Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.659/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvíztársulási agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása elnevezésű a FIDIC piros könyvén alapuló építési beruházás
2011.09.13.
2011.10.20.
D.538/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli Szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása elnevezésű projekt megvalósítási szakaszában jogszabály szerinti műszaki ellenőrzés és FIDIC mérnöki tevékenység ellátása
2011.08.02.
2011.09.14.
D.252/2017.
KÖZGÉP Zrt., A-HÍD Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2017.05.22.
2017.06.12.
D.258/2016.
KÖZGÉP Zrt., A-HÍD Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2016.04.07.
2016.06.17.
D.244/2016.
KÖZGÉP Zrt., A-HÍD Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2016.04.05.
2016.06.15.
26.K.32.981/2008/8.
KÖZBESZERZÉSEK TANÁCSA KÖZBESZERZÉSI DÖNTŐBIZOTTSÁG, képviseli Dr. Szabó Ágnes közbeszerzési biztos
Koncessziós szerződés Budapest XIII. ker. közterületein az ajánlatkérő tulajdonában lévő hirdetményekkel, hirdető - és reklámberendezésekkel kapcsolatos reklám tevékenység ellátására és az ezzel kapcsolatos reklám felügyeleti tevékenység ellátására
2009.04.01.
D.202/2013.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Vállalkozási keretszerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - kommunikációs szolgáltatások beszerzése
2013.05.08.
2013.05.27.
D.136/2013.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - számítástechnikai eszközök beszerzése
2013.03.25.
2013.05.14.
D.111/2013.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - számítástechnikai eszközök beszerzése
2013.03.06.
2013.03.25.
D.679/2012.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - számítástechnikai eszközök beszerzése
2012.12.17.
2013.01.30.
D.15/2014.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP-5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV – irodabútorok, irodagépek, irodaszerek beszerzése
2014.01.13.
2014.01.30.
D.361/2023
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása” - 2. rész. Foglalkozás-EÜ szolg. az ERFO NKft. részére
2023.09.01.
2023.09.15.
D.362/2023
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása” - 3. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a FŐKEFE NKft. részére
2023.09.01.
2023.09.15.
D.360/2023
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása” - 1. rész. Foglalkozás-EÜ szolg. a Kézmű NKft. részére
2023.09.01.
2023.09.15.
D.444/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - III. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a FŐKEFE Nkft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.443/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - II.rész: Foglalkozás-EÜ szolg. az ERFO NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.442/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - I. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a Kézmű NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.417/2017.
KÉSZ Építő és Szerelő Zrt., WIS Holding
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezésük (A projekt hivatkozási száma: KÖZOP-5.5.0-0911-2011-0016)
2017.08.15.
2017.10.24.
D.852/2009.
Kutas Község Önkormányzata
Kutas Község Önkormányzatának települési szilárd hulladék összegűjtése, elszállítása és ártalommentes elhelyezése, valamint szelektív hulladékgyűjtő szigetek üzemeltetése
2009.12.29.
2010.02.22.
D.293/2015.
Kutas Község Önkormányzata
Orvosi rendelő átalakítása, korszerűsítése Kutason
2015.05.14.
2015.05.29.
D.359/2026
Kurd Község Önkormányzata
„Önkormányzati utak felújítása Kurd községben” - 3. rész Ifjúság u. útburkolat felújítási munkái 258/58. EKR000173812025
2026.07.08.
D.790/2011.
Kunágota-Nagykamarás-Almáskamarás Szennyvízberuházó Társulás
Kunágota-Almáskamarás-Nagykamarás szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása II. ütem
2011.10.20.
2011.12.05.
D.512/2011.
Kunágota-Nagykamarás-Almáskamarás Szennyvízberuházó Társulás
Kunágota-Nagykamarás-Almáskamarás szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása II. ütem
2011.07.26.
2011.09.02.
D.846/2011.
Kunágota Község Önkormányzata
Kunágota Általános Iskola bővítés, tornacsarnok építés és rekonstrukció
2011.11.09.
2011.12.12.
D.250/2026
Kunágota Község Önkormányzata
„Belterületi útfejlesztés Kunágotán” EKR000236302025
2026.05.22.
28.K.31.628/2011/4.
Kunság Volán Zrt.
