Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.175/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ajánlati felhívás - Sérvháló és kapocsrakó beszerzése - 1. rész
2018.05.11.
2018.05.22.
D.176/2018
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Takarítási szolgáltatás beszerzése a Clean Guard Cleaning Services Szolgáltató és Kereskedelmi Kft-től - Kbt. mellőzése
2018.05.14.
2018.05.29.
D.178/2018
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzat
„Nagykovácsi Nagyközség települési szilárd kommunális hulladékának begyűjtése, valamint a szilárd kommunális hulladék kezelőtelepre történő szállítása
2018.05.17.
2018.05.23.
D.177/2018
KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.
A Helyközi Közösségi Közlekedési Információs Rendszer (HKIR) megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
2018.05.17.
2018.05.31.
D.187/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Debrecen, Vámospércsi út 84. szám alatti, öt épületrészből álló, 6000 m2 alapterületű telephely élőerős őrzés-védelmi feladatainak ellátására vállalkozási szerződés a Pannon Guard Biztonsági Szolgáltató Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2018.05.18.
2018.07.09.
D.186/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Hajdú-Bihar Megyei Kirendeltség illetékességi területézeh tartozó M3 Archeopark elnevezésű, 49039m2 területű ingatlan élőerős őrzés-védelmi feladatainak ellátására vállalkozási szerződés megkötése a Pannon Guard Biztonsági Szolgáltató Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2018.05.18.
2018.07.09.
D.184/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
Ajánlati felhívás "A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó FORD gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2 rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.181/2018
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Keret-megállapodás az Alföldvíz Zrt-vel technológiai célú polielektrolit vegyszer adásvétele tárgyban 2, 20.22., 25., 26. részek
2018.05.18.
2018.06.19.
D.179/2018
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
AF - „Szennyvíztisztítás Technológiai Segédanyagainak beszerzése a MIVÍZ Kft. számára”
2018.05.18.
2018.06.04.
D.185/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó Opel gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2. rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.183/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó VW csoport (VW, SKODA, SEAT) gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2. rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.182/2018
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K1880 Homlokrakodó gépek beszerzése
2018.05.18.
2018.05.31.
D.180/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
„Telekommunikációs eszköz útján biztosított jelenlét, infrastruktúra kiépítés (meghallgatópontonként)”-ajánlati felhívás
2018.05.21.
2018.06.20.
D.188/2018
Holnapocska Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Noé bárkája Természetháza és Ability park beruházás II. ütemének – játéktér kivitelezés befejezése
2018.05.23.
2018.06.07.
D.190/2018
BIOKOM Nonprofit Kft.
Pécs város közigazgatási, valamint a Pécsi Köztemető területein, a Mecseki- Malomvölgyi parkerdőben parkgondozási munkák ellátása, illetve a beépítetlen önkormányzati területek kaszálása - 1. és 2. rész
2018.05.24.
2018.07.04.
D.189/2018
NFSI Nemzeti Fejlesztési és Stratégiai Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Pest Megye 2222 HRSZ 2085 Pilisvörösvár, Fő u. 147. Napraforgó Speciális Otthon épületeinek energetikai felújítására
2018.05.24.
2018.07.11.
D.192/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Takarítási szolgáltatások ellátása a Vakok Állami Intézetének épületeiben 2018. évben”
2018.05.25.
2018.06.20.
D.191/2018
Balaton-Parti Fenntartó Kft.
„Siófok, Petőfi sétány sétáló utcává alakított szakaszának - egészségügyi biztosításának ellátásáról” és a Természetes fürdővízi strand elsősegély szolgálat ellátása a 2018. évi nyári szezonban”
2018.05.25.
2018.06.12.
D.195/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Takarítási szolgáltatások ellátása a Vakok Állami Intézetének épületeiben 2018. évben”
2018.05.28.
2018.06.15.
D.193/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Belvízcsatornák fejlesztése és rekonstrukciója elnevezésű KEHOP-1.3.0-15-2015-00010 azon. sz. projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőrzési feladatok ellátása
2018.05.28.
2018.07.03.
D.194/2018
Mórahalom Városi Önkormányzat
Adásvételi szerződés számítástechnikai eszközök beszerzése tárgyban. 1.rész
2018.05.28.
2018.06.25.
D.199/2018
NKM Áramhálózati Kft.
Mérőhelyen és csatlakozón végzett munkák kivitelezése tárgyú VI. hirdetmény nélküli eljárás
2018.05.30.
2018.07.04.
D.198/2018
NKM Áramhálózati Kft.
Villamosenergia hálózatok tervezése, kivitelezése és üzemzavar elhárítása - XIX. számú eljárás
2018.05.30.
2018.07.04.
D.200/2018
Bonyhád Város Önkormányzata
Komplex közvilágítási szolgáltatás villamosenergia biztosításával és üzemeltetéssel szolgáltatási szerződés keretében - 3 felhívás.
2018.05.30.
2018.07.11.
D.197/2018
ÉSZAKERDŐ Zrt.
Lillafüredi Állami Erdei Vasút fejlesztése tárgyú projekt megvalósítására irányuló építési beruházások tervezési és tervezői művezetési feladatainak ellátása
2018.05.30.
2018.07.09.
D.196/2018
NIF Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2018.05.30.
2018.08.06.
D.201/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
A Magyar Honvédség katasztrófavédelemmel összefüggő beavatkozási képességének fejlesztése - műszaki technikai eszközök beszerzése - KEHOP 1.6.0
2018.06.01.
