Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
10.G.20.085/2016/9.
FM Kelet-magyarországi Agrár-szakképző Központ Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
„2014/2015 gázév szabadpiaci földgáz energia szállítása”
2016.05.10.
D.300/2016.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
A NYÍRSULI Nyíregyházi Sportszolgáltató Nonprofit Kft. szállítási feladatainak ellátása
2016.04.29.
2016.05.10.
D.219/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.220/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Lucernaszenázs vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.286/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés a 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakasz és a hozzá kapcsolódó létesítmények kiviteli terveinek elkészítésére, illetve kivitelezési munkáinak elvégzésére
2016.04.20.
2016.05.11.
D.299/2016.
Tiszántúli Református Egyházkerület
Debreceni Református Kollégium Óvodájának részleges felújítása
2016.04.28.
2016.05.11.
D.289/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker., Csicsergő Óvoda, a Kerekerdő Óvoda és a Liliom Óvoda számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.11.
D.221/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bio őszi búza, zab vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.11.
D.204/2016.
KOM Központi Okos Mérés Zrt.
Végponti eszközök beszerzésére vonatkozó keretmegállapodásos eljárás - 7. rész
2016.03.22.
2016.05.11.
D.223/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Legelőtavak élőhelykezelése a Hortobágyon - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.222/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.236/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
D.237/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
14.K.27.111/2016/36.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
„Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire”
2016.05.15.
D.283/2016.
Zala Megyei Kórház
orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.281/2016.
Zala Megyei Kórház
Termálhő energia-szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.266/2016.
Nemzeti Egészségfejlesztési Intézet
OEFI TÁMOP-6.1.2.A-14/1-2014-0001 "Komplex intézményi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az általános iskolákban, többcélú intézményekben, valamint szabadidős közösségi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az iskolán kívüli szereplők bevonásával" c. projekt keretében a kötelező nyilvánosság biztosításához kapcsolódó feladatok ellátására
2016.04.18.
2016.05.17.
D.234/2016.
Máv Zrt.
Zúzottkő beszerzése - XI. és XII. részek
2016.04.04.
2016.05.17.
D.284/2016.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök, műtéti izolációs szettek, egészségügyi adminisztráció fogyóeszközei, hagyományos textília, vizsgálókesztyűk, sebészeti varróanyagok, valamint anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.282/2016.
Zala Megyei Kórház
Víz-csatorna szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.273/2016.
Európa Partner Kft.
Vattagyártásban és vatta alapú termékek előállításához használt gépbeszerzések létszámbővítéssel a Bélapátfalvai kistérségben - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.17.
3.Kf.650.162/2015/4
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft., Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása”
2016.05.18.
D.272/2016.
Ruximp Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
Futura Hidrofób építőipari alapanyag előállító rendszer legyártására, beszerzésére és beüzemelésére - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.19.
D.352/2016.
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Az 1956-os Emlékévhez kapcsolódó média megjelenés
2016.05.17.
2016.05.23.
D.301/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Épületfelújítás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.269/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Autóbusz és Trolibusz, HÉV, Villamos, Metró és MFAV járművekhez gördülőcsapágyak beszerzése
2016.04.18.
2016.05.23.
D.303/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Épületfelújítás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.302/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Régészeti szolgáltatás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.297/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.27.
2016.05.23.
D.295/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A geszti Arany János Általános Iskola elhelyezéséhez szükséges új iskola és tornaterem tervezése és kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.22.
2016.05.23.
D.228/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A Zichyújfalu, Iskola u. 4. szám alatti ingatlanon „A” típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján.
2016.04.01.
2016.05.23.
D.339/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerő-piaci szolgáltatások beszerzése
2016.05.10.
2016.05.24.
3.Kf.650.159/2015/3.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
„Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák ”
2016.05.25.
D.298/2016.
Kisújszállási Városgazdálkodási Nonprofit Kft.
Elektronikus mérlegek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.04.28.
2016.05.25.
D.262/2016.
Nemzeti Sportközpontok
Dabas, Sportcsarnok u. 1., 2256/32 hrsz-ú ingatlanon "C" típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.12.
2016.05.25.
Kfv.II.37.727/2015/7
Balatoni Integrációs Közhasznú Nonprofit Kft; MÁV Magyar Államvasutak Zrt.; Siófok Város Önkormányzata; Balatoni Hajózási Zrt
„Adásvételi szerződés dinamikus utastájékoztatási rendszer szállítására és üzembe helyezésére a DDOP 5.1.2/B- 11-2012-0001 „Közösségi közlekedés fejlesztése a Balaton térségében”
2016.05.25.
D.336/2016.
HM Beszerzési Hivatal
18 t teherbírású targonca és 50 t teherbírású targoncaszállító félpótkocsi beszerzése
2016.05.06.
2016.05.25.
D.185/2016.
Swietelsky Magyarország Kft., Hőszer-Trade Kft.
Semmelweis Egyetem "Korányi projekt" nevű beruházásának generálkivitelezése vállalkozási szerződés keretében II."
2016.03.11.
2016.05.26.
2.P.24.342/2015/17.
Pest Megyei Kormányhivatal,
„Pest Megyei Kormányhivatal Szob, Dunakeszi-Göd, Cegléd-Albertirsa, Nagykáta, Gyál-Ócsa, továbbá a Dunakeszi Járási Hivatal Törzshivatala és Dunakeszi Okmányiroda használatában lévő ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarítása”
2016.05.26.
4.K.33.404/2015/9.
Mád Község Önkormányzata
"Vállalkozási szerződés a Mádon található Borsay kastély felújítására"
2016.05.27.
D.305/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Budmark Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.306/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Alba-Kenyér Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.259/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A Szerep, Kossuth u. 5. szám alatti ingatlanon „A" típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.08.
2016.05.30.
D.307/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése - (Oligo 2000 Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.212/2016.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A szentély újraértelmezése a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában - szerződés módosítás
2016.03.30.
2016.05.30.
D.277/2016.
BONEX Építőipari Kft.
1 db XAHS 186 Dd típusú diesel légkompresszor, valamint 1 db XAS 67 Dd típusú diesel légkompresszor szállítása - Kbt mellőzése
2016.04.18.
2016.05.31.
D.274/2016.
BONEX Építőipari Kft.
Üvegszál erősítésű kompozit anyagból készült, nem kör keresztmetszetű cső, gyártósablonok készítése, valamint 10 db 5 m hosszú kör- és nem kör keresztmetszetű cső gyártósablon tárolókocsi készítése - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.31.
KfV.III.37.082/2016/7.
Budapesti Közlekedési Zrt.
„Szállítási keretszerződések Combino típusú villamosok felújításához vontatómotor és csuklóelem forgókészlet beszerzésére”
2016.05.31.
31.K.33.152/2015/12.
Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt.
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű utángyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása”
2016.05.31.
D.294/2016.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetemnek vagyon-, felelősség- és utasbiztosítási szolgáltatás nyújtása
2016.04.22.
2016.05.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el