Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.206/2016.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Burkolatállapot mérés a gyorsforgalmi úthálózaton
2016.03.23.
2016.04.25.
D.910/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Síkosságmentesítési és hóeltakarítási munkálatok elvégzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére a 2015/2016 év telén, vállalkozási szerződés keretében - 2. rész
2015.12.23.
2016.02.17.
D.833/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Vállalkozási keretszerződés, szennyvíz elszállítása, és szennyvízcsatorna tisztítása, valamint dugulás elhárítás - 3., 9., 10. részek
2015.11.17.
2015.12.02.
D.536/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Vegyszeres gyom-, kártevő- és rágcsálóirtás 2015. - 5., 8., 12., 27-32., 35-37. részek
2015.07.02.
2015.08.27.
D.78/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ágaprítógép beszerzése a Magyar Közút Nonprofit zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2015.02.19.
2015.03.31.
D.828/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Személy- és kistehergépjárművek javítása, szervizelése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére.
2014.11.18.
2014.12.03.
D.483/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Közúti jelzőtáblák és tartozékaik 2014/II. - 3. rész
2014.09.25.
D.334/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Biztonságtechnikai őrzés védelmi rendszer a Magyar Közút Nzrt. telephelyeire
2014.07.04.
2014.09.10.
D.82/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2013. 1., 2., 3., 4., 5., 6. részek
2014.02.24.
2014.04.22.
D.35/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kisköltségű forgalombiztonsági beavatkozások III/2011.
2012.01.16.
2012.02.08.
D.1001/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Biztosítási szolgáltatás beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére
2011.12.28.
2012.02.06.
D.817/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tehergépkocsira szerelhető sószóró adapterek beszerzése
2011.10.28.
2011.11.29.
D.810/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kalcium-kloric oldat és granulátum beszerzése 2011-2012.
2011.10.27.
2011.12.07.
D.723/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.722/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Brigádszállító kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.604/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Nehézgépjárművek beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.08.23.
2011.10.07.
14.K.30.648/2011/4.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszórósó szállítása
2011.07.08.
D.460/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés 2011
2011.07.06.
2011.07.18.
D.154/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Hídfelújítások tervezése II. 2011. - 1., 2., 8., 12., 13., 15., 16., 17 részek
2011.03.11.
2011.05.02.
D.895/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
A záhonyi térség különleges gazdasági övezetének komplex gazdaságfejlesztési programjával kapcsolatos kormánydöntések 2003-2010. közötti végrehajtásának vizsgálata
2010.11.18.
2010.12.29.
20.K.32.351/2010/6.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Jelzőlámpa rekonstrukciós program Magyarországon 2009.
2010.11.12.
20.K.32.350/2010/6.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Lakott területen kívüli, kis költségű forgalombiztonsági beavatkozások kivitelezése
2010.11.12.
D.77/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
ROP burkolat felújítás 2009. II. – Közép-Magyarországi Régió
2010.02.08.
2010.04.06.
D.817/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 3.rész Dél-Alföld régió EKR001200742024
2025.12.19.
2026.01.27.
D.715/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Útszóró só (NaCl) II. beszerzése" - 3. rész Közép-Magyarország EKR001347922025
2025.11.05.
2026.01.13.
D.617/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.616/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.615/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 4.rész Dél-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.613/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 2.rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.612/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.607/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.605/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.604/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 4.rész Dél-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.603/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 3.rész Dél-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.602/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 2.rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.174/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Útszóró só (NaCl) - 2025” - 3. rész - Észak-Alföld és Észak-Magyarország EKR002521592024
2025.03.14.
2025.04.01.
D.44/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Síkosságmentesítés és hóeltakarítás bérelt gépei" - 2.rész - (2- Szentlőrinc) EKR001175462024
2025.01.16.
2025.02.14.
D.10/2024
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kalcium-kloric (CaC12) granulátum - 2. rész EKR000976752023
2024.01.05.
2024.01.24.
D.9/2024
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kalcium-kloric (CaC12) granulátum - 1. rész EKR000976752023
2024.01.05.
2024.01.30.
D.602/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2012. II.
2012.10.29.
2013.01.18.
D.584/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2012. II.
2012.10.19.
2012.12.17.
D.590/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029” - 1. rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.15.
2025.11.12.
D.591/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029” - 2. rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.15.
2025.11.12.
D.822/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.12.22.
2026.03.30.
D.815/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.12.19.
2026.03.30.
D.813/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 4.rész Dél-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.12.19.
2026.03.30.
D.830/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.12.29.
2026.03.30.
D.5/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2026.01.08.
2026.03.30.
D.823/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 2.rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2025.12.22.
2026.03.30.
D.132/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 14. rész EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el