Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.159/2025
Soproni Egyetem
„Merevszárnyú drón beszerzése és továbbfejlesztése” EKR000744232024
2025.03.07.
2025.03.27.
D.88/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 3. rész Enyingi T. B. u EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.154/2025
Felcsút Község Önkormányzata
„Felcsút - Tó Étterem - Mobil jégpálya beszerzés” EKR001549962023
2025.03.04.
2025.03.27.
D.130/2025
Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt
Tűzvédelmi berendezések karbantartása, javítása EKR001644072024
2025.02.20.
2025.03.27.
D.90/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 5. rész Batthyány L. u., Honvéd u. EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.89/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 4. rész Külső-Debreceni u. EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.87/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 2. rész Szénássy M. u. EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.86/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” 1. rész Mátyás k.krt., Corvin J. krt., Báthori krt., Erkel EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.199/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 5. rész - CT készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház(II. telephely) részére EKR000825092021
2025.03.26.
2025.03.26.
D.198/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 4. rész - CT készülék beszerzése a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet részére EKR000825092021
2025.03.26.
2025.03.26.
D.114/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 3. rész EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.113/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 2. rész EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.112/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 5. rész - CT készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház(II. telephely) részére EKR000825092021
2025.02.17.
2025.03.26.
D.111/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 4. rész - CT készülék beszerzése a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.110/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 1. rész - CT készülék beszerzése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.14/2025
Semmelweis Egyetem
SAP SuccessFactorhoz kapcsolódó licencek beszerzése EKR001613012023
2025.01.13.
2025.03.25.
D.98/2025
Pécsi Tudományegyetem
"Informatikai eszközök beszerzése saját forr 2024-1" - 4. rész EKR001836312024
2025.02.10.
2025.03.24.
D.97/2025
Pécsi Tudományegyetem
"Informatikai eszközök beszerzése saját forr 2024-1" - 1. rész EKR001836312024
2025.02.10.
2025.03.24.
D.76/2025
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Személy- és vagyonvédelmi szolgáltatások” EKR000582922024
2025.01.30.
2025.03.21.
D.135/2025
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 1. termékcsoport” - 6. rész (6 – Elektrofúziós kötőidomok és kiegészítői) EKR000844912024
2025.02.24.
2025.03.18.
D.134/2025
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 1. termékcsoport” - 5. rész (5 – Elektrofúziós kötőidomok és kiegészítői) EKR000844912024
2025.02.21.
2025.03.18.
D.153/2025
MVM Démász Áramhálózati Kft.
"KÖF zárlatjelzők beszerzése" - 2. rész EKR001833012024
2025.03.03.
2025.03.17.
D.152/2025
MVM Démász Áramhálózati Kft.
"KÖF zárlatjelzők beszerzése" - 1. rész EKR001833012024
2025.03.03.
2025.03.17.
D.95/2025
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Foglalkozt.-gazd.fejl. stratégia felülvizsgálata EKR001418462024
2025.02.10.
2025.03.13.
D.27/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 5. rész - A Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.31/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 9. rész - A Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.30/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 8. rész - A Hortobágyi Petőfi Sándor Általános Iskola és Kollégium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.23/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 1. rész - A Móra Ferenc Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.46/2025
Neumann János Egyetem
Médiavásárlási- és kapcsolódó szolgáltatások EKR001714652024
2025.01.21.
2025.03.13.
D.26/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 4. rész - A GÚT Általános Iskola és tagiskoláinak tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.25/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 3. rész - A Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.24/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 2. rész - A Zeleméry László Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.29/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 7. rész - A Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.28/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 6. rész - A Kőrösi Csoma Sándor Kollégium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.32/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 10. rész - Balmazújvárosi Általános Iskola és tagiskolájának tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.11/2025
MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.
„Őrzés-védelem a MIHŐ Kft. számára” EKR000855192024
2025.01.10.
2025.03.12.
D.129/2025
Margitszigeti Színház Nonprofit Kft.
„közösségi médiában online hirdetési felületek” EKR002504702024
2025.02.20.
2025.03.12.
D.126/2025
Budapest Közút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
X4ITS T3.3., T4.3. döntéselőkészítő tanulmány(CEF) - 2.rész EKR001567542024
2025.02.17.
2025.03.12.
D.125/2025
Budapest Közút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
X4ITS T3.3., T4.3. döntéselőkészítő tanulmány(CEF) - 1.rész EKR001567542024
2025.02.17.
2025.03.12.
D.10/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Lehel Csarnok beléptető rendszer EKR