Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.459/2019
Fővárosi Törvényszék
Emelt szintű egészségügyi szűrővizsgálat biztosítása bírák, igazságügyi alkalmazottak részére EKR000474052018
2019.09.24.
2019.10.31.
D.459/2020
Karolina Kórház-Rendelőintézet
CT röntgencső csere EKR000793492020
2020.10.26.
2020.11.27.
D.459/2021
Szegedi Tudományegyetem
SZTE kardiovaszkuláris eszközök beszerzése - 4. rész EKR000312042021
2021.10.15.
2021.11.17.
D.459/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 2. rész Informatikai eszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.459/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 4. rész 4- Oszlopkapcsoló - vezeték alatti madárbarát típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.459/2024
Kesznyéten Község Önkormányzata
„Kesznyéteni egészségház építése” EKR000289962024
2024.07.22.
2024.09.10.
D.459/2025
Szegedi Vízmű Zrt.
„Tehergépjármű beszerzése” EKR000932792025
2025.07.17.
2025.09.01.
D.459/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Alállomások tervezése és kivitelezése” - 2. rész „2 - 80-as vonal: Füzesabony, Nyékládháza alállomások” EKR000306812024
2026.08.24.
D.46/08/2008
Budapest Airport Budapest Ferihegy Nemzetközi Repülőtér Üzemeltető Rt.
2008.03.03.
D.46/2010.
DRV Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Az ivóvíz-előállításához folyékony derítőszer és segédderítőszer szállítása, kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2010.01.26.
2010.02.11.
D.46/2011.
APEH
APEH Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatósága, Győr, Liszt Ferenc u. 13. sz. alatti irodaépület felújítása
2011.01.27.
2011.02.09.
D.46/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Service Desk szolgáltatások nyújtása és szoftver licencek átadása
2012.01.16.
2012.02.27.
D.46/2013.
Zalalövő és környéke Közéletéért, Kultúrájáért, Környezetéért Alapítvány
Rendezvények és tanulmányút szervezése
2013.01.31.
2013.03.01.
D.46/2014.
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
OFI Könyves Kálmán körúti épületének őrzés-védelme, portaszolgálat biztosítása
2014.01.30.
2014.03.05.
D.46/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019 azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése " projekt keretében Csatornahálózat fejlesztése FIDIC Piros könyv és szennyvíztisztító telep fejlesztése és FIDIC Sárga Könyv alapján
2015.01.28.
2015.02.23.
D.46/2016.
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Intézményműködtető és Fenntartó Központ
A Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Intézményműködtető és Fenntartó Központ kezelésében lévő közintézmények takarítási munkáinak ellátása
2016.01.20.
2016.02.24.
D.46/2017.
Semmelweis Egyetem
Takarítási szolgáltatás megrendelése - 2015. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.03.
2017.03.20.
D.46/2018
Csepeli Városkép Kft.
A Csepeli Hírmondó nyomdai előkészítési feladatainak ellátása, nyomdai előállítása, megjelentetése 2018. évben
2018.02.26.
2018.04.03.
D.46/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítás és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 azonosító számú projekthez kapcsolódóan sterilizáló berendezések beszerzése EKR000337942018
2019.02.20.
2019.03.14.
D.46/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Engedélyes és kiviteli tervek készítése, Új, fedett, 50 méteres medencével rendelkező városi uszoda megvalósítása projekt EKR000674962019/9515
2020.02.15.
2020.04.06.
D.46/2021
Bajai Tankerületi Központ
Iskolai sporteszközök beszerzése - III. rész EFOP-4.1.3-17-2017-00132 sz. pályázat
2021.02.05.
2021.04.14.
D.46/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 6. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.02.07.
2022.03.09.
D.46/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
”Bozót-, és cserjeirtás, fűkaszálási feladatok” EKR000933962020
2023.02.09.
2023.04.13.
D.46/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 11. rész CT készülék beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat) részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.46/2025
Neumann János Egyetem
Médiavásárlási- és kapcsolódó szolgáltatások EKR001714652024
2025.01.21.
2025.03.13.
D.46/2026
"Pécs-pogányi repülőteret működtető Kft.
„Fegyveres biztonsági szolgálat 2026” EKR002218762025
2026.02.05.
2026.03.27.
D.46/7/2009
Bodroghalom Község Önkormányzata
Bodroghalom Község szennyvízelvezetése és tisztítása
2009.02.24.
D.460/14/2007.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
2007.09.17.
D.460/2009.
Ormosbánya Község Önkormányzata
Ormosbánya – belterületi földutak szilárd burkolatú úttá történő kiépítése, autóbuszmegálló felújítása kivitelezésére egyösszegű, a befejezési határidőre prognosztizált átalányáras vállalkozási szerződés megkötése
2009.08.14.
2009.08.29.
D.460/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város Önkormányzat Észak-nyugati városrész integrált szociális városrehabilitáció keretén belül a közmű- és útépítés kivitelezése
2010.06.07.
2010.06.15.
D.460/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés 2011
2011.07.06.
2011.07.18.
D.460/2012.
Településellátó Szervezet
1 db új tömörítőlapos szemétszállító jármű beszerzése, üzembe helyezése
2012.07.27.
2012.08.27.
D.460/2013.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és -visszakereső számítógépes program szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások biztosítása
2013.10.10.
2013.11.04.
D.460/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése s TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében - VII. rész
2014.09.08.
2014.10.20.
D.460/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Pharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.460/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
5 db Brother 7200C gyorsvarrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.460/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Infúzió beszerzése 2016. évben (Fresenius Kabi Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.02.
D.460/2019
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Gyakornoki program EKR000457952019/0054
2019.09.26.
2019.10.09.
D.460/2020
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Földmunkagépekkel végzett szolgáltatás EKR000468372020
2020.10.28.
2020.12.15.
D.460/2021
Magyar Nemzeti Múzeum
OM projekt vizuál és audiotechnikai eszk. 2020-21 EKR000168612020
2021.10.18.
2021.12.15.
D.460/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 3. rész Sporteszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.460/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 5. rész 5- Oszlopkapcsoló - 35 kV típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.460/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Orvosi inkubátorok, transzfer inkubátorok beszerzése” - 1. (klinikai inkubátor és nyitott inkubátor) része
2024.07.22.
2024.09.09.
D.460/2025
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Önkormányzati utak kisfelületű javítása-Szeged" EKR000447702025
2025.07.18.
2025.07.28.
D.460/2026
Kásád Községi Önkormányzat
„Rendezvényszervezési és egyéb PR szolgáltatások” - 2. rész - PR és kutatási szolgáltatások EKR001518382019
2026.08.24.
D.460/6/2006.
Vízügyi Központ és Közgyűjtemények
2006.08.01.
D.460/9-I/2008.
Baja Város Önkormányzata
2008.10.29.
D.461/2009.
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Szakiskolai fejlesztési program II” keretében 2009. szeptember 1-től 2011. augusztus 31-ig végzett fejlesztési tevékenységekkel, valamint a fejlesztések intézményi működésébe való beépítésével kapcsolatos monitoring feladatok ellátása
2009.08.14.
2009.09.08.
D.461/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika Keleti gyűjtőút építése, vízelvezetés kivitelezés és közvilágítás építése
2010.06.07.
2010.07.23.
D.461/2011.
Főszer Electric Zrt.
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése projekt keretében a 2-es villamos pálya és felsővezeték, valamint kapcsolódó egyéb építmények építési munkáinak generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2011.07.06.
2011.07.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el