Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.877/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Friz '95 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.876/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Szefi Plusz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.880/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle javítási és üzembe helyezési szolgáltatások (Forex Medical Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.875/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
19.K. 30.969/2015/10.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergiaszolgáltatás díja (FŐGÁZ Zrt.) 2013. évben
2016.01.20.
D.30/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Karbantartási szolgáltatások és építési beruházások beszerzése a 2012. évben (Boros Áram-vonal Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.13.
2016.01.20.
D.867/2015.
Almási Balogh Pál Kórház Egészségügyi és Szolgáltató Nonprofit Kft.
ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 sz. Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban c. projektjével összefüggésben az Almási Balogh Pál Kórház infrastruktúrájának fejlesztése szolgáltatási feltételek racionalizálása érdekében
2015.12.08.
2016.01.20.
D.31/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanulmány készítés 2012. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.13.
2016.01.21.
D.907/2015.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése kivitel. és eng. fővállalkozási szerződés keretében
2015.12.23.
2016.01.21.
D.852/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
K1573 - Szolgáltatási szerződés keretében az FKF-Nonprofit Zrt. munkavállalói részére a képernyős munkakörben dolgozó munkavállalók látásának vizsgálata és a képernyő előtti munkavégzéshez szükséges, éleslátást biztosító szemüvegek elkészítése
2015.12.01.
2016.01.21.
D.865/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
„Lélekkel a Körösök mentén" - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében projekt
2015.12.08.
2016.01.21.
D.12/2016.
Bakonysárkány Község Önkormányzata
„Bakonysárkány - Vérteskethely - Kisbér szennyvízelvezetési és tisztítási problémájának megoldása" című a KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0044 kódszámú projekt keretében szennyvíztisztító telep, valamint csatornahálózat FIDIC SÁRGA könyv szerinti tervezésére és kivitelezésére vállalkozási szerződés keretében
2016.01.08.
2016.01.25.
D.915/2015.
Rendszerváltás Történetét Kutató Intézet és Archívum
Levéltári szoftver modul-, licence beszerzése
2015.12.28.
2016.01.25.
D.889/2015.
BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház (Almási Balogh Pál Kórház)
Adásvételi szerződés az ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 azonosító számú "Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-Magyarországi régióban" tárgyú projekt kapcsán a rehabilitációs eszközök beszerzése
2015.12.15.
2016.01.25.
D.916/2015.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
C íves sebészeti képerősítő
2015.12.28.
2016.01.25.
D.906/2015.
Új Nemzedék Központ Nonprofit Közhasznú Kft.
Közbeszerzési terv készítésének elmulasztása
2015.12.22.
2016.01.26.
D.866/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
"Vízvédelmi rendszerek fejlesztése a Kalocsai kistérségben" c. projekt - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.26.
20.K.31 073/2015/13.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás, élelmiszer beszerzés, ingatlanbérleti díj (Kama Festival Service Kft.) – 2012. évben
2016.01.26.
D.13/2016.
Magyar Légimentő Nonprofit Kft.
Szerződés légijármű bérletére és részleges karbantartási szolgáltatás vásárlására vételi jog kikötésével
2016.01.11.
2016.01.26.
D.38/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.01.27.
D.11/2016.
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
Fuvarszervezési szolgáltatási szerződés taxi szolgáltatás beszerzésére a 2017. december 31-ig tartó határzott időszakra
2016.01.07.
2016.01.27.
D.951/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Megbízási szerződés projektmenedzsmenti feladatok ellátására, tájékoztatás és nyilvánosság biztosítására, városmarketingre, illetve közbeszerzések lebonyolítására
2015.12.31.
2016.01.27.
D.949/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés/Budapest IX. kerület, Lenhossék u. 7-9. számú többlakásos lakóépület minden alapszakágra kiterjedő felújítása, átalakítása, valamint a Ferencvárosi Szociális és Közösségi Központ kialakítása az épület pince- és földszintjén
2015.12.31.
2016.01.27.
D.926/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Belgyógyászati szakorvosi feladatok ellátása, készenlét, belgyógyászati feladatok ellátása, ingatlan bérleti díj (Exigens-Med Bt. )2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.27.
D.921/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Aneszteziológiai és intenzív terápiás szakorvosi feladatok ellátása (Nádudvari és Társa Orvosi Bt.) - 2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.27.
D.899/2015.
Nyíradonyi Vagyonkezelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Nyíradony, Temesvári u. 1866/1/A hrsz. alatti élelmiszerüzlet bővítési munkálatai
2015.12.21.
2016.01.27.
D.53/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2016.01.21.
2016.01.27.
D.28/2016.
Szatmárcseke Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Óvodafejlesztés Szatmárcsekén" tárgyú projekt napelem rendszer telepítésével kapcsolatos feladatok ellátására
2016.01.13.
2016.01.27.
D.29/2016.
Szatmárcseke Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Óvodafejlesztés Szatmárcsekén" tárgyú projekt kivitelezési feladatainak ellátására
2016.01.13.
2016.01.27.
D.950/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest IX. kerület Gát u. 3. és 5. számú többlakásos részben műemlék épületek rehabilitációs felújítása és József Attila Emlékhely kialakítása
2015.12.31.
2016.01.27.
D.913/2015.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Biatorbágy Város közigazgatási területén hulladékgyűjtés és kapcsolódó szolgáltatások
2015.12.23.
2016.01.27.
D.930/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Karbantartás (Röntgentechnikai Kft.) - Kbt.. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.927/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Egészségügyi közszolgáltatás ellátásban történő közreműködés - belgyógyászati, kardiológiai szakorvosi feladatok ellátása (Dr.Al-Maktari Bt.) - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.932/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Sanatmetal Kft.) 2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.891/2015.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Adásvételi szerződés a "Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0002 számú projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó hulladékgyűjtő edények és konténerek beszerzésére - 2. rész
2015.12.16.
2016.01.28.
D.929/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Palackos gázok, eszközök és kapcsolódó szolgáltatások szállítása (SIAD Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.63/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az „M4 gyorsforgalmi út M0-Cegléd (24+924-73+235 km sz.) közötti szakasz kivitelezéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok ellátása
2016.01.26.
2016.01.29.
D.25/20016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.01.29.
D.26/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő beruházásainak (pótmunkáinak) kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.936/2015.
Heves Város Önkormányzata
Római katolikus templom felújítási munkáinak ellátásval kapcsolatos beszerzések
2015.12.29.
2016.01.29.
D.894/2015.
Kaposvári Egyetem
Villamos energia beszerzése a Kaposvári Egyetem, a Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centruma és intézményeik részére 2016 évre
2015.12.17.
2016.01.29.
D.27/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő belsőépítészeti beruházásainak kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.905/2015.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, Ferenczy Múzeum
Takarítási szolgáltatás, őrzés-védelem szolgáltatás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.22.
2016.01.29.
D.943/2015.
Kátai Gábor Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.946/2015.
Kátai Gábor Kórház
Fekvőbetegellátás -szakorvosi ellátás szemészet (Sanamed Nonprofit Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.945/2015.
Kátai Gábor Kórház
Szoftverkövetési szolgáltatás (GlobeNet Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.51/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle gyógyszerek szállítása (EGIS Gyógyszergyár Nyrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.20.
2016.02.01.
D.1/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.05.
2016.02.01.
D.944/2015.
Kátai Gábor Kórház
Vegyszerbeszerzés (PannonLoog Invest Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.947/2015.
Kátai Gábor Kórház
Járóbeteg ellátás (radiológiai tevékenység) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el