Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.217/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés ökoturisztikai fejlesztésre 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.26.
D.216/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés új mezőgazdasági gépre 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.26.
3.Kf.650.144/2015/8.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, vegyszerek beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben”
2016.04.27.
14.K.27.147/2016/10.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
„A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint – VÁMOSPÉRCS - ÚJLÉTA”
2016.04.27.
D.265/2016.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
őrzés-védelem (Csángó Biztonsági Szolgálat Kft.) 2011. évben - kbt. mellőzés
2016.04.15.
2016.04.27.
D.257/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Egészségügy) Rendszer Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi informatikai fejlesztések" elnevezésű projekt keretében lefolytatott szolgáltatás megrendelések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.255/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Egészségügy) Rendszer Központi, intézményközi adatáramlást biztosító informatikai rendszerek fejlesztése, országos egységes központi megoldások bevezetése" elnevezésű projekt keretében lefolytatott szolgáltatás megrendelések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.252/2016.
Országos Mentőszolgálat
TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001 azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" projekt keretében (árubeszerzések) - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.251/2016.
Országos Mentőszolgálat
TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001 azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" projekt keretében (szolgáltatások megrendelése) - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.250/2016.
Országos Mentőszolgálat
TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001 azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" projekt keretében (építési beruházások) - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.232/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.04.
2016.04.28.
14.P.20.278/2016/3.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Novomed Kft.) 2013. évben”
2016.04.28.
14.P.20.279/2016/3.
Pécsi Tudományegyetem
„Szakanyag vegyszerek beszerzése (Orgentec Hungary Kft.) 2013. évben”
2016.04.28.
D.207/2016.
Meat Projekt Plusz Kft.
Eszközparkfejlesztés a Meat Projekt Plusz Kft.-nél - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
D.208/2016.
Star Construct Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Építőipari technológiai fejlesztés: rakodógépek, homlokzati állványrendszer beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
D.183/2016.
Magyar Államkincstár
Vállalkozási szerződés kötése az „Országos épületkarbantartás” tárgyában
2016.03.11.
2016.04.29.
D.247/2016.
Dombóvári Szent Lukács Kórház
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0017 szonosító számú "A Dombóvári Szent Lukács Kórház Infrastruktúra fejlesztése" projekt keretében - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.29.
D.202/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015. 1., 3., 4. és 5. rész
2016.03.21.
2016.04.29.
6.P.20.102/2016/4.
Kalocsa Város Önkormányzata
„Vízvédelmi rendszerek fejlesztése a Kalocsai kistérségben c. projekt III. ütem”
2016.05.02.
D.241/2016.
Általános Ingatlanberuházó és Forgalmazó Kft.
Vadvirág Szálloda kivitelezési munkái I. ütemének kivitelezési munkái, valamint a létesítmény üzemeltetéséhez szükséges eszközbeszerzések, valamint szállodai szoftver beszerzése, továbbá a Mátraszentistván, Petőfi Sándor út 26. szám alatti épület felújítása, játszótér építése
2016.04.05.
2016.05.02.
D.227/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés Hipp feldolgozás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.02.
D.213/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a „813. sz. főút III. ütem (8+200 – 13+419 km szelvények közötti szakasz) kiviteli terveinek elkészítése, valamint út-, híd, közmű- és kapcsolódó létesítmények kivitelezési feladatainak” elvégzéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzése tárgyában
2016.03.31.
2016.05.02.
D.188/2016.
Szent Borbála Kórház
Őrzés védelmi szolgáltatás beszerzése ajánlatkérő részére vállakozási szerződés keretében a Szent Borbála Kórház két telephelyén (II. és III-as) biztonsági őrszolgálat nyújtása a szerződés aláírásáról 12 hónap időtartamra
2016.03.16.
2016.05.02.
D.256/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Egészségügy) Rendszer Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi informatikai fejlesztések" elnevezésű projekt keretében lefolytatott árubeszerzések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.05.02.
D.184/2016.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem terültén vagyonvédelmi feladatok ellátására
2016.03.11.
2016.05.02.
12.K.27.050/2016/12.
Pécsi Tudományegyetem
„Orvosi műszerek beszerzése”
2016.05.03.
D.205/2016.
