Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.447/2014.
Szent Erzsébet Otthon Társaság Idősek Otthona
Szent Erzsébet Otthon HMV előállításának korszerűsítése napkollektoros rendszer kiépítésével, nyílászárok üvegezésének cseréje argongázos, hőszigetelt 3-12-3 üvegezésre (KEOP-5.5.0/E/12-2014-0009)
2014.08.27.
2014.09.16.
D.447/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (BioMarker Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.447/2016.
Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.447/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Alkohol és natrium chliridum beszerzése 2016. évben (Molar Chemicals Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.447/2019
Debreceni Egyetem
Learning Center épület kivitelezése - 1. és 2. rész EKR000824442019
2019.09.06.
2019.09.24.
D.447/2020
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egyszer használatos steril sebészeti, orvosi kesztyű latex alapanyagból, pormentes beszerzése” az „Orvosi kesztyűk beszerzése magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények részére – OT-002/2018/KM” - 6. rész
2020.10.13.
2020.11.27.
D.447/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István tér 626/5 hrsz-on található 34x30 m, azaz 120 m2 aszfaltozott terület elbontása és elszállítása, valamint a terület humuszolási, környezetrendezési munkáinak elvégzése" Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.447/2022
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„Görpark kivitelezése és tervezése (1527)” EKR001047952022
2022.11.23.
2023.02.08.
D.447/2023
Fertőboz Község Önkormányzata
„Közösségi terek kialakítása, fejlesztése” - 1. rész EKR001057032023
2023.10.20.
2023.11.10.
D.447/2024
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Pilisborosjenő Mesevölgy Óvoda komplex bővítése 2. rész („Konyha felújítása”) EKR001710632022
2024.07.12.
2024.09.23.
D.447/2025
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
„Járdafelújítások Budapest XV. kerületében – 2025.” EKR000443092025
2025.07.14.
2025.10.31.
D.447/2026
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Nyomtatási kellékanyagok szállítása - 2. rész Samsung típusok szállítása EKR002001522022
2026.08.14.
D.448/2009.
Balatonfűzfő Város Önkormányzata
Árpád utca korszerűsítése Balatonfűzfőn
2009.08.11.
2009.09.29.
D.448/2010.
Sopron és Környéke Víz- és Csatornamű Zrt.
18 db kút eltömedékelésének kivitelezése
2010.06.02.
2010.06.09.
D.448/2011.
Pilisszántó Község Önkormányzata
Nagyrészt gravitációs rendszerű szennyvízcsatorna-hálózat és mesterséges eleveniszapos biológiai szennyvíztisztító telep kiépítése Pilisszántón elnevezésű projektben a Projekt menedzseri ill. ehhez kapcsolódó pénzügyi tanácsadási feladatok ellátása
2011.07.04.
2011.07.29.
D.448/2012.
Domoszló Község Önkormányzata
Domoszló Község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2012.07.18.
2012.08.14.
D.448/2013.
Aggteleki Nemzeti Park Igazgatósága
Szállítási szerződés mezőgazdasági gépek és adaptereik beszerzésére a KEOP-3.2.0/11-2012-0027 azonosító számú, "Természetvédelmi területkezelés a védett természeti értékű gyepek megőrzése érdekében" című projekt keretében
2013.10.07.
2013.10.24.
D.448/2014.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Autotrib gyártmányú nagynyomású szűrőberendezések papír, textil, koaleszcer szűrőberendezéseinek beszerzése
2014.08.27.
2014.09.05.
D.448/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Replant-Cardo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.448/2016.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2016.06.13.
2016.07.05.
D.448/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Egyszer használatos fecskendő beszerzése 2016. évben (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.448/2019
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Petőfi sétány lezárt területén őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR000465072019
2019.09.10.
2019.10.04.
D.448/2020
Jászapáti Városi Önkormányzat
„Humán kapacitások fejlesztése Jászapátiban” EKR 001373932019
2020.10.13.
2020.11.19.
