Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.8/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Szolgáltatási szerződés foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás nyújtására - 4. rész
2014.01.09.
2014.02.17.
D.6/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Bérleti szerződés – a 2014. évi Műkorcsolya EB televíziós közvetítéséhez szükséges 1 db HD mobil közvetítő egység és kiegészítő műszaki eszközeinek bérlete
2014.01.07.
2014.01.22.
D.4/2014.
Szent Margit Rendelőintézet Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés - a felnőtt sürgősségi háziorvosi ügyelet ellátására vonatkozóan
2014.01.06.
2014.01.28.
D.3/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Gépjármű javítási szolgáltatások elvégzése
2014.01.06.
2014.01.29.
D.5/2014.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Fürdőirányítási rendszer fejlesztése és további üzemeltetése a BGYH Zrt. részére
2014.01.06.
2014.02.06.
D.2/2014.
Semmelweis Egyetem
Szállítási szerződés a Semmelweis Egyetem "Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó orvostechnikai eszközök szálíltására, szerelésére és üzembe helyezésére, 6. rész
2014.01.03.
2014.01.29.
D.1/2014.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád Város belvíz elvezető rendszerének fejlesztése
2014.01.02.
2014.01.20.
D.573/2013.
Szent Borbála Kórház
Szent Borbála Kórház energetikai korszerűsítéséhez kapcsolódó pótmunkák elvégzése
2013.12.31.
2014.01.30.
D.572/2013.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére 1., 2.rész
2013.12.31.
2014.02.28.
D.569/2013.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Közös, integrált, valós idejű hidrológiai előrejelző rendszer kialakítása az Ipoly vízgyűjtőjére című, HUSK 1101/2.1.1/0012 jelű pályázat hidroinformatikai fejlesztéssel kapcsolatos feladatainak megvalósítása - szolgáltatás megrendelés
2013.12.30.
2014.02.05.
D.566/2013.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Balatonalmádi, Wesselényi strand iker strandbüfé kivitelezésével kapcsolatos pótmunkák
2013.12.30.
2014.01.27.
D.567/2013.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskemét Megyei Jogú Város közigazgatási területén üzemelő közvilágítási hálózat, valamint a tér- és díszkivilágítási berendezések üzemeltetése karbantartása
2013.12.30.
2014.02.13.
D.570/2013.
Szada Község Önkormányzata
"Jövőnk a gyermek! Óvodai férőhelybővítés Szada Községben" című, KMOP-4.6.1-11-2012-0001 azonosító sz. projekt teljes körű generál-kivitelezése a befejezési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2013.12.30.
2014.01.20.
D.565/2013.
"Mindennapi Vizünk" Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a "Kiskunhalas Ivóvízminőség-javító Projekt" FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása tárgyában
2013.12.30.
2014.02.24.
D.568/2013.
EU-ROAD 21 Szolgáltató Kft.
Madárvédelmi berendezések beszerzése, valamint kerítés kialakítása és sövény telepítése
2013.12.30.
2014.01.06.
D.571/2013.
Külügyminisztérium
Vállalkozási szerződés a 2014-es európai parlamenti választások tájékoztató kampányával összefüggő médiavásárlás tárgyában
2013.12.30.
2014.01.16.
D.564/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére, 1. rész
2013.12.30.
2014.01.16.
D.563/2013.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök beszerzése
2013.12.23.
2014.01.29.
D.562/2013.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Video projektorok beszerzése
2013.12.23.
2014.02.10.
D.561/2013.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Érd és Térsége szennyvíz-csatornázása projekt diósdi és tárnoki hálózatépítési munkái 2. rész LOT T, Tárnok/KEOP-1.2.0/2F/2009-0001/ projekt keretében szennyvízcsatorna hálózati kivitelezése és útburkolat ideiglenes helyreállítása
2013.12.23.
2014.01.20.
D.560/2013.
Szajol Község Önkormányzata
Szajol Községi Önkormányzatnak közigazgatási területén történő települési szilárd hulladék elszállítása
2013.12.23.
2014.01.31.
D.558/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, 1. rész
2013.12.21.
2014.02.28.
D.559/2013.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház - kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt megvalósításához szükséges színházgépészet, színházvilágítás technika,
2013.12.21.
2014.01.15.
D.557/2013.
Nem Adom Fel Alapítvány
"Nemadomfel HÁz - A remény közopntja Szendrőládon és az Edelényi kistérségben" c. projekt keretében családi napközi kialakítása, meglévő épület felújítása, bővítése, átalakítása
2013.12.21.
2014.01.21.
D.556/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása(KEOP-2.2.1/2F/09-2010-0002)
2013.12.20.
