: vállalkozási szerződés keretében csúzda építése
2015.03.25.
2015.04.22.
D.176/2015.
Bethánia Rehabilitációs Otthon Alapítvány
Vállalkozási szerződés a Bethánia Rehabilitációs otthon bővítésére
2015.03.25.
2015.04.23.
D.175/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Különféle iskolai és óvodai eszközök beszerzése a DDOP-3.1.2/B-09-2f-2011.0002 azonosító számú Közoktatási esélyegyenlőség a Dráva mentén című projekt keretében, 2. rész: Klebersberg Intézményfenntartó Központ Babócsai iskolájának eszközbeszerzése
2015.03.25.
2015.06.04.
D.177/2015.
Fővárosi Vízművek zRt
Vállalkozási szerződés vízvezetékek nyíltárkos technológiával történő felújítására
2015.03.25.
2015.04.10.
D.168/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.30., G4S Készpénzlogisztikai Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.171/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.173/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2015. augusztus 01-től 2022. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.03.24.
2015.04.03.
D.165/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.01-2014.03.31., Józsefváros Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.166/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.03.31., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.169/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.170/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2015.01.01.-2015.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.172/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2015.01.01.-2015.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.167/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.163/2015.
MKK Magyar Követeléskezelő Zrt.
Az Intrade-Dream Integrált Faktoring Informatikai Szoftver Rendszerhez tartozó maintenance (követési) és support (rendszertámogatási) szolgáltatások nyújtásához kiegésztő szolgáltatás megrendelése a DREAM modulokhoz meghatározott, meglévő 10 egyidejű felhasználón túlmenően további 5 felhasználóra kiterjedő jogosultságra
2015.03.23.
2015.04.24.
D.162/2015.
Bükkaranyos Község Önkormányzata
A bükkaranyosi Kulcsárvölgyi patak környezeti állapotának javítása, valamint Bükkaranyos település bel- illetve külterületi vízvédelmi rendszereinek fejlesztése
2015.03.23.
2015.03.30.
D.164/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Szállítási keretmegállapodás számítástechnikai gépek alkatrészek és tartozékainak beszerzésére
2015.03.23.
2015.04.13.
D.159/2015.
Galga-menti Viziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
A Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető (Üzemeltető) Társulással kötött megbízási szerződés alapján az "Aszód és térsége szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" elnevezésű projekt megvalósítását követően a tagönkormányzatok irányába történő teljes körű pénzügyi elszámolás elkészítése
2015.03.19.
2015.04.10.
D.158/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
12 rendezvény szervezése Zala megyében
2015.03.19.
2015.04.08.
D.157/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Rendezvénynaptár elkészítése - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.17.
D.160/2015.
HM Beszerzési Hivatal
MH nagykonyháiban keletkezető ételhulladék elszállítása és ártalmatlanítása
2015.03.19.
2015.04.09.
D.156/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Lendvai Bogrács Fesztivál és Lendvai Szüret rendezvényeinek marketing és PR tevékenysége - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.14.
D.155/2015.
Páty Község Önkormányzata
kommunális hulladék elszállítása - Kbt. mellőzése
2015.03.18.
2015.04.02.
D.154/2015.
Országos Örmény Önkormányzat
Rendezvényszervezői feladatok 2013. évi ellátására a Kilikia Kulturális Egyesülettel kötött szerződések - Kbt. mellőzése
2015.03.17.
2015.04.27.
D.148/2015.
Eötvös József Főiskola
Megújuló energiaforrások létesítése – építési beruházás
2015.03.16.
2015.04.02.
D.152/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft., Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2015.03.16.
2015.04.28.
D.151/2015.
Magyar Útügyi Társaság
Kiegészítő szakmai tájékoztatási feladatok végzése ajánlatkérő részére a KÖZOP-2.5.0-11-2012-0009 számú projekt megvalósítása érdekében
2015.03.16.
2015.04.15.
