Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.130/2015.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP.1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekt keretén belül csarnok kivitelezési feladatainak ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2015.03.10.
2015.04.20.
D.131/2015.
Ráckeve Város Önkormányzata
Ráckevei Városüzemeltetési Szolgáltató Kft. ügyvezetői állásának betöltése - Kbt. megsértése
2015.03.10.
2015.03.13.
D.122/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták üzemeltetése
2015.03.09.
2015.04.20.
D.125/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ellenőrök ellenőrzése
2015.03.09.
D.124/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási informatikai rendszer üzemeltetése
2015.03.09.
2015.04.20.
D.123/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták alkatrészcseréje
2015.03.09.
2015.04.20.
D.126/2015.
Szent Borbála Kórház
Vállalkozási szerződés a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére II. elnevezésű beruházásának generál kivitelezéséhez kapcsolódóan
2015.03.09.
2015.04.17.
D.128/2015.
Viva Natura Biztonságos Környezetért Közhasznú Alapítvány
Elektromos meghajtású kishajó beszerzése
2015.03.09.
2015.04.17.
D.127/2015.
MTA Agrártudományi Kutatóközpont
MTA ATK Kukoricamentesítési Osztály számára 1 db új mezőgazdasági vontató beszerzése
2015.03.09.
2015.03.12.
D.121/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ügyfélszolgálat üzemeltetés
2015.03.09.
2015.04.20.
D.129/2015.
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Takarítási feladatok ellátása
2015.03.09.
2015.04.29.
D.120/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szent Gellért u. - Szőlős u. kiegészítő szakaszon burkolati jelfestés, Rumi út-Szent Gellért út csomópont jelzőlámpa rendszerének kerékpárút átvezetés miatti áthangulása, kerékpártámaszok telepítése
2015.03.06.
2015.04.20.
D.119/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Beléptető rendszer karbantartása és javítása
2015.03.06.
2015.03.17.
D.117/2015.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Vállalkozási szerződés keretében a "Szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer továbbfejlesztése a Heves megyei Regionális Hulladékgazdáklodási Társulás területén" (KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-005) elnevezésű projekt tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása FIDIC sárga könyv feltételei szerint
2015.03.06.
2015.04.15.
D.118/2015.
Máv Zrt.
Vasúti átjárókban videó megfigyelő rendszerek leszállítására, telepítésére és a sorompó berendezésekhez történő illesztésére irányuló, vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi szerződés KÖZOP-2.5.0-09-11-2011-0006
2015.03.06.
2015.04.15.
D.115/2015.
Nyíregyházi Törvényszék
Irodai eszközök bérbeadása, üzemeltetése és karbantartása 2 évre
2015.03.05.
2015.03.23.
D.116/2015.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer support beszerzése
2015.03.05.
2015.04.01.
D.113/2015.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Menekültügyi Őrzött Befogadó Központ
Takarítási szolgáltatás 2 részben: Békéscsaba, Debrecen
2015.03.03.
2015.04.03.
D.114/2015.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Tervezési szerződés keretében „A műemléki Palatinus Strandfürdő kiviteli terveinek elkészítése
2015.03.03.
2015.03.18.
D.112/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2) című kiemelt projekt támogatásához BSS/OSS licencbővítés 1. rész, 2 rész- 1. rész ellen
2015.03.02.
2015.04.01.
D.111/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Vállalkozási keretszerződés keretében passzív felsővezeték vagyonvédelmi rendszer kiépítése
2015.03.02.
2015.05.04.
D.110/2015.
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Rendőrségi alapfeladatok ellátásához szükséges multifunkciós eszközök beszerzése a vidéki kapitányságok részére 2522/214.
2015.03.02.
2015.04.13.
D.108/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Keretszerződés médiafigyelési feladatok ellátására
2015.02.27.
2015.03.23.
D.109/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - X. és XI. részek
2015.02.27.
2015.04.13.
D.106/2015.
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ Agrárkörnyezettudományi Kutatóintézet
Laboratóriumi eszközök és berendezések szállítása (Labor-Trend Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.02.27.
2015.04.13.
D.107/2015.
Tokaj Borvidék Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet
Borelemző készülék beszerzése - Kbt. mellőzése
2015.02.27.
2015.04.01.
D.104/2015.
HungaroControl Zrt.
HungaroControl Zrt. ANS I épületébe telepítendő szünetmentes villamos energiát biztosító UPS berendezések beszerzése
2015.02.26.
2015.03.11.
D.103/2015.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2015.02.26.
2015.03.24.
D.105/2015.
HungaroControl Zrt.
HungaroControl Zrt. ANS II épületébe telepítendő szünetmentes villamos energiát biztosító UPS berendezések beszerzése
2015.02.26.
2015.03.11.
D.102/2015.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház -kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt keretében a fertőrákosi, egykori kőfejtő területén működő Barlangszínház átalakítása, tanösvény és kiállítás kialakítása, tájrendezés, valamint kiszolgáló épületek, parkoló és köztér építése
2015.02.26.
2015.05.12.
D.101/2015.
Jászberényi Szent Erzsébet Kórház
Infrastruktúra fejlesztés a Jászberényi Szent Erzsébet Kórházban c. projekt keretében megvalósuló Orvostechnikai eszközök beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés
2015.02.25.
2015.04.07.
D.100/2015,
Gödöllő Város Önkormányzata
Takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2015.02.24.
2015.03.12.
D.97/2015.
Hajdúdorog Város Önkormányzata
Csapadékvíz elvezető rendszer kiépítése Hajdúdorog városában, ÉAOP-5.1.2/D2-11-2011-0021 azonosító jelű projekt keretében megvalósuló munkákhoz kapcsolódó új műszaki tartalom tárgyában
2015.02.23.
2015.04.23.
D.92/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű alkatrészvásárlás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.90/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű karbantartás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.88/2015.
Országos Mentőszolgálat
Takarítás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.86/2015.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi eszközök fenntartási anyagainak vásárlása - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.84/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű karbantartás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.96/2015.
Országos Mentőszolgálat
Takarítási szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.93/2015.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi ügyelet ellátása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.91/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű egyéb anyag vásárlás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.99/2015.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap által támogatott közszolgálati műsorszolgáltatók hirdetési felületeinek tartalomfejlesztésével és értékesítésével összefüggő tevékenységek megrendelése a szerződéskötéstől számított 36 hónapos időszakra vonatkozóan, a dokumentációban részletezettek szerint, vállalkozási szerződés keretében
2015.02.23.
2015.04.07.
D.98/2015.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.02.23.
2015.04.14.
D.89/2015.
Országos Mentőszolgálat
Távközlési szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.87/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gyógyszer-beszerzés 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.85/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű egyéb anyag vásárlása - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.83/2015.
Országos Mentőszolgálat
Távközlési szolgáltatás - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.95/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gyógyszer-beszerzés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.94/2015.
Országos Mentőszolgálat
Mosás és tisztítási szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.81/2015.
AUDI HUNGARIA Iskola Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány
Az Audi Hungaria Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium épületének bővítése és felújítása vállalkozási szerződés keretében
2015.02.20.
2015.03.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el