2014.01.31.
D.555/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
1 db TEMSA Metropol típusú használt autóbusz beszerzése -Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.17.
D.554/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
2 db Budarus típusú kazán-berendezés beszerzése - Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.30.
D.553/2013.
Nagykálló Város Önkormányzata
Kölcsönszerződés 875 millió Ft. kölcsön nyújtása iránt
2013.12.20.
2014.01.17.
D.550/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.19.
2014.02.06.
D.552/2013.
Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs Önkormányzati Társulás
Az Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs önkormányzati Társulás területén lévő 11 db felhagyott települési szilárdhulladék lerakó rekultivációjához kapcsolódó "Mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása"
2013.12.19.
2014.01.29.
D.551/2013.
Központi Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Szállítási szerződés nyomtatók és kellékanyagok beszerzésére
2013.12.19.
2014.01.16.
D.549/2013.
Detek Község Önkormányzata
Árvíz okozta károk helyreállítása Detek Községben, vonatkozó építési, kivitelezési munkák teljes körű megindítása - Kbt. mellőzése
2013.12.19.
2014.01.24.
D.548/2013.
Mezőladány-Tornyospálca-Újkenéz Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a „Mezőladány és térsége szennyvízelvezetés és tisztítási projekt” FIDIC szerződéses feltételek szerinti mérnöki, valamint műszaki ellenőri feladatainak ellátása (azonosítószám: KEOP-1.2.0/09-11-2011-0051)
2013.12.18.
2014.01.28.
D.547/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása”
2013.12.17.
2014.02.24.
D.546/2013.
Hatvan Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-3.2.1/D-11-2011-0035 számú projekt keretén belül Hatvan Város Önkormányzata helyi jelentőségű vízvédelmi rendszereinek fejlesztésére - Újhatvan belterületi csapadékvíz rendezésére
2013.12.17.
2014.01.16.
D.545/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 3. rész
2013.12.16.
2014.01.22.
D.542/2013.
Püspökladány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Püspökladány Petri-telepi településrész és Déli városrész bekapcsolása a város gyűjtőút hálózatába" tárgyú közbeszerzési eljárás kiegészítő építési tevékenység végrehajtására
2013.12.13.
2014.01.03.
D.543/2013.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Vízi létesítmények üzemeltetése és karbantartása 2014-2017.
2013.12.13.
2014.02.10.
D.541/2013.
Balatonföldvár Város Önkormányzata
Építési szerződés keretében Balatonföldvár Város Önkormányzata részére "Balatonföldvár Városközpont környezetrendezési felújítás" kivitelezési munkái
2013.12.13.
2014.01.08.
D.544/2013.
Vámosszabadi Község Önkormányzata
"Kerékpárutak határok nélkül - az építés 1. fázisa"
2013.12.13.
2014.01.22.
D.539/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2013.12.12.
2014.01.29.
D.540/2013.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem I.sz. Sebészeti Klinika, Ortopédiai Klinika, valamint az Arc-, Állcsont-, szájsebészeti és Fogászati Klinika részére altatógépek beszerzése - I., II. és III. rész
2013.12.12.
2014.02.07.
D.537/2013.
Csenger Város Önkormányzata
Csenger belterületi vízrendezés I. ütem kivitelezéséhez és kiviteli terv készítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházás Csenger Városában
2013.12.10.
2014.01.10.
D.538/2013.
Hajdúdorogi Egyházmegye
„A bölcsődei ellátás férőhelyszámának bővítése a Kisvárdai Kistérségben, új intézmény létesítése által Kisvárdán.”
2013.12.10.
2014.01.06.
D.536/2013.
Mátra Volán zRt
Közösségi közlekedés fejlesztése a Gyöngyösi és Hevesi Kistérségben” című projekt megvalósítása során szükséges berendezések beszerzése, üzembe helyezése és a rendszer kialakításához szükséges szolgáltatások
2013.12.09.
2013.12.30.
D.535/2013.
VAN Alapítvány
Keresd a helyit - Regionális kampány a helyi élelmiszerek közösségi, környezeti és gazdasági előnyeinek edukálására
2013.12.07.
2014.01.20.
D.532/2013.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2013.12.06.
2014.01.22.
D.533/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció” projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2013.12.06.
2014.02.10.
D.534/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.06.
2013.12.21.
D.531/2013.
Nagyatádi Kórház
Vállalkozási szerződés a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 kódszámú projekt keretében „Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Dél-dunántúli Régióban” című pályázathoz kapcsolódóan a Nagyatádi Kórház kiviteli munkái tárgyában
2013.12.05.
2014.01.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el