Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.129/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Célgépek bérlése - finisher, járdafinisher, henger, aszfaltmaró (Békés megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.126/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Gépkocsi flotta bérleti szerződés 2017. V-VIII. hónapra -Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.133/2018
Üröm Község Önkormányzata
óvodai udvari játékok beszerzése
2018.04.09.
2018.05.22.
D.132/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Pékárú beszerzés az SZGYF fenntartásában lévő Tolna és Békés megyei két intézmény részére
2018.04.09.
2018.05.08.
D.130/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Aszfaltmaró bérlése nagyfelületű aszfaltozási munkákhoz (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.128/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Finisher, járdafinisher, vibrohenger bérlete (Vas megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.127/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
10t-ás vibrohenger bérlés (Somogy megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.125/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Fenntartási tevékenységhez aszfaltbedolgozó finisher, járdafinisher, 8 tonnás henger bérlete (Csongrád)
2018.04.09.
2018.04.16.
D.124/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
DAK korlátelemek beszerzése - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.123/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
TUBOSIDER acél vezetőkorlát beszerzése - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.135/2018
Magyar Nemzeti Bank
Országos pénzügyi fogyasztóvédelmi hálózat kialakítása és működtetése_KBE/159/2015
2018.04.11.
2018.05.07.
D.136/2018
NIF Zrt.
Megbízási szerződés a 21. sz. főút 1+300-7+850 km, 23+300-27+820 km és a 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátására.” - 3. rész
2018.04.12.
2018.05.09.
D.137/2018
Készenléti Rendőrség
AF-Takarító, tisztítószerek, konyhai tisztítószerek, mosási anyagok, fenntartási anyagok, uszodai vegyszerek beszerzése - 1. rész
2018.04.13.
2018.05.14.
D.140/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
MH EK VEIG VELI részére nagy értékű tárgyi eszközök beszerzése
2018.04.13.
2018.05.28.
D.139/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszerkészítmények beszerzése
2018.04.13.
2018.05.28.
D.138/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456 Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére
2018.04.13.
2018.05.25.
D.144/2018
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Varrógépek és tárak beszerzése - 1. és 3. rész
2018.04.16.
2018.05.11.
D.143/2018
Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Az Országos Múzeumi Restaurálási és Raktározási Központ generál kivitelezési munkáinak elvégzése
2018.04.16.
2018.05.03.
D.145/2018
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Pénzügyi közvetítő szolgáltatások nyújtása a GINOP 8.1.3/B-17 és a VEKOP 2. Szakosodási Kockázati Tőkeprogram (KTP) végrehajtásának biztosítása érdekében - 1., 2., 3., 5., és 8. részei
2018.04.16.
2018.04.27.
D.142/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Vagyon-, és felelősségbiztosítás, valamint utasbiztosítás az Eötvös Loránd Tudományegyetem számára - indító dokumentumok Kbt. 103. § (6) bek. szerint
2018.04.16.
2018.05.17.
D.141/2018
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Veleszületett vérzékenység kezelésére szolgáló készítmények 2016. évi beszerzése - 8. rész
2018.04.16.
2018.06.18.
D.146/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása
2018.04.17.
2018.06.01.
D.150/2018
HungaroControl Zrt.
"1K méretű LCD monitorok beszerzése" tárgyú eljárás ajánlati felhívása
2018.04.18.
2018.05.22.
D.149/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Foglalkoztatási stratégia és akcióterv; projektterv kidolgozása; paktum munkaprogram elkészítése; paktum működésére vonatkozó folyamatok, ügyrend, SZMSZ kidolgozása - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.148/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
MT végleges verziójának elkészítése; térségi gazdasági és foglalkoztatási szükségletelemzés, igényfelmérés elkészítése; MT készítése és a helyzetelemzés során - szükség esetén - a konzorciumi partnerekkel történő egyeztetések és tárgyalások lefolytatása - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.147/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
MT előzetes verziójának elkészítése; MT első verziója alapján a képviselő testület tájékoztatására alkalmas kivonat elkészítése; TK elkészítése; szakértői hálózatépítés; műhelymunkák - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.151/2018
Lőkösháza Község Önkormányzata
„Egészségház épületének energetikai korszerűsítése Lőkösházán”
2018.04.19.
2018.05.03.
D.152/2018
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Konyhasziget magazin grafikai tervezése, nyomdai előkészítése, kivitelezése és szállítása
2018.04.20.
