Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.867/2014.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Vállalkozási szerződés keretében a "Szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer továbbfejlesztése a Heves megyei Regionális Hulladékgazdáklodási Társulás területén" (KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-005) elnevezésű projekt tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása FIDIC sárga könyv feltételei szerint
2014.12.13.
2015.01.26.
D.865/2014.
Encs Város Önkormányzata
Encsi Területi Egészségügyi Központ - kiegészítő építési beruházás
2014.12.11.
2015.01.10.
D.866/2014.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz beszerzése
2014.12.11.
2015.02.02.
D.864/2014.
Semmelweis Egyetem
Ezüstsóval impregnált Dacron alapanyagú antimikrobiális protézisek beszerzése a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika részére- 1. rész
2014.12.10.
2015.02.02.
D.863/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, 4.rész
2014.12.10.
2014.12.31.
D.861/2014.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
Számítástechnikai eszközök beszerzése a Védelmi Titkárság részére - 1. rész
2014.12.09.
2015.01.09.
D.860/2014.
Geresdlak Község Önkormányzata
Geresdlaki Többfunkciós Szolgáltató Központ kialakítása
2014.12.09.
2015.01.19.
D.859/2014.
Térségi Szociális Gondozási Központ (Gyomaendrőd)
Szállítási szerződés különféle élelmiszerek beszerzésére
2014.12.09.
2015.01.23.
D.862/2014.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
Számítástechnikai eszközök beszerzése a Védelmi Titkárság részére - 2. rész
2014.12.09.
2015.01.09.
D.858/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés-megyei Ivóvízminőség-javító Program" KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó tájékoztatási és nyilvánosság biztosítási feladatok ellátása vonatkozásában
2014.12.08.
2015.01.13.
D.857/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.12.08.
2014.12.22.
D.855/2014.
Bakony Volán Zrt.
A Bakony Volán Zrt. utastájékoztató és forgalomirányító rendszerének megvalósítására kötött szerződés módosítása
2014.12.05.
2014.12.23.
D.856/2014.
DAKÖV Dabas és Környéke Vízügyi Kft.
Keretszerződés víztisztító művek és szennyvíztisztító telepek működéséhez szükséges vegyszerek szállítására
2014.12.05.
2015.01.19.
D.852/2014.
Dunaföldvár Város Önkormányzata
Dunaföldvár térfigyelő kamerarendszer kialakítása
2014.12.04.
2015.01.12.
D.851/2014.
Csongrád és Csánytelek Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
1. rész: Vállalkozási szerződés a KEOP 1.3.0/09-11-2013-0034 azonosító számú projekt keretében Csongrád Város Ivóvízminőség- Javító beruházásához kapcsolódó FIDIC Sárga Könyv szerinti tervezési és kivitelezési feladatok elvégzésére.
2014.12.04.
2014.12.13.
D.850/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 45. és 50. rész
2014.12.04.
2015.01.05.
D.854/2014.
MÁV Zrt.
2014/15 évi téli forgalmi időszakban kitérők és gyalogos felüljárók hó- és csúszásmentesítése szolgáltatás megrendelése
2014.12.04.
2015.01.05.
D.853/2014.
MÁV Zrt.
2014/15 évi téli forgalmi időszakban kitérők és gyalogos felüljárók hó- és csúszásmentesítése szolgáltatás megrendelése
2014.12.04.
2015.01.05.
D.849/2014.
Selye János Kórház
Selye János Kórházban a TIOP 2.2.6-12/1B-2013-0036ályázat keretén belül elvégzett belső átalakítási munkálatok során felmerülő előre nem látható pótmunkák elvégzése
2014.12.03.
2014.12.09.
D.848/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tengelysúly mérleg beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-12-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2014.12.03.
2015.01.19.
D.847/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.12.01.
2015.01.22.
D.846/2014.
Szegedi Szabadtéri Játékok és Fesztivál Szervező Nonprofit Kft.
A Szegedi Szabadtéri Nonprofit Kft. őrzési feladatainak ellátása 2015-ben
2014.11.28.
2015.01.19.
D.845/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására és üzembe helyezésére
2014.11.27.
2014.12.23.
D.844/2014.
