Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.405/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 2. rész: Áramváltók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.405/2023
Öskü Község Önkormányzata
Tasner Antal Általános Iskola villámvédelmi rendszer teljes körű kivitelezése - Kbt. mellőzése
2023.09.25.
2024.01.11.
D.405/2024
Tiszaeszlár Község Önkormányzata
„Óvodabővítés és energetikai fejlesztés” EKR000582782024
2024.06.24.
2024.07.29.
D.405/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben” - 9. rész Győri Üzemegység EKR001609462024
2025.06.23.
2025.07.28.
D.405/2026
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Országos élelmiszer-alapanyagok beszerzése 6 részben - 2. rész (Tejtermék) EKR001336502026
2026.07.27.
2026.08.17.
D.406/11/2008
Hajdúbagos Község Önkormányzata
2008.09.09.
D.406/2009.
Budafok – Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata, képviseli: Dallos Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Dallos Zsolt
Vállalkozási szerződés a Budapest XXII. kerület Önkormányzata fenntartásában levő óvodák gyermekétkeztetésének biztosítása
2009.07.28.
2009.08.25.
D.406/2010.
Üllő Város Önkormányzata
Üllő város oktatási, nevelési intézményeiben közétkeztetés biztosítása
2010.05.19.
2010.06.23.
D.406/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.10.
2011.07.21.
D.406/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Kálvária gépház építészeti rekonstrukciója
2012.06.25.
2012.07.24.
D.406/2013.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Megbízási keretszerződés KEOP 1-7 prioritás vonatkozásában általános tanácsadási feladatok ellátása tárgyában
2013.09.16.
2013.11.05.
D.406/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.08.01.
2014.09.09.
D.406/2015.
Mórahalom Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/C-12-2013-0180 azonosító számú, "Napelemes kiserőmű létesítése Mórahalom Városi Önkormányzat beruházásában" megnevezésű projekt keretében napelemes erőmű kivitelezési munkáinak megvalósítása vonatkozásában
2015.06.22.
2015.07.08.
D.406/2016
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a 21. sz. főút 1+300-7+850 km, 23+300-27+820 km és a 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátására - 1. rész
2016.05.31.
2016.06.28.
D.406/2017.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház számára vállalkozási szerződés keretében
2017.08.10.
2017.09.25.
D.406/2018
Ajka Város Önkormányzata
A közvilágítási rendszer korszerűsítése
2018.11.30.
2019.01.22.
D.406/2019
Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft.
Gépjárművek beszerzése (EKR000921372019)
2019.08.09.
2019.08.26.
D.406/2020
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság
"PMRFK takarítás 14 részben" - 1., 5. és 11. részfeladat EKR00154632019
2020.09.18.
2020.11.12.
D.406/2021
Lajoskomáromi Tejtermelő Korlátolt Felelősségű Társaság
„VP-3-4.2.1-15 Lajoskomáromi Tejfeldolgozó Kft. sajtüzem technológia beszerzése - 1. rész: Érlelő technológia (Fixen telepített)” EKR000643382018
2021.09.16.
2021.11.15.
D.406/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 3. rész: Kombinált mérőváltók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.406/2023
Öskü Község Önkormányzata
Tasner Antal Általános Iskola lapostető vízszigetelési munkái - Kbt. mellőzése
2023.09.25.
2024.01.11.
D.406/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” 1. része„MR beszerzés az OKFŐ részére – Dunaújváros” (VU-18075) - elkülönített eljárás
2024.06.21.
2024.10.15.
D.406/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2021. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.406/2026
Mezőberény Város Önkormányzata
„Külterületi út szilárd burkolat felújítás” EKR000974242026
2026.07.27.
D.407/11/2011.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem szervezeti egységei, a Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú Nonprofit Kft. részére 36 hónapra szükséges, kölönféle orvosi- és egyéb gázok szállítása, tartály- és palackbérlettel beszerzés
2011.06.10.
2011.07.18.
D.407/2010.
Lébény Nagyközség Önkormányzata
Egészségünkre! - a lébényi egészségház környezetbarát felújítása
2010.05.19.