D.448/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István tér 626/10 hrsz-ú ingatlanon található beton aknából származó olaj szippantása és annak ártalmatlanításra történő elszállítása" Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.448/2022
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Biatorbágyi Inn. Techn. és Gim. mobíliák beszerz. - 2. rész EKR001414682022
2022.11.23.
2023.01.11.
D.448/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K2343 5 db Worthington gyártmányú kompresszor EKR000870782023
2023.10.20.
2024.01.05.
D.448/2024
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
„Távvezetékek terhelhetőségének növelése” 6. rész: Sajószöged-Szolnok 220 kV-os távvezeték (nyomvonalhossz: 114,828 km) EKR000287142021
2024.07.15.
2024.10.07.
D.448/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 1.rész Közép-Magyarországi Régió EKR001817012024
2025.07.14.
2025.07.22.
D.448/2026
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Nyomtatási kellékanyagok szállítása - 6. rész Xerox típusok szállítása EKR002001522022
2026.08.14.
D.448/6/2007.
Magyar Államkincstár
2007.08.17.
D.448/7/2006.
Semmelweis Egyetem
2006.08.03.
D.449/15/2006.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Közép-európai Innovációs és Oktatási Központ Kft.
2006.07.31.
D.449/2010.
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy települések szennyvíz beruházási projekt kivitelezése
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy települések szennyvíz beruházási projekt kivitelezése
2010.06.02.
2010.06.04.
D.449/2011.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2011.07.04.
2011.08.15.
D.449/2012.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és Térsége szennyvízcsatornázása (KEOP-1.2.0/2F-2009-001.) projekt megvalósítása során a FIDIC mérnöki, valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2012.07.18.
2012.07.31.
D.449/2013.
Egyek Nagyközségi Önkormányzat
Egyösszegű fix átalányáras fővállalkozási szerződés az ÉAOP-5.1.2/D2-11-2011-0044 számú projekt keretében Egyek bel- és külterületi csapadékelvezető rendszer rekonstrukciójának kivitelezésére
2013.10.07.
2013.11.22.
D.449/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A „Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem" keretében azonos típuscsaládba tartozó, új, min. 4 km folyamatos felsővezeték nélküli utasforgalmi üzemre alkalmas személyszállító csuklós és szóló trolibuszok beszerzése
2014.08.27.
2014.09.11.
D.449/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gépek, berendezések, fenntartási anyagok beszerzése (Medirex Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.449/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db szünetmentesítő tápegység és 4 db háttérakkumulátor beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.449/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Szívó redon drain beszerzése 2016.évben (B.Braun Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.449/2019
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Sátoraljaújhely belterületi vízrendezése - 2. rész Rudabányácska csapadékvíz elvezetés I. ütem
2019.09.13.
2019.11.20.
D.449/2020
VPE Vasúti Pályakapacitás-elosztó Kft.
Szerver eszközök, kiegészítők és licencek beszerzése. EKR000424242020
2020.10.14.
2020.11.16.
D.449/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kármentesítési tevékenység "Kazincbarcika, Lini István tér 626/10 hrsz-ú ingatlanon található beton aknából származó veszélyes hulladékok gyűjtéséhez konténer biztosítása, hulladékok elszállítása és ártalmatlanításra történő átadása" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.449/2022
Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft
„Vezetés szimulátor (DIL rendszer) beszerzése II.” EKR000537782021
2022.11.24.
2023.02.24.
D.449/2023
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Épületsüllyedés elemzése” EKR000425102023
2023.10.20.
2023.12.11.
D.449/2024
Karcag Városi Önkormányzat
’’Családi nap – 4 alkalom’’ rendezvényszervezése - Kbt. mellőzése
2024.07.15.
2024.10.17.
D.449/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.14.
2025.07.22.
D.449/2026
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Nyomtatási kellékanyagok szállítása - 7. rész OKI típusok szállítása EKR002001522022
2026.08.14.
D.449/6/2007.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Hidas Ügyvédi Iroda
2007.08.15.
D.449/9/2008
Dévaványa Város Önkormányzat képviseli: Dr. Szathmáry Péter ügyvéd
2008.10.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el