Semmelweis Egyetem
HeartWare tételes elszámolású mechanikus keringéstámogató eszközök (belső műszív) beszerzése
2014.11.26.
2014.12.18.
D.843/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Vállalkozási keretszerződés, amelynek tárgya „Ingatlan karbantartási és iroda felújítási munkák” megvalósítása két részfeladatban az alábbiak szerint: 1. számú részfeladat: Ingatlan karbantartás 2. számú részfeladat: Iroda felújítás 2014 - 2016. években
2014.11.24.
2015.01.19.
D.842/2014.
Máv Zrt
Vállalkozási keretszerződés a MÁV Zrt. által a KÖZOP keretében elnyert projektekkel kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység ellátására. Projektek: I. – Közlekedésbiztonsági projekt (KÖZOP-2.5.0-09-11-2011-0006 azonosító szám) II. – Állomásfejlesztési és kormányablak projekt (KÖZOP-2.5.0-09-11-2013-0003 azonosítási szám) – Arculattervezés – Tájékoztató táblák gyártása – Sajtókommunikációs tevékenység – Médiakommunikációs és PR tevékenység – Honlap folyamatos működtetése – Kiadványok tervezése és gyártása – Események és rendezvények szervezése – Kommunikációs terv készítése – Archívum készítése
2014.11.24.
2014.12.16.
D.838/2014.
Béke Gyermekotthon, EMMI Budapesti Javítóintézete, EMMI Rákospalotai Javítóintézet és Speciális Gyermekotthon, Reménysugár Habilitációs Intézet
Az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer a Béke Gyermekotthon, az EMMI Budapesti Javítóintézete, az EMMI Rákospalotai Javító és Speciális Gyermekotthon, és a Reménysugár Habilitációs Intézet bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését szolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.837/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem klinikai központ részére központi sterilizáló nyomkövető rendszer beszerzése
2014.11.21.
2015.01.14.
D.840/2014.
Pszichiátriai és Fogyatékos Betegek Otthona, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei "Angolkert" Idősek Otthona, Pszichiátriai Betegek Otthona és Rehabilitációs Intézménye, Szegedi dr. Waltner Károly Otthon
az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer Pszichiátriai és Fogyatékos Betegek Otthona, Szegedi dr. Waltner Károly Otthon és Jász-Nagykun-Szolnok Megyei "Angolkert" Idősek Otthona, Pszichiátriai Betegek Otthona és Rehabilitációs Intézménye bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését szolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.839/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Központ, Hajdúsági Szociális Nonprofit Kft., Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ápló Gondozó Otthon
Az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Központ, Hajdúsági Szociális Nonprofit Kft. és Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ápoló Gondozó Otthon bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését észolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.841/2014.
Sellyei Kistérségi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
KEOP-1.3.0/09-11-2013-0032 projektazonosítójú, „A Baranya megyei Sellye térségének Ivóvízminőség-javító programja” című projekt keretében Drávakeresztúr, Lúzsok és Sellye települések vízműtelepeinek fejlesztése, valamint Felsőszentmárton, Drávakeresztúr, Lúzsok, Piskó, Vejti, Hirics, Kemse, Zaláta, Sellye, Kákics, Okorág, Marócsa, Drávaiványi, Drávasztára, Sósvertike, Besence, Nagycsány, Csányoszró, Páprád, Drávafok, Bogdása és Markóc települések ivóvíz ellátásának javítása FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
2014.11.21.
2014.12.12.
D.833/2014.
Dunapataj Nagyközség Önkormányzata
DAOP-5.2.1/A-11-2011-0014 azonosítószámú "Vízvédelmi rendszerek fejlesztése a Kalocsai kistérségben" pályázat keretében Dunapataj helyi jelentőségű vízvédelmi rendszerének fejlesztése
2014.11.20.
2014.12.23.
D.836/2014.
Máv Zrt.
Vasúti átjárókban videó megfigyelő rendszerek leszállítására, telepítésére és a sorompó berendezésekhez történő illesztésére irányuló, vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi szerződés KÖZOP-2.5.0-09-11-2011-0006
2014.11.20.
2014.12.31.
D.831/2014.
Szegedi Egyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ
műtéti izolációs anyagok beszerzése 2012. évben (Hartman-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2014.11.20.