2010.06.14.
D.407/2012.
Országos Mentőszolgálat
Országos Mentőszolgálat részére biztosítandó orvosi gázok szállítása, palackbérlete 36 hónap időtartamra és a kapcsolódó szolgáltatások biztosítása
2012.06.25.
2012.08.06.
D.407/2013.
Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Szlovénia-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében megvalósuló, SI-HU-2-2-013 sz. "Magas fák gyöngyei" című projekt keretében megvalósuló Kóstoló és bemutatóház építés beruházás kiviteli munkáira
2013.09.16.
2013.10.28.
D.407/2014.
Budapesti Sportszolgáltató Központ
Vállalkozási szerződés kivitelezési munkák elvégzésére a Margitszigeti futópálya rekonstrukciója keretében - helyszínen öntött technológiájú műanyag borítású futópálya építése
2014.08.04.
2014.09.09.
D.407/2015.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Salgótarján, É-D-I irányú kerékpárút III. ütem (Sportcsarnok melletti gyalogos aluljáró - Kékkői utca Közötti szakasz)” tárgyú, KÖZOP-3.5.0-09-11 azonosítószámú projekt kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan
2015.06.22.
2015.07.08.
D.407/2016.
Mátészalka Város Önkormányzata
Bel- és csapadékvíz elvezető rendszer kivitelezési munkáinak ellátása
2016.06.01.
2016.06.28.
D.407/2017.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés mezőgazdasági tevékenységre 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.10.
2017.08.24.
D.407/2018
Pécsi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése EFOP programok keretében - 2-5. rész EKR: 000093912018
2018.12.03.
2018.12.20.
D.407/2019
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (Campus) – Kreatív Innovációs és Tudáspark kialakítása III. projekteleme tekintetében főző- és catering konyhákhoz kapcsolódó berendezések beszerzése EKR000227182019
2019.08.10.
2019.09.23.
D.407/2020
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kommunális célgépek és földmunkagépek beszerzése - 2. rész
2020.09.18.
2020.10.14.
D.407/2021
Heréd Község Önkormányzata
Herédi Művelődési Ház födémmegerősítési munkái (1. és 3. kérelmi elem)
2021.09.16.
2022.05.03.
D.407/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 1. rész: Toponár 400/132 kV-os, Hévíz 400/132 kV-os és Szombathely 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.407/2023
Fehérgyarmat Város Önkormányzata
Külterületi utak rekonstrukciója - 1. rész EKR000482792023
2023.09.26.
2023.11.06.
D.407/2024
Győrasszonyfa Község Önkormányzata
„Szolgálati lakás építése” EKR000732262021
2024.06.25.
2024.08.29.
D.407/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2022. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.407/2026
Semmelweis Egyetem
"Stáhly utcai szakrendelő” EKR001293652024
2026.07.29.
2026.08.17.
D.408/2010.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás működési területén a bezárt települési szilárd hulladéklerakók rekultivációja (4. rész)
2010.05.20.
2010.06.28.
D.408/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése 1-3. rész
2011.06.10.
2011.07.25.
D.408/2012.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2012.06.26.
2012.08.21.
D.408/2013.
Visegrád Város Önkormányzata
Vállalkozási Szerződés „Az ezeréves Visegrád Városközponti fejlesztése" tárgyú projekt keretében megvalósuló építmények és közterületek kivitelezési feladatainak ellátására. KMOP.5.2.1/B-09-2F-2010-0009. 1. rész
2013.09.16.
2013.09.24.
D.408/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.08.04.
2014.08.21.
D.408/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.408/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés a Heim Pál Gyermekkórház D épületének és Fül-Orr-Gégészeti Osztályának a KEOP-5.6.0/12-2013-0002 számú projekt keretében történő épületenergetikai felújítási munkáinak elvégzése
2016.06.01.
2016.06.24.
D.408/2017.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bio őszi búza, zab vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.10.
2017.08.24.
D.408/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése
2018.12.06.
2019.01.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el