Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.412/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum recepciós feladatának ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.411/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum épület-felügyeleti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.402/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremkiadási tevékenység előkészítésére és megszervezésére irányuló megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.401/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremőri feladatok ellátása a megrendelő kezelésében lévő Petőfi Irodalmi Múzeum Károlyi Mihály u. 16., valamint a Veres Pálné u. 4-6. alatti épületekben található kiállítási terekbe - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.400/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
A PIM gazdasági igazgatójának és főosztályának teljes körű adminisztratív kiszolgálása - Kbt. mellőzés
2019.08.07.
2019.10.16.
D.413/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum takarítási feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.410/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum 1053 Bp. Károlyi u. 16. sz. alatti, - Kassák Múzeum 1033 Bp. Fő tér 1. sz. alatti, valamint - Ady Emlékmúzeum 1053 Bp. Veres Pálné u. 4-6. sz. alatti épületében teremőri feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.405/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum területén általános hétvégi épülettakarítási feladatok ellátása, illetve karbantartói feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.404/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum 1146 Budapest, Hermina út 57-59. szám alatti épületének üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.403/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Vagyonvédelmi feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Múzeum épületegyüttesében - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.406/2019
Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft.
Gépjárművek beszerzése (EKR000921372019)
2019.08.09.
2019.08.26.
D.407/2019
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (Campus) – Kreatív Innovációs és Tudáspark kialakítása III. projekteleme tekintetében főző- és catering konyhákhoz kapcsolódó berendezések beszerzése EKR000227182019
2019.08.10.
2019.09.23.
D.408/2019
Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár
Számítástechnikai eszköz beszerzése
2019.08.13.
2019.09.03.
D.409/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egészséges Budapest Program keretében 1 db MR és 1db DSA berendezés beszerzése a GOKI számára, valamint 1 db lineáris gyorsító berendezés beszerzése az Uzsoki utcai Kórház számára. - II. rész (EKR000109132019)
2019.08.13.
2019.10.03.
D.415/2019
Barcs Város Önkormányzata
„EV13 GAP HUHR/6011/2.1.1-0006 azonosító számú, „INTERREG V-A Magyar – Horvát Együttműködési Program 2014 – 2020 keretében, a Barcs – Drávatamási közötti szakaszon kerékpárút kiépítése.” EKR 001038282018
2019.08.15.
2019.09.17.
D.414/2019
MVM NET Zrt.
A GNOP-3.4.2-VEKOP-15-2016-00001 támogatás terhére, intézmények hálózati hozzáféréseinek, kapcsolatainak fejlesztése érdekében optikai hálózatok kivitelezési munkáinak ellátása Magyarország területén - 3. teljesítési csoport
2019.08.15.
2019.09.26.
D.416/2019
Budapest Közút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Adásvételi szerződés diszpécseri megjelenítő fal és hozzá kapcsolódó rendszerelemek vonatkozásában EKR 000451282019
2019.08.16.
2019.09.19.
D.426/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Zöld város kialakítása (építés) EKR000156572019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.423/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000967532018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.420/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása - építési beruházás (2018. július 6.) EKR000277202018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.427/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Öltöző-kiszolgáló épület kialakítása EKR000366322019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.425/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Rekortán futókör építése EKR000156952019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.424/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000154822019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.422/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000656522018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.421/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Mini bölcsőde kialakítása - építési beruházás (2018. július 17.) EKR000404912018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.419/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása (2018. május 28.) EKR000144122018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.418/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. július 6.) EKR000277062018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.417/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. május 28.) EKR000141132018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.431/2019
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekfű Gy. utcai rendelőépület kivitelezése a TOP.6.6.1-16-SF1-2017-00003 projekt keretében EKR000450942019
2019.08.23.
2019.09.13.
D.430/2019
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése EKR000592482019
2019.08.23.
2019.09.05.
D.432/2019
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Egyszerhasználatos varrógépek és klippek beszerzése - 5., 7. részek EKR000056412019
2019.08.25.
2019.09.30.
D.433/2019
Bázel József őstermelő
Kisméretű terménytárolók létesítése Szörényben
2019.08.26.
2019.10.22.
D.437/2019
Kása János
Vállalkozási szerződés a Kevermes, Külterület 045/25. hrsz. alatti terménytároló, szociális és iroda épület kivitelezésére EKR000744092018
2019.08.27.
2019.10.04.
D.434/2019
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti rendezése
2019.08.27.
2019.09.19.
D.436/2019
Városi Egészségügyi Központ
EFOP2.2.19-17-00010 Orvostechnikai eszközbeszerzés - 8. rész EKR000475912019
2019.08.27.
2019.09.03.
D.435/2019
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Szarvasi Járásbíróság és a Szarvasi Járási Ügyészség közös használatában lévő 5540 Szarvas, Deák F. u. 1. alatti helyi védettség alatt álló épület bővítése és teljes felújítása építési munkák kivitelezése, a biztonságtechnikai és a belsőépítészeti munkák kivitelezésének kivételével
2019.08.27.
2019.09.03.
D.439/2019
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Radioaktív hulladékot szállító jármű beszerzése EKR 000203762019
2019.08.28.
2019.09.26.
D.438/2019
Magyar Állami Operaház
Eiffel_logisztikai eszközök beszerzése - 2. és 4. részek EKR001123832018
2019.08.28.
2019.10.10.
D.442/2019
Tarnalelesz Községi Önkormányzat
Képzési szolgáltatások_ EFOP-1.5.3_Tarnalelesz
2019.08.29.
2019.10.17.
D.441/2019
BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Egységcsomagok szállítása – „Ovis labdaprogram” EKR000428332019
2019.08.29.
2019.09.09.
D.440/2019
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Letenye és Sopronkövesd tűzoltó őrsök kivitelezése - 2. rész (Sopronkövesd)
2019.08.29.
2019.09.19.
D.443/2019
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Érdi Kincses Óvoda Fácán Tagóvodájának építése a VEKOP-6.1.1-15-RD1-2016-00002 kódszámú projekt keretében
2019.08.30.
2019.11.20.
D.445/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Univerzális vágányon járó kotrógépes szolgáltatás EKR000120252019
2019.09.02.
2019.10.30.
D.444/2019
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút zRt
Vállalkozási szerződés Központi Forgalomirányítás tervezésére és kivitelezésére a GYSEV hálózatán
2019.09.02.
2019.09.24.
D.446/2019
Budapest Közút Zrt.
Adásvételi szerződés diszpécseri megjelenítő fal és hozzá kapcsolódó rendszerelemek vonatkozásában EKR000451282019
2019.09.03.
2019.09.20.
D.447/2019
Debreceni Egyetem
Learning Center épület kivitelezése - 1. és 2. rész EKR000824442019
2019.09.06.
2019.09.24.
D.448/2019
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Petőfi sétány lezárt területén őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR000465072019
2019.09.10.
2019.10.04.
D.450/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Anesztéziás maszkok beszerzése - 2. részajánlati kör EKR000906542019
2019.09.13.
2019.09.23.
D.449/2019
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Sátoraljaújhely belterületi vízrendezése - 2. rész Rudabányácska csapadékvíz elvezetés I. ütem
2019.09.13.
2019.11.20.
D.453/2019
RÁK ANTENNA Gyártó Kft.
Eszközbeszerzés a RÁK Antenna Gyártó Kft. részére - 2. rész Fröccsöntőgépek, robotok és szoftverek EKR000234342019
2019.09.16.
2019.10.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el