Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.560/2020
Készenléti Rendőrség
KR járműveihez alkatrészek beszerzése 36 hónapra EKR 000321192020
2020.12.31.
2021.01.22.
D.391/2020
Készenléti Rendőrség
Készenléti Rendőrség részére élelmiszer alapanyagok beszerzése - 5. rész EKR000587042019
2020.09.08.
2020.10.15.
D.137/2018
Készenléti Rendőrség
AF-Takarító, tisztítószerek, konyhai tisztítószerek, mosási anyagok, fenntartási anyagok, uszodai vegyszerek beszerzése - 1. rész
2018.04.13.
2018.05.14.
D.654/2024
Készenléti Rendőrség
„Készenléti Rendőrség üzemeltetésében lévő járművekhez pótalkatrészek, segédanyagok beszerzése” - 2. rész Gépjármű indító akkumulátorok EKR000428192024
2024.10.04.
2024.11.14.
D.653/2024
Készenléti Rendőrség
„Készenléti Rendőrség üzemeltetésében lévő járművekhez pótalkatrészek, segédanyagok beszerzése” - 1. rész Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai EKR000428192024
2024.10.04.
2024.11.14.
D.176/2020
Készenléti Rendőrség
Miskolc támfal megerősítése EKR001519312019
2020.05.12.
2020.06.03.
D.752/2016.
Készenléti Rendőrség
Különféle informatikai eszközök beszerzése
2016.08.08.
2016.08.24.
D.60/2023
Készenléti Rendőrség
CREDO OPTINELL tip. autóbuszok jótállás utáni jav. EKR001587702022
2023.02.17.
2023.04.18.
D.467/2021
Készenléti Rendőrség
„Takarítás a KR objektumaiban” EKR000197542021
2021.10.25.
2021.11.05.
D.655/2024
Készenléti Rendőrség
„Készenléti Rendőrség üzemeltetésében lévő járművekhez pótalkatrészek, segédanyagok beszerzése” - 3. rész: Kenőolaj és kenőanyagok EKR000428192024
2024.10.04.
2024.11.14.
D.125/2021
Készenléti Rendőrség
Készenléti Rendőrség üzemeltetésében lévő járművekhez gumiabroncsok beszerzése EKR000647232020
2021.03.10.
2021.04.07.
D.168/11/2013.
Kérelmezett: AKL Mérnökiroda Kft.
1. rész: P+R parkoló kialakítása Gödöllőn a MÁV állomás melletti rakodótéren 2. rész: B+R parkoló kialakítása Gödöllőn a MÁV állomás áruraktár épületében
2013.04.15.
2013.07.15.
D.14/19/2009
Kékcse Község Önkormányzata
Méltányos oktatás-nevelési környezet megteremtése az esélyegyenlőségért című projekt keretében megvalósításra kerülő beruházás építési vállalkozási szerződése
2009.01.21.
2009.02.16.
D.522/12/2008.
Kék Község Önkormányzat (képviseli: Dr Buzsáki Emőke Nóra ügyvéd)
„100 férőhelyes óvoda építése Kéken II. ütem megvalósítása”
2008.11.05.
2008.12.18.
D.223/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.05.02.
2021.05.21.
D.218/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.04.28.
2021.05.21.
D.943/2015.
Kátai Gábor Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.946/2015.
Kátai Gábor Kórház
Fekvőbetegellátás -szakorvosi ellátás szemészet (Sanamed Nonprofit Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.945/2015.
Kátai Gábor Kórház
Szoftverkövetési szolgáltatás (GlobeNet Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.944/2015.
Kátai Gábor Kórház
Vegyszerbeszerzés (PannonLoog Invest Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.947/2015.
Kátai Gábor Kórház
Járóbeteg ellátás (radiológiai tevékenység) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.318/2014.
Kátai Gábor Kórház
"A Kátai Gábor Kórház ÉAOP-4.1.2/C-11 jelű, a Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése" című pályázatának megvalósításához kapcsolódó tervezési és kivitelezési feladatok ellátása
2014.06.26.
2014.07.17.
D.951/2011.
Kátai Gábor Kórház
Kátai Program Kórházfejlesztés a Nagykunságiak egészségéért c. projekt keretén belül egészségügyi gép- műszerek és laboratóriumi, illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2011.12.14.
2012.01.10.
D.678/2011.
Kátai Gábor Kórház
Kátai Program Kórházfejlesztés a Nagykunságiak egészségéért c. TIOP 2.2.4-09/1 azonosító jelú projekt keretén belül egészségügyi gép-műszerek és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2011.09.16.
2011.10.06.
D.303/2025
Kásád Községi Önkormányzat
„Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Kásád, Beremend, Kistapolca, Egyházasharaszti, Matty, Márok, Gordisa települések” - 1. rész -Rendezvényszervezés EKR000014582018
2025.05.14.
2025.07.14.
D.304/2025
Kásád Községi Önkormányzat
„Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Kásád, Beremend, Kistapolca, Egyházasharaszti, Matty, Márok, Gordisa települések” - 2.rész - Rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása EKR000014582018
2025.05.14.
2025.07.14.
