Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.150/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - egyes egészségügyi szolgáltatások beszerzése - Kbt. mellőzése
2019.04.26.
2019.05.10.
D.154/2019
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
H4 épület tetőszigetelésének elvégzése 1058 m2 tetőfelületen - Kbt. mellőzése
2019.04.29.
2019.07.04.
D.153/2019
Hosszúhetény Községi Önkormányzat
Csapadékvíz elvezető kiépítés TOP-2.1.3-16-BA1
2019.04.29.
2019.05.29.
D.158/2019
"ARANYHÍD" Sport Klub
Garantált Sportprogram Szabadidősport esemény Példaképek részvételével zajló animátorok által vezetett sportprogramok Balatonboglár Példaképek részvételével zajló animátorok által vezetett sportprogramok Kaposvár Komplex lakossági testmozgásprogram – Baranya megye Komplex lakossági testmozgásprogram – Tolna megye 2.667.000 Ft 2018. augusztus 31. 3 árajánlatos beszerzés/közbeszerzés mellőzésével Labdarúgó kupa (kisebb létszámú labdarúgó rendezvény) Labdarúgó kupa (nagyobb létszámú labdarúgó rendezvény) Úszás program a kaposvári Virágfürdőben - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.05.29.
D.157/2019
"ARANYHÍD" Sport Klub
Szabadidősport esemény – Amerikai sportok napja Szabadidősport esemény – Futórendezvény Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági kampányok és fórumok körében – Egyéni tanácsadással egybekötött lakossági fórum sportolásról és egyéb testmozgásokról - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.24.
D.159/2019
Felső-Szabolcsi Kórház
Mechanikus kórtermi ágy adásvétele, kórtermi éjjeliszekrény beszerzése - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.05.15.
D.156/2019
Siófoki Kosársuli Egyesület
Szabadidősport esemény – Kosárlabda rendezvény napja Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági kampányok és fórumok körében – Egyéni tanácsadással egybekötött lakossági fórum sportolásról és egyéb testmozgásokról - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.10.
D.155/2019
Siófoki Kosársuli Egyesület
Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági fórum - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.10.
D.160/2019
Budapesti Szent Ferenc Kórház
Kórházi eszközök beszerzése - 1. rész EKR000163662019
2019.05.02.
2019.06.14.
D.161/2019
Semmelweis Egyetem
Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből EKR000809162018
2019.05.03.
2019.06.04.
D.163/2019
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Modern Városok Program keretében megvalósuló »Békéscsaba meglévő iparterületeinek kiszolgálása komplex infrastrukturális fejlesztésekkel« című, GF/SZKF/339/7/2018 Támogatói Okirat számú projekt keretében megvalósuló kerékpárforgalmi létesítmények egyesített engedélyezési és kiviteli tervének elkészítése tervezési szerződés keretében” - 1. rész EKR
2019.05.06.
2019.06.20.
D.162/2019
Százhalombattai Egészségügyi Közalapítvány
Szakrendelés biztosítása Százhalombattán a Százhalom Egészségügyi Központban a járóbeteg-ellátásban és az egynapos sebészeten
2019.05.06.
2019.05.31.
D.190/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - szociális gondozói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 26.sorsz. - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.05.31.
D.189/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - fogorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 25.sorsz. - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.05.31.
D.185/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 21.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.184/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - népegészségügyi koordinátori egészségügyi szolgáltatások beszerzése 20.sorsz. (3.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.182/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - népegészségügyi koordinátori egészségügyi szolgáltatások beszerzése 18.sorsz. (3.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.180/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - praxisközösség-menedzser egészségügyi szolgáltatások beszerzése 16.sorsz. (1.980.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.179/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 15.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.177/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolási asszisztensi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 13.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.176/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolói egészségügyi szolgáltatás beszerzése 12.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.174/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 10.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.173/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 9.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.167/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - házi gyermekorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 3.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.188/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - pszichológusi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 24.sorsz. - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.05.31.
D.187/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 23.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.186/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 22.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.183/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 19.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.181/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - dietetikusi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 17.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.178/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében -ápolói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 14.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.175/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - gyógytornászi egészségügyi szolgáltatás beszerzése 11.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.172/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 8.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.171/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - egészségfelelősi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 7.sorsz. (3.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.170/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolási asszisztensi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 6.sorsz. (2.4000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.169/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - praxisközösség-menedzseri egészségügyi szolgáltatások beszerzése 5.sorsz. (2.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.168/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 4.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.166/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 2.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.165/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 1.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.164/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Épületfelügyeleti rendszer felújítása
2019.05.07.
2019.06.07.
D.191/2019
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Adásvételi keretszerződés - Építési anyagok I. - 1. rész EKR001006292018
2019.05.08.
2019.06.07.
D.193/2019
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
„ORSZÁGOS JÉGKÁRMEGELŐZŐ RENDSZER ÜZEMELTETÉSE BARANYA, BÁCS-KISKUN, FEJÉR, SOMOGY ÉS TOLNA MEGYÉBEN”
2019.05.09.
2019.05.22.
D.192/2019
Innova Észak-Alföld Nonprofit Kft.
GINOP-5.1.9-17-2017-00004 fiatal vállalkozók részére képzések szervezése - 1. rész EKR000204002019 (1 - képzések megvalósítása)
2019.05.09.
2019.06.27.
D.226/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem épületeinek energetikai korszerűsítése – az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Általános Iskola és Óvoda helyszínen naperőmű telepítése a KEHOP-5.2.4/15-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében
2019.05.10.
2019.06.24.
D.221/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.220/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.710.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.219/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (4.950.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.218/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (6.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.215/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (2.600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzés
2019.05.10.
2019.09.06.
D.214/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (3.250.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.213/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el