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyein II.
2011.11.09.
D.148/2011.
Kunság Volán Zrt.
13 db használt, különböző típusú autóbusz beszerzése
2011.03.09.
2011.04.19.
D.171/2010.
Kunság Volán Zrt.
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyein II.
2010.03.11.
2010.04.22.
13.K.34.831/2009/17.
Kunság Volán Autóbuszközlekedési Zrt. (6000 Kecskemét, Csáktornyai u. 4-6., képviseli: dr. Fölföldi Klára jogtanácsos )
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyei
2010.06.18.
D.557/12/2009.
Kunság Volán Zrt.
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyei
2009.09.21.
2009.11.02.
D.889/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.11.22.
2011.12.21.
D.779/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.10.19.
2011.11.28.
D.587/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Kunszentmárton Város Önkormányzata oktatási nevelési intézményei számára
2011.08.17.
2011.10.03.
D.2/2012.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2012.01.02.
2012.02.13.
D.825/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.11.02.
2011.11.28.
D.785/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.10.20.
2011.11.28.
D.388/2011.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
DAOP 4.1.3/B-19-2009-0004 Bölcsődei ellátást nyújtó intézmények infrastrukturális fejlesztése és kapacitásának bővítése tárgyú projekt keretében bölcsőde építése
2011.06.08.
2011.07.04.
D.436/2014.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási (építési) szerződés "A főtér rehabilitációja Kunszentmiklóson" tárgyú projekthez kapcsolódó energia racionalizálási munkák
2014.08.18.
2014.10.02.
D.539/2011
Kunszentmiklós Község Önkormányzata
DAOP 4.1.3/B-09-2009-0004 Bölcsődei ellátást nyújtó intézmények infrastrukturális fejlesztése és kapacitásának bővítése tárgyú projekt keretében bölcsőde építése
2011.08.03.
2011.09.13.
3.Kf.27.228/2007/3.
Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata
2007.10.10.
19.K.31.368/2008/7.
Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata
Kunmadaras nagyközség település szippantott szennyvízének elhelyezését szolgáló szennyvíztisztító rendszer telepítése
2008.09.22.
D.120/10/2006
Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerzõdés keretében Kunmadaras nagyközség település szippantott szennyvizének elhelyezését szolgáló szennyvíztisztító rendszer telepítése
2006.02.21.
2006.03.22.
D.58/3/2008.
Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata
2008.03.11.
D.699/2010.
Kunhegyes Város Önkormányzata
A Kunhegyesi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szakiskola és Óvoda mikrotérségi társulás új tornatermének építése, feladatellátási helyeinek felújítása, bővítése
2010.09.06.
2010.10.06.
D.621/2009
Kunhegyes Város Önkormányzata
Kunhegyesi Általános Iskola Tiszaroffi tagintézmények utólagos akadálymentesítése ÉAOP-4.1.5.-2007-10166
2009.10.15.
2009.11.26.
D.420/2020
Kunhegyes Város Önkormányzata
TOP-2.1.3-15-JN1-2016-00020 Kunhegyes Kakat-ér rekonstrukciója I., valamint a TOP-2.1.2-15-JN1-201500009 Zöld város kialakítása a Kakat-ér mentén, Kunhegyes belterületén négy ajánlati rész alapján
2020.09.25.
2020.11.05.
D.469/2009.
Kunhegyes Város Önkormányzata
Ajánlatkérő fenntartásában működő oktatási-nevelési intézmények részére a TÁMOP-3.1.4-0862/2009-0278 program keretében képzési és szaktanácsadói feladatok ellátása
2009.08.18.
2009.09.07.
D.470/2019
Kunbaja Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése EKR000633682018
2019.10.01.
2019.10.21.
D.727/2009.
Kulturális Örökségvédelmi Szakszolgálat, képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda, Dr. Miklós Gyula ügyvéd
Vállalkozási szerződés a Budapest, XI. ker. Daróci út 3. (hrsz. 4596/8) rekonstrukció kivitelezési munkálataira
2009.11.20.
2009.12.22.
D.574/2010.
Kulturális Örökségvédelmi Szakszolgálat
Geodéziai és térinformatikai GPS berendezések és kapcsolódó eszközök beszerzése
2010.07.19.
2010.08.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el