D.296/2025
Kásád Községi Önkormányzat
„Rendezvényszervezési és egyéb PR szolgáltatások” - 1.rész- Rendezvényszervezési szolgáltatások EKR001518382019
2025.05.09.
2025.07.21.
D.297/2025
Kásád Községi Önkormányzat
„Rendezvényszervezési és egyéb PR szolgáltatások” - 2. rész - PR és kutatási szolgáltatások EKR001518382019
2025.05.09.
2025.07.21.
D.460/2026
Kásád Községi Önkormányzat
„Rendezvényszervezési és egyéb PR szolgáltatások” - 2. rész - PR és kutatási szolgáltatások EKR001518382019
2026.08.24.
D.437/2019
Kása János
Vállalkozási szerződés a Kevermes, Külterület 045/25. hrsz. alatti terménytároló, szociális és iroda épület kivitelezésére EKR000744092018
2019.08.27.
2019.10.04.
D.120/2017.
Kárpátok-Alpok Zrt.
A 2015. évi Milánói Világkiállítás magyar pavilonjának bontási, rekultivációs, Karcagra szállítási munkálatainak, valamint műszaki ellenőri és tervellenőri feladatainak ellátása
2017.03.23.
2017.04.26.
D.736/2009.
Károlyi István Gyermekközpont, Dr. Dessewffy Anna Ügyvédi Iroda, Dr. Dessewffy Anna ügyvéd
Speciális Gyermekotthon kialakítása a fóti Károlyi István Gyermekközpontban
2009.11.25.
2009.12.09.
D.782/2010.
Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda
vagyonvédelmi és portaszolgálati feladatok ellátása 24 hónapra
2010.10.01.
2010.10.11.
D.147/14/2006
Károly Róbert Főiskola
Károly Róbert Főiskola főépület átalakítás és bővítés
2006.03.03.
2006.04.12.
D.907/2010.
Károly Róbert Főiskola
VIR - rendszer bevezetéséhez szükséges rendszerdokumentáció elkészítése és a hozzá kapcsolódó szoftver, valamint szerver és tároló rendszere, operációs rendszerrel, adatbázis szerver szoftverrel szállítása
2010.11.24.
2010.12.06.
D.115/2010.
Károly Róbert Főiskola
Komplex oktatási, kutatási innovációs szolgáltatási és infokommunikációs infrastruktúra fejlesztés a Károly Róbert Főiskolán (TIOP-1.3.1-07/1-2F-2008-0001) projekt keretében informatikai eszkjözök beszerzése 4. sz. részteljesítéssel
2010.02.18.
2010.02.24.
3. Kf.27.558/2007/5.
Károly Róbert Főiskola
2008.03.19.
D.133/13/2007.
Károly Róbert Főiskola
2007.05.02.
D.82/11/2007.
Károli Gáspár Református Egyetem
2007.03.23.
D.53/2024
Károli Gáspár Református Egyetem
„Audiovizuális eszközök beszerzése” EKR001476532023
2024.01.19.
2024.02.19.
4. Kf.27.035/2008/5.
Károli Gáspár Református Egyetem
2008.04.23.
D.150/2025
Károli Gáspár Református Egyetem
„Bp. Viola u. 2-4., 3-5. sz. épületek felújítása” EKR001013072023
2025.02.28.
2025.07.07.
D.48/2014.
Káptalanfa és Térsége Szennyvíztársulás
Káptalanfa és térsége vízellátó rendszer vízminőség javítása kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása a FIDIC Sárga Könyv szerint vállalkozási szerződés keretében eredményfelelősséggel
2014.01.31.
2014.03.24.
D.288/2014.
Káptalanfa és Térsége Szennyvíztársulás
A KEOP-1.3.0/09-11-2013-0038 projekt keretében Káptalanfa és térsége vízellátó rendszer vízminőség javítása kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása a FIDIC Sárga Könyv szerint vállalkozási szerződés keretében eredményfelelősséggel
2014.06.12.
2014.07.17.
D.820/2014.
Káposztásmegyeri Szentháromság Plébánia
Hálózatra visszatápláló napelemes rendszer szállítása, üzembe helyezése és engedélyeztetése, valamint az ehhez szükséges bontási és építési munkák elvégzése
2014.11.12.
2014.12.22.
D.198/2026
Kápolna Község Önkormányzata
„Szabadidőpark kialakítása Kápolnán” TOP_PLUSZ-1.2.1-21-HE1-2022-00064 EKR001123762023
2026.04.24.
D.477/2025
Kálló Község Önkormányzata
„Közösségi tér kialakítása” EKR000641872024
2025.07.30.
2026.01.07.
D.694/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
"Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása" elnevezésű KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0031 azonosító számú projektben szennyvízcsatorna építése FIDIC piroskönyvön alapuló vállalkozási szerződés keretében
2011.09.22.
2011.10.20.
D.556/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása- műszaki ellenőrzés és FIDIC mérnöki tevékenység ellátása megbízási szerződés keretében
2011.08.08.
2011.09.14.
D.74/2012.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása- elnevezésű projektben szennyvízcsatorna építése FIDIC sárga könyvön alapuló vállalkozási szerződés keretében
2012.01.26.
2012.03.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el