Állami Szívkórház
A KEOP – 5.6.0/E/15 „Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása” című pályázati felhívásra tekintettel, adás-vételi szerződés keretében 1 db Kardiológiai Röntgen angiográfia berendezés szállítása, telepítése, üzembe helyezése, adásvételi szerződés keretében
2016.03.23.
2016.05.03.
D.267/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az M85 Csorna elkerülő II. ütem (27+100-31+550 km szelvények közötti szakasz) és kapcsolódó létesítmények kivitelezési feladatainak elvégzéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzésére
2016.04.18.
2016.05.04.
3 .Kf.650.152/2015/4.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
„Tervezési szerződés az M0 autóút északi szektor 11. sz. főút – 10. sz. főút közötti szakasz és csomóponti elemei engedélyezési és ahhoz kapcsolódó egyéb szakági tervek készítése, építési engedély megszerzése, ajánlati terv készítése”
2016.05.04.
9.P.21.306/2015/11.
Kecskéd Község Önkormányzata
„Járda felújítási munkák elvégzése (Vértes-út Építő és Szolgáltató Kft.) 2014. évben”
2016.05.04.
4.K.27.221/2016/10.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Energie AG Heves Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Kft.
2016.05.05.
D.225/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlás 2013.07.hó - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
10.K.27.038/2016/18.
a Budapest Főváros XIX. ker. Önkormányzat Kispesti Egészségügyi Intézete
„Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására”
2016.05.05.
D.264/2016.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Szennyvíz-elvezetés és -tisztítás, szennyvízkezelés megvalósítására - szakaszolt projektek" elnevezésű, KEHOP-2.2.4 kódszámú pályázati felhívásra benyújtott pályázatban foglaltak megvalósítása során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása megbízási szerződés keretében
2016.04.12.
2016.05.05.
D.260/2016.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Az ÉAOP 4.1.2./C-11-2012-0001 azonosítószámú projekt keretében a -Rehabilitációs Osztály fejlesztése (4031 Debrecen, Bartók béla út 2-26. 19054 hrsz.) - kiegészítő építési beruházás
2016.04.11.
2016.05.05.
D.224/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
D.263/2016.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd Megyei Jogú Város közigazgatási területén lévő közmű rendszerek, műtárgyak, külterületi utak fenntartási és rekonstrukciós munkálatai
2016.04.12.
2016.05.06.
D.230/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátására - 2. rész
2016.04.01.
2016.05.06.
D.210/2016.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
7/2014/Péterfy "Különféle élelmiszerek beszerzése 7 részben szállítási szerződés keretében" - 7. rész
2016.03.25.
2016.05.06.
D.169/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
"Várkertbazár és kapcsolódó komplex közlekedési fejlesztés, műszaki ellenőri és műszaki lebonyolító feladatainak, valamint restaurátori felügyelet ellátása" tárgyú szerződés módosítása
2016.02.29.
2016.05.06.
D.233/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.04.04.
2016.05.06.
D.291/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Napfény Óvoda, Ugrifüles Óvoda, Epres Óvoda, Méhecske Óvoda számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.287/2016-
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX. ker. Kicsi Bors Óvoda, a Csudafa Óvoda és a Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.292/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Kosztolányi Dezső Általános Iskola és a Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.290/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, József Attila Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és a Molnár Ferenc Általános Iskola számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.288/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Leövey Klára Gimnázium és a Telepy Károly Testnevelési Szakosított Általános Iskola és Gimnázium számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.254/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-health) Rendszer - Elektronikus közhiteles nyilvántartások és ágazati portál fejlesztése" elnevezésű projekt keretében lefolytatott szolgáltatásmegrendelések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.05.09.
D.248/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Vállalkozási szerződés a TIOP-2.2.8-14-2015-0002 azonosító számú, "Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása" c. kiemelt projekt keretében, az ahhoz kapcsolódó kommunikációs, nyilvánosságbiztosítási, PR és rendezvényszervezési tevékenységek ellátására, valamint a projekt keretében, az ahhoz kapcsolódó nyomdai kiviteli tevékenység ellátására - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.05.09.
D.218/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Napraforgó vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.226/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés mezőgazdasági tevékenységre 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el