2018.04.25.
D.153/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest Főváros Önkormányzata által fenntartott egyes szociális intézmények csótánymentesítése, illetve a csótánymentesség fenntartása a 2018-2022. évekre vonatkozóan
2018.04.20.
2018.05.31.
D.154/2018
Maklár Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés esővíz elvezető árok létesítése a Maklár külterület 037, 043/35, 046, 047/2, 052, 059/1, 060, 061/9, 064, 067/15, 068, 070/13, 070/20, 070/21 és 070/35hrsz.-ú ingatlanokon, a 609-12/2014 és a 623-7/2014/VH ügyiratszámú vízjogi létesítési engedélyek alapján
2018.04.23.
2018.05.14.
D.155/2018
NIF Zrt.
Tervezési szerződés a mohácsi Duna-híd engedélyezési és kiviteli terv készítése, az építési engedély, valamint a szükséges további engedélyek megszerzésében való közreműködés tárgyában
2018.04.23.
2018.05.28.
D.157/2018
CSENGERKER Mezőgazdasági Termékelőállító és Kereskedő Korlátolt Felelősségű Társaság
Szélgépek beszerzése – időjárási kockázatok megelőzése céljából – a CSENGERKER Kft. és konzorciuma részére
2018.04.24.
2018.05.22.
D.156/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.04.24.
2018.06.12.
D.158/2018
VOLÁNBUSZ Zrt.
180 db új, azonos gyártmányú, elővárosi kivitelű, háromtengelyes csuklós autóbusz beszerzése
2018.04.25.
2018.05.07.
D.163/2018
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
Médiatervezés és vásárlás, médiamonitoring, valamint közvélemény kutatások lefolytatása az MVM Paks II. Zrt. részére
2018.04.26.
2018.06.07.
D.162/2018
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Reformáció 500 programsorozat kiemelt eseményei
2018.04.26.
2018.06.07.
D.161/2018
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
Az MVM Paks II. Atomerőmű Fejlesztő Zrt. részére kommunikációs feladatok ellátása
2018.04.26.
2018.06.07.
D.160/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítására
2018.04.26.
2018.05.31.
D.159/2018
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Zöldkataszter készítése a zöld város projektek által érintett területeken”
2018.04.26.
2018.05.22.
D.165/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Ajánlati felhívás - "Mobil őrtorony készlet beszerzése" tárgyban
2018.04.28.
2018.05.31.
D.164/2018
NIF Zrt.
4113. jelű összekötőút 4+023 km szelvényében Tiszamogyorós és Lónya között létesítendő új Tisza-híd tanulmánytervének és környezeti hatástanulmányának elkészítésére
2018.05.01.
2018.06.08.
D.167/2018
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
A Modern Városok Program keretében a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Új Belgyógyászati tömb építése, hozzá tartozó parkoló fejlesztése keretében történő kivitelezési munkák műszaki ellenőri felülvizsgálata és annak dokumentálása
2018.05.03.
2018.06.18.
D.166/2018
Semmelweis Egyetem
Keretmegállapodás a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátására, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák végzésére
2018.05.03.
2018.06.11.
D.169/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Lövedékálló mellény külső és lövedékálló mellény rejtett beszerzése - ajánlati felhívás 1. és 2. rész
2018.05.04.
2018.05.22.
D.168/2018
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti berendezése
2018.05.04.
2018.05.16.
D.172/2018
Csopak Község Önkormányzat
BTSP-1.1-2016 kódszámú Balatoni strandok fejlesztése pályázat keretein belül Csopak strand fejlesztése úszóstég beszerzése
2018.05.07.
2018.07.06.
D.170/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Megbízott által üzemeltetett hírportálon történő hirdetés-megjelentetési feladatok ellátása (Csanád Média Kft.)
2018.05.07.
2018.07.13.
D.171/2018
Türr István Képző és Kutató Intézet, jogutód: Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Rendészeti és vagyonvédelmi tevékenységek ellátása (Vitkó Security Személy- és Vagyonvédelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2018.05.07.
2018.07.16.
D.174/2018
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
„A Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet részére radiológiai intervenciós eszközök beszerzése konszignációs raktárkészlet biztosításával” - 10., 12. és 17. rész
2018.05.09.
2018.06.18.
D.173/2018
Nagykamarás Község Önkormányzata
Nagykamarás orvosi rendelőjének infrastrukturális fejlesztése
2018.05.09.
2018.06.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el