Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.409/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2014.08.04.
2014.09.08.
D.408/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.08.04.
2014.08.21.
D.407/2014.
Budapesti Sportszolgáltató Központ
Vállalkozási szerződés kivitelezési munkák elvégzésére a Margitszigeti futópálya rekonstrukciója keretében - helyszínen öntött technológiájú műanyag borítású futópálya építése
2014.08.04.
2014.09.09.
D.415/2014.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés a „A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-Magyarországi régióban” ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 azonosító számú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére II. rész
2014.08.04.
2014.09.11.
D.405/2014.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatás és tűzjelző - valamint kamerás megfigyelő és riasztó/vagyonvédelmi rendszerek kezelése megrendelése a Budapest Főváros Kormányhivatala által használt ingatlanok közül 58 db ingarlanra vonatkozóan, megbízási szerződés keretében
2014.08.01.
2014.09.29.
D.406/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.08.01.
2014.09.09.
D.404/2014.
Baranya Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Baranya Megyei Kormányhivatal részére 022
2014.08.01.
2014.08.18.
D.396/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Aromo elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.401/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
E-napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.397/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
TANINFORM elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.399/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
MOZANAPLÓ elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.402/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
DINA elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.400/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
FÖKIR elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.403/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Digitális napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.398/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
SNW elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.395/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.07.30.
2014.08.19.
D.393/2014.
Nagybarcai Szennyvízelvezetési Agglomerációs Önkormányzati Társulás
„Nagybarca és Bánhorváti községek szennyvízelvezetése és tisztítása” tárgyú KEOP projekt keretén belül szennyvízcsatorna hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerint
2014.07.30.
2014.09.10.
D.386/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.388/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.389/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.390/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.391/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.394/2014.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Szegedi kistérségi tanyagondnoki szolgálatok részére gépjárművek beszerzése
2014.07.30.
2014.09.11.
D.387/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.392/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.385/2014.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győrszentiván Kertváros és Gönyű, Dózsamajori bekötő út közötti kerékpárút építés, I. ütem
2014.07.25.
2014.08.13.
D.381/2014.
Mohácsvíz Kft.
Eszközök bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.382/2014.
Mohácsvíz Kft.
Ingatlan bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.383/2014.
Mohácsvíz Kft.
Gépjárművek bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.380/2014.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Kiegészítő szolgáltatás megrendelése a Simontornyai Bőrgyár kármentesítése, talajvízkezelő rendszer átalakítására a hatósági kötelezésben foglaltak teljesítése érdekében
2014.07.24.
2014.08.07.
D.384/2014.
FŐTÁV Zrt.
Távvezeték kivitelezések III./2013
2014.07.24.
2014.08.18.
D.378/2014.
Lovászi Község Önkormányzata
Lovászi község belterületi vízrendezése - kiegészítő építési beruházás
2014.07.23.
2014.08.25.
D.375/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Egészségügyi szolgáltatások nyújtása - megbízási szerződés
2014.07.23.
2014.08.07.
D.374/2014.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Traumatológiai implantátumok beszerzése (1., 11., 12., 17., 18., 32.)
2014.07.23.
2014.08.25.
D.379/2014.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlati körben - 1. rész
2014.07.23.
2014.08.26.
D.376/2014.
Bornemzet Kereskedelmi és Szolgáltató Nonpforit Kft.
Bútorok beszerzése a DAOP-2.1.1/B-09-2009-0003 kódszámú pályázat keretében
2014.07.23.
2014.08.13.
D.377/2014.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Informatikai-, IT-szolgáltatások megrendelése
2014.07.23.
2014.08.06.
D.371/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1134 Budapest, Dózsa György út 128-132. szám alatti irodaház – részben gépi technológiával történő - takarítása
2014.07.22.
2014.09.15.
D.373/2014.
Kaposvár Megyei Jogú Város Városgondnoksága
Kaposvár Városliget és a Berzsenyi park vagyonvédelmi feladatai
2014.07.22.
2014.08.11.
D.372/2014.
Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség (Legfőbb Ügyészség nevében)
A Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség Tatabánya, Népház u. 6. sz. alatti székházában élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátása
2014.07.22.
2014.09.15.
D.370/2014.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a TIOP-1.2.1-08/2-2009-0007 azonosító számú, "Agóra Terminál a 21. sz. új fénye Szolnokon" című pályázat informatikai eszközeinek és szoftvereinek, hang-, fény- és vizuáltechnikai berendezéseinek beszerzése tárgyában
2014.07.21.
2014.07.28.
D.367/2014.
Zuglói Médiaszolgáltató Kft.
Bp. Főváros XIV. Kerület Zugló Önkorm.tulajdonában álló Zuglói Lapok megnev ezésű önkormányzati lap nyomdai kivitelezése, kapcsolódó nyomdai szolgáltatások, a megrendelt nyomdai termékek megrendelő székhelyére történő szállítása
2014.07.18.
2014.08.07.
D.364/2014.
MÁV Zrt.
Tervezői szerződés Kormányablakok tervezése műemléki és nem műemléki épületekben
2014.07.18.
2014.08.25.
D.366/2014.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft.
Radioaktív hulladékkal és műszaki gátrendszerrel kapcsolatos vizsgálatok, elemzések
2014.07.18.
2014.08.21.
D.368/2014.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház - kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt megvalósításához szükséges színházgépészet, színházvilágítás technika,
2014.07.18.
2014.08.12.
D.365/2014.
MÁV Zrt.
Szolgáltatás megrendelése a MÁV Zrt. vasúti járműmérlegeinek 2014-2016. évek közötti időszakban történő vizsgálatára, karbantartására, javítására, hitelesítésére és kalibrálására
2014.07.18.
2014.08.07.
D.369/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Vállalkozási szerződés „Térfigyelő rendszerek fejlesztése P+R parkolókban, a Rákóczi tér mélygarázsban és a Margitsziget parkolóban” tárgyban
2014.07.18.
2014.09.08.
D.360/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Multifunkciós eszköz egységek szállítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "A járási hivatalok informatikai infrastruktúrájának fejlesztése" című kiemelt projekt keretében - KM0101-10FMNY13 tárgyban
2014.07.17.
2014.08.28.
D.359/2014.
Pannon Egyetem
Pannon Egyetem TÁMOP projektjeivel kapcsolatos nyomdai szolgáltatási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.17.
2014.10.09.
D.361/2014.
Kaposvári Egyetem
A Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centrum orvostechnológiai berendezéseinek, valamint az orvostechnológiai berendezésekhez kapcsolódó épületgépészeti, és egyéb műszaki berendezéseinek műszaki üzemfenntartása, karbantartása és szervizelése
2014.07.17.
2014.10.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el