Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.402/2026
Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ
„Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ és a fenntartása alá eső köznevelési intézmények nyomtatási és szkennelési feladatainak teljeskörű ellátása bérleti konstrukcióval TÜSZ szolgáltatással 36 hónap tekintetében”
2026.07.27.
D.402/2025
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K24278 5 db kompakt traktor és adapterek besz” EKR000373722025
2025.06.20.
2025.07.31.
D.402/2024
Tiszaújvárosi Sport-Park Nonprofit Közhasznú Kft.
Villamos energia beszerzése EKR000410522024
2024.06.21.
2024.07.16.
D.402/2023
Öskü Község Önkormányzata
A TOP-3.2.1-15 kódszámú, „Az ösküi Tasner Antal Általános Iskola, valamint az önkormányzat hivatali épületének komplex energetikai felújítása” című projekt keretében az ösküi Tasner Antal Általános Iskola komplex energetikai felújítása
2023.09.25.
2024.01.11.
D.402/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Csőgyűjtősínek szállítása Kerepes alállomásra - 1. rész
2022.10.26.
2022.11.16.
D.402/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2019.02.13.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.402/2020
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vasútépítéshez szükséges kőanyagok beszerzése - 1. rész EKR000344272020
2020.09.17.
2020.10.20.
D.402/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremkiadási tevékenység előkészítésére és megszervezésére irányuló megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.402/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
Tervezési feladatok ellátása – PVSK infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése, tervezői művezetés ellátása
2018.11.28.
2018.12.03.
D.402/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2015. december 21.-én Delta Systems Kft.-vel megkötött szerződés különféle informatikai szolgáltatások nyújtására - Kbt. mellőzése
2017.08.08.
2017.09.05.
D.402/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.402/2015.
Déri Múzeum
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2015.06.22.
2015.08.04.
D.402/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
DINA elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.402/2013.
Bóly Város Önkormányzata
Építési beruházás a DDOP-3.1.2-12-2013-0007 kódszámú, "Versendi óvodafejlesztése"című pályázattal kapcsolatban
2013.09.13.
2013.10.16.
D.402/2012.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Ásotthalom személyforgalmi határátkelőhely kivitelezése
2012.06.20.
2012.07.10.
D.402/2011.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás
Szikszó, Kistérségi Szociális és Szolgáltató Központ építés
2011.06.10.
2011.07.25.
D.402/2010.
Mátrai Gyógyintézet
A Mátrai Gyógyintézet Főépülete teljes fűtési rendszerének kicserélése megújuló, levegő- levegő hőszivattyús rendszerre
2010.05.18.
2010.06.29.
D.402/17/2008.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
2008.09.06.
D.401/2026
Demjén Község Önkormányzata
„Demjén - Belterületi kerékpárút építése” EKR000669452026
2026.07.24.
D.401/2025
Pellérd Község Önkormányzata
„Brázay kastélypark fejlesztése TOP Plusz projekt” - 1. rész Parképítés a járulékos munkákka EKR000097312023
2025.06.20.
2025.09.17.
D.401/2024
Tiszalöki Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Zöldség, gyümölcs, egyéb KeMO Bv. Intézetek részére EKR002219002023
2024.06.21.
2024.07.03.
D.401/2023
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
„Médiavásárlás 2 részben - 2. rész: Heti és havi print hirdetési felületek" EKR000837682023
2023.09.25.
2023.10.05.
D.401/2022
Mátészalkai Szakképzési Centrum
Konyhai gépek beszerzése GINOP 6.2.7. EKR 001168682022
2022.10.21.
2022.11.16.
D.401/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2019.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.401/2020
BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt. = KKBK
Tervellenőri és árszakértői feladatok EKR000704362020
2020.09.16.
2020.10.20.
D.401/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremőri feladatok ellátása a megrendelő kezelésében lévő Petőfi Irodalmi Múzeum Károlyi Mihály u. 16., valamint a Veres Pálné u. 4-6. alatti épületekben található kiállítási terekbe - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.401/2018
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Ajánlati felhívás - Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumai személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása tárgyában
2018.11.26.
2018.12.11.
D.401/2017.
Dunavarsány Város Önkormányzata, Sziget-Szilárd Út és Közműépítő Ipari és Szolgáltató Kft.
Dunavarsány Város 2014. évi útfelújítási munkái
2017.08.08.
2017.10.12.
D.401/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés tanulmány elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.401/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltetett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű után gyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása
2015.06.19.
2015.08.04.
D.401/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
E-napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.401/2013.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére 4 részajánlati körben ápolási eszközök leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése- 1. rész
2013.09.13.
2013.11.08.
D.401/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Az Északi Vasúti Duna-híd - Pilisvörösvár(bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2012.06.19.
2012.08.27.
D.401/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.06.10.
2011.07.22.
D.401/2010.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Tahitótfalu földes utcáinak fejlesztése
2010.05.18.
2010.06.17.
D.401/11/2006.
Magyar Közút Kht.
Különböző típusú közúti jelzőtáblák, útbaigazító táblák és tartozékainak beszerzése
2006.06.15.
2006.07.28.
D.400/2026
Aszód Város Önkormányzat
„Kistérségi Gondozási Központ fejlesztése” EKR001742172025
2026.07.23.
D.400/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvár rekreációs központ létesítése 3” - 2.rész - „Rekreációs központ építés” EKR001112412022
2025.06.19.
2025.12.08.
D.400/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás - KEF” EKR002274942023
2024.06.21.
2024.08.14.
D.400/2023
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
„Médiavásárlás 2 részben - 1. rész: In- és outdoor hirdetési felületek EKR000837682023
2023.09.25.
2023.10.05.
D.400/2022
Sopronkövesd község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000955632022
2022.10.21.
2022.11.18.
D.400/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Kenyér, péksütemény, finom pékáru beszerzése (2018.03.01.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.400/2020
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartása EKR 000801052020
2020.09.15.
2020.10.05.
D.400/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
A PIM gazdasági igazgatójának és főosztályának teljes körű adminisztratív kiszolgálása - Kbt. mellőzés
2019.08.07.
2019.10.16.
D.400/2018
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2018.11.26.
2019.01.28.
D.400/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés aneszteziológiai munkaállomások beszerzésére - 1. és 2. rész
2017.08.07.
2017.10.06.
D.400/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés élőerős őrzés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.400/2015.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
1028 Budapest, Templom u. 12-14. (HRSZ: 54281)sz. alatti ingatlanon lévő Klebelsberg-kastély épületegyüttes felújítása, Klebelsberg emlékház és vendégház kialakítása
2015.06.19.
2015.08.19.
D.400/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
FÖKIR elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.400/2013.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
A 109 VP-SZV jelű Veszprém szennyvízelvezető és -tisztító víziközmű-rendszer vízközmű vagyon-értékelésének elvégzése a 24/2013. (V.29.) NFM rendeletnek megfelelően
2013.09.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el