2014.12.31.
D.832/2014.
Szegedi Egyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ
műtéti izolációs anyagok beszerzése 2011. évben (Hartman-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2014.11.20.
2014.12.31.
D.834/2014.
Országos Mentőszolgálat
A TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001. azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" elnevezésű projekt keretében új mentőállomás építése kivitelezési és tervezési feladatok ellátása - DAR régióban
2014.11.20.
2014.12.19.
D.835/2014.
MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Hóeltakarítási és síkosságmentesítési feladatok elvégzése 2014-2015 téli időszakban a Debreceni Regionális Központ területein
2014.11.20.
2014.12.19.
D.830/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátására a Pécsi Tudományegyetemen
2014.11.19.
2015.01.05.
D.827/2014.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és visszakereső számítógépes program használatának biztosítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.11.18.
2014.12.12.
D.829/2014.
Romhány Község Önkormányzata
Romhány község teljes körű szennyvízelvezetési és tisztítási projekt KEOP Szennyvízcsatorna építést köető burkolat helyreállítása a 2116 j. ök. út 5+923-6+415 km szelvények közötti szakaszán a FIDIC Piros Könyv szerint
2014.11.18.
2014.12.29.
D.828/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Személy- és kistehergépjárművek javítása, szervizelése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére.
2014.11.18.
2014.12.03.
D.825/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Tisztítószerek és higiéniás szerek beszerzése a Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzata fenntartásában működő intézmények részére
2014.11.17.
2015.01.09.
D.826/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, V. ker. Bank utca; Hercegprímás utca - Hold utca közötti szakaszán (hrsz.:24780) 29 fm DN 400 acél és 9 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények) -, felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi -, valamint 29 fm DN 600 acél, 9fm DN 200 acél vezetékek bontásának- és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2014.11.17.
2014.12.23.
D.824/2014.
Tatárszentgyörgy Községi Önkormányzat
Egészséges ivóvíz megteremtése Tatárszentgyörgyön (KEOP-1-3.0/09-11-2013-0036 azonosító számú - építési beruházás beszerzés
2014.11.14.
2014.11.24.
D.821/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XII. ker. Pethényi köz; Fogaskerekű utca - Határőr út közötti szakaszán (hrsz.: 10126)67 fm DN 400 acél/dn 315 PE kisnyomású elosztóvezeték csőbehúzással-, 103 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (10 db, 92 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontási, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 130 fm DN 100 acél ideiglenes vezetékek
2014.11.12.
2014.12.23.
D.823/2014.
Bos-Frucht Agrárszövetkezet
Megbízási és szállítási szerződés Biochar szilárd mikrobiológiai hordozó és effektív mikroorganizmusok előállításának, felhasználási technológiájának kísérleti kutatása és fejlesztése során felmerült komposztáló berendezés tervezésére és szállítására
2014.11.12.
2014.11.18.
D.820/2014.
Káposztásmegyeri Szentháromság Plébánia
Hálózatra visszatápláló napelemes rendszer szállítása, üzembe helyezése és engedélyeztetése, valamint az ehhez szükséges bontási és építési munkák elvégzése
2014.11.12.
2014.12.22.
D.822/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, X. ker. Gyömrő út; Diósgyőr utca - Noszlopy utca közötti szakaszán (hrsz.:42150/4) 13 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 170 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (6db, 83fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontási, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi-, továbbá 150 fm DN 100 acél, 40 fm DN 50 acél ideiglenes vezetékek
2014.11.12.
2014.12.23.
D.818/2014.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
"Szolárhajó infrastrukúra beszerzés" és a "Szigetköz és a Mosoni-Duna vizes élőhelyeinek környezetbarát módon való bemutatását szolgáló 2 db szolárhajó, és a hajók mobilitását biztosító 2 db trailer, továbbá 2 db úszó töltőállomás (mobil beszálló rámpával) megtervezésére, kivitelezési szintű tervdokumentációjának elkészítésére és a tervek engedélyeztetésére"
2014.11.11.
2014.12.29.
D.819/2014.
Magyarszerdahely Község Önkormányzata
Magyarszerdahely turisztikai pihenő pajta építése
2014.11.11.
2015.01.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el