2018.07.05.
D.203/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Koncepcióterv készítése egy új művelődési ház építésére a 1129/34. hrsz. számú területen
2018.06.04.
2018.06.13.
D.202/2018
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önk. Társulás ivóvízminőség-javító beruházása II. szakasz és III. Új, kiegészítő beruházási üteméhez kapcsolódó FIDIC mérnöki és műsz. ell. feladatok ellátása
2018.06.04.
2018.06.18.
D.204/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika városközponti barnamezős terület rehabilitációjának komplex engedélyes és kiviteli tervének elkészítése - Kbt. mellőzése
2018.06.04.
2018.06.13.
D.205/2018
Semmelweis Egyetem
Multifunkcionális moduláris kognitív tesztkészülék
2018.06.05.
2018.06.27.
D.207/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében a „Séd-Nádor-Gaja vízrendszer rehabilitációja I. ütem” című projekt (KEHOP- 1.5.0-15-2015-00001) komplex előkészítő munkáinak elvégzése (tervezési feladatok)
2018.06.07.
2018.06.18.
D.206/2018
Kanizsai Dorottya Kórház
Betegbiztonság növelését célzó fejlesztések a Kanizsai Dorottya Kórházban - 2. rész
2018.06.07.
2018.07.18.
D.208/2018
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
A SZOVA Zrt. telephelyeinek élőerős őrzés-védelme, portai szolgálata, elektronikus megfigyelőrendszer és biztonsági rendszer távfelügyelete és karbantartása 2016.
2018.06.08.
2018.07.05.
D.212/2018
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Az Országos Széchényi Könyvtár Integrált Könyvtári Információs Rendszerének kialakítása projekt keretében digitalizálást támogató keretrendszer és a Digitalizáló Központ működéséhez szükséges digitalizáló eszközök beszerzése
2018.06.08.
2018.06.21.
D.211/2018
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
„Adásvételi szerződés az EFOP-2.2.18-17-2017-00033 azonosítószámú pályázathoz kapcsolódó betegbiztonság növelését célzó komplex infrastrukturális fejlesztések (kézfertőtlenítők, és kézfertőtlenítő technika megfelelőségét mérő rendszer; flexibilis endoszkópmosó készülék; egységes betegazonosító rendszer) leszállítása, és üzembe helyezése, továbbá a jótállási időn belüli karbantartási és szerviz tevékenység ellátása” - 1. rész
2018.06.08.
2018.07.12.
D.210/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Károlyi István Gyermekközpont 2153 Fót, Vörösmarty tér 2. 46-47-48-49-es lakásegységek „fürdőszobáinak átalakítása, felújítása, az egységek elektromos hálózatának korszerűsítése
2018.06.08.
2018.07.31.
D.209/2018
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
2018. évben tervezett távhővezeték beruházáshoz szükséges távhővezeték-rendszer beszerzése és ehhez kapcsolódó helyszíni utószigetelési feladatok ellátása és mérnöki szolgáltatás nyújtása
2018.06.08.
2018.06.28.
D.215/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Koncepcióterv készítése egy új művelődési ház építésére a 1129/34 hrsz. számú területen (Helyszín elemzése; Program elemzése; Beépítési javaslat; Építészeti vízió)
2018.06.11.
2018.06.21.
D.214/2018
REGO-PLAST Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
"Műanyag hulladék idegenanyag tartalmának csökkentése" - 1. rész
2018.06.11.
2018.07.13.
D.213/2018
EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ Nonprofit Kft.
Modern Városok Program keretében megvalósuló Debreceni Nemzetközi Iskola” tárgyú projekt műszaki ellenőri és műszaki lebonyolítói feladatai.
2018.06.11.
2018.07.17.
D.217/2018
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház
Betegbiztonság növelését célzó eszközök beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére 2017 - 3. rész
2018.06.11.
2018.07.11.
D.216/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika városközponti barnamezős terület rehabilitációjának komplex engedélyes és kiviteli tervének elkészítése
2018.06.11.
2018.06.21.
D.220/2018
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti rendezése
2018.06.15.
2018.07.03.
D.218/2018
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
„Hatósági vízvizsgálatok laboratóriumi hátterének biztosítása ”
2018.06.15.
2018.07.30.
D.219/2018
Jászárokszállás Város Önkormányzata
„TOP-1.1.1-15- JN1-2016- 00004 kódszámú projekthez kapcsolódó árubeszerzés, az „Ipari és Dózsai út fejlesztése, parkolók kialakítása, valamint szennyvíztisztító telephez vezető út felújítása, a meglévő Dózsai út csapadékvíz-elvezető árok tisztítása” tárgy
2018.06.15.
2018.06.29.
D.224/2018
EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ Nonprofit Kft.
Modern Városok Program keretében megvalósuló „a debreceni Nagyerdő program befejezése” tárgyú projekt műszaki ellenőri és műszaki bonyolítói feladatai
2018.06.18.
2018.07.17.
D.222/2018
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA DEPO könyvraktár kapacitásbővítése, III. ütem kivitelezése 574/2017. projekt
2018.06.18.
2018.07.06.
D.223/2018
Baranya Megyei Kormányhivatal
Baranya Megyei Kormányhivatal vagyonkezelésében, illetve használatában álló intézmények épületeiben élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás ellátása
2018.06.18.
2018.08.28.
D.221/2018
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti rendezése
2018.06.18.
2018.06.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el