Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.910/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési fenntart. szolg., szakkönyv, folyóirat beszerzése (Vince Kiadó) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.911/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy., egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése,szakkönyv, folyóirat beszerzése (V-Tesa Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.912/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmia anyagok beszerzése, egyéb szakmai anyagok, műszaki, karbantartás ianyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Werfen Hungary Kft.) 2012.évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.915/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., építési beruházások, gépjármű fenntartás anyagai, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg.(ingatlan), kisértékű gépek, berendezések, kisértékű tárgyi eszközök, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű tárgyi eszközök, nyomdai, dekorációs anyagok, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (999 Aprócikk Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.12.23.
2015.02.04.
D.918/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Logo-Tex Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.919/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Medico Digitális Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.920/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Medico-Digitális Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.921/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, egyéb üzemeltetési , fenntart. szolg. gépjármű fenntartás anyagai, hajtó- és kenőanyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Mischl Autóház Kft. ) 2012 évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.923/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, szakanyag vegyszerek beszerzése (Orgentec Hungary Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.924/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Orvostechnika Ker. és Szolg. Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.928/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, javítási szolgáltatás beszerzése (Siel-Inczédy és Társa Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.929/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy., egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Sigma-Aldrich Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.933/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (3DHistech Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.935/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, javítási és karbantartási szolgáltatások (Anamed kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.937/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiállítási tárgy, reklám és propagandakiadások, szakkönyv, folyóirat, egyéb szolgáltatások beszerzése (AS-M Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.938/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egészségügyi szakanyagok, kisértékű gépek, berendezések, munkaruha, védőruha beszerzése (Barta Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.939/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (Biocenter Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.940/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Biomedica Hungaria Kft. CARDIO) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.942/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok beszerzése, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Biomedica Hungária Kft. Labordiag.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.945/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeletési, fenntartási szolg. stb. (Danubius Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.947/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási kisjavítási szolgáltatások (Anorid Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.949/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., gázenergia-szolgáltatás díja, ingatlanbérleti díj, személyi jellegű kiadások, távhő- és melegvíz-szolgáltatás díja, villamosenergia-szolgáltatás, víz- és csatornadíjak (Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.953/2014.
Pécsi Tudományegyetem
bérleti díjak, egézségügyi szakmai anyagok, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás beszerzése (Roche Magyarország Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.954/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (Radiometer Magyarország Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.957/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szakanyag vegyszerek beszerzése (Orgentec Hungary Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.958/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Novomed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.960/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan) (Schindler Hungária Lift Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.963/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia-szolgáltatás díja (FŐGÁZ Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.964/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia-szolgáltatás díja (FŐGÁZ Zrt.) 2013. évben - kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.967/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Dunántúli Mosodák Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.12.23.
2015.02.09.
D.968/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartás, javítási szolgáltatás, kommunikációs szolgáltatások, műszaki, karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagon Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.969/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok , egyéb szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.971/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció kiáll.tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart.szolgáltatás, irodaszer, sokszorosítási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Polko-Print Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.976/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biocenter Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.883/2014.
Zalakaros Kistérség Többcélú Társulása
Vállalkozási szerződés a közösségi közlekedéssel kapcsolatos építési beruházás Keszthelyen és a zalakarosi kistérségben - Keszthelyi autóbusz-pályaudvar építése (NYDOP-3.2.1/B-09-2010-0005) projekt keretében talajcsere és vízvezeték építési munkák megvalósítására
2014.12.22.
2014.12.30.
D.881/2014.
Dabas Város Önkormányzata
Dabas TV archív műsoranyagának (1998-2014) megvásárlása
2014.12.22.
2015.01.28.
D.880/2014.
MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Hóeltakarítási és síkosságmentesítési feladatok elvégzése 2014-2015 téli időszakban a Debreceni Regionális Központ területein
2014.12.22.
2015.01.21.
D.882/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program” című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása vonatkozásában
2014.12.22.
2015.02.25.
D.878/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer support beszerzése
2014.12.19.
2015.01.20.
D.879/2014.
Máv Zrt.
Adásvételi keretszerződés megkötése MÁV Zrt. vasúti pálya felújítási, karbantartási munkáihoz szükséges különféle csavarbiztosító gyűrűk beszerzése
2014.12.19.
2015.01.16.
D.876/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 45. rész
2014.12.18.
2015.01.28.
D.874/2014.
DAKÖV Dabas és Környéke Vízügyi Kft.
Keretszerződés ivóvízmérő órák javítására, felújítására, illetőleg szállítására - 1 rész (ivóvízmérő órák javítása, felújítása hitelesítéssel)
2014.12.18.
2015.02.17.
D.877/2014.
Dr.Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet
Szállítási szerződés az „Ellátás racionalizálása a Réthy Pál Kórházban” című és TIOP 2.2.4-09/1-2010-0022 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére - 2. rész
2014.12.18.
2015.02.12.
D.875/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 60. rész
2014.12.18.
2015.01.28.
D.873/2014.
Balatoni Integrációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés dinamikus utastájékoztatási rendszer szállítására és üzembe helyezésére a DDOP 5.1.2/B-11-2012-0001 „Közösségi közlekedés fejlesztése a Balaton térségében” című projekt keretében
2014.12.16.
2015.01.16.
D.872/2014.
Szent István Király Alapítvány az Ipoly-mente Kultúrkörért
A turisztikai tevékenységek ösztönzésének körében falusi szálláshely kialakítása - Kbt. mellőzés
2014.12.16.
2015.01.16.
D.871/2014.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal
A Szegedi Fegyház és Börtön nagyfai objektumán létesítendő 300 fős táborhoz konténerek és mobilházak bérlése
2014.12.16.
2015.02.06.
D.869/2014.
Püspökladány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉAOP-5.1.1./D-12-2013-0018 azonosítószámú, „Püspökladány a hagyományokra építő aktív város” tárgyú pályázathoz kapcsolódó közbeszerzési eljárás építési tevékenység végrehajtására
2014.12.15.
2015.01.30.
D.870/2014.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht. és Keszthelyi Kórház
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, „Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében” c. pályázat keretei között orvostechnikai eszközök beszerzése - 1. rész
2014.12.15.
2015.02.02.
D.868/2014.
Szent Borbála Kórház
Vállalkozási szerződés a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére II. elnevezésű beruházásának generálkivitelezéséhez kapcsolódóan
2014.12.13.
2015.01.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el