D.150/2015.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. ütem című projekt keretében "Közterületi rekonstrukció kivitelezési munkáinak elvégzése a KDOP-3.1.1/D-2010-0001 számú projekt keretében"
2015.03.16.
2015.05.04.
D.149/2015.
Eötvös József Főiskola
Megújuló energiaforrások létesítése - építési beruházás
2015.03.16.
2015.04.02.
D.153/2015.
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózat Zrt.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 60. rész
2015.03.16.
2015.04.27.
D.144/2015.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Adásvételi keretmegállapodás, melynek tárgya Magyarországon közvetlenül nem elérhető, külföldi kiadású tudományos és szakmai sorozat- és egyedi nyomású, vagy könyvárusítási forgalomba nem hozott szerzői kiadású, vagy konferenciákon megjelenő, vagy új, kiadóktól beszerezhető kiadványok, vagy régi kiadású, kiadóktól vagy a kiadó terjesztőjétől közvetlenül már nem beszerezhető, jellemzően antikváriumokon keresztül hozzáférhető könyvek és egyéb szakmai dokumentumok (minden, sokszorosítással előállított vagy elektronikusan létrehozott, nem időszaki jellegű kiadvány, hordozótól függetlenül) beszerzése, és ajánlatkérő egyes telephelyeire történő kiszállítása
2015.03.13.
2015.04.17.
D.147/2015.
Bethlen Gábor Alapkezelő Közhasznú Nonprofit Zrt.
Vállalkozási szerződés portaszolgálati, valamint őrzés-védelmi feladatok ellátására
2015.03.13.
2015.04.07.
D.145/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.03.13.
2015.04.07.
D.143/2015.
Országos Sportegészségügyi Intézet
Vállalkozási szerződés az Országos Sportegészségügyi Intézet épületeinek felújítása tárgyában
2015.03.13.
2015.03.19.
D.146/2015.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régzéseti történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2015.03.13.
2015.04.23.
D.140/2015.
Fővárosi Vízművek Zrt.
BKSZTT telepén működő kogenerációs erőmű üzemeltetése, karbantartása és hibaelhárítása - KE-90/2014
2015.03.12.
2015.04.22.
D.142/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére - 1. rész
2015.03.12.
2015.03.30.
D.141/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Combino típusú villamosok felújításához vontatómotor és csuklóelem forgókészlet beszerzése - 1. rész
2015.03.12.
2015.05.11.
D.139/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt” nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére.
2015.03.11.
2015.04.24.
D.138/2015.
Kisvárda Város Önkormányzata
Egyösszegű fix átalányáras vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/2F-09-2009-0016 számú pályázat szerinti műszaki tartalom megvalósítására, a FIDIC Piros Könyv szerint Kisvárda Város szennyvízcsatornázásának II. üteme
2015.03.11.
2015.03.19.
D.135/2015.
Kolping Idősek Ápoló-Gondozó Otthona
Türje TIOP-3.4.2-11/1-2012-0089 pályzatból megvalósított kivitelezés
2015.03.11.
2015.03.25.
D.133/2015.
Kolping Idősek Ápoló-Gondozó Otthon
Zalaszentgrót TIOP-3.4.2-11-1/2012-0099 pályzatból megvalósított kivitelezés
2015.03.11.
2015.03.25.
D.134/2015.
Kolping Idősek Ápoló-Gondozó Otthona
Türje KEOP pályzatból megvalósított kivitelezés
2015.03.11.
2015.03.25.
D.137/2015.
Bihari Szociális Szolgáltató Nonprofit Kft.
Árubeszerzés 2014. évre - tőkehúsok és baromfi, valamint töltelékáru beszerzése
2015.03.11.
2015.03.30.
D.136/2015.
Hajdúsági Szociális Szolgáltató Nonprofit Kft.
Árubeszerzés 2014. évre - tőkehúsok és baromfi, valamint töltelékáru beszerzése
2015.03.11.
2015.03.30.
D.132/2015.
Fertőd Város Önkormányzata
Közétkezetés - Kbt. mellőzése
2015.03.11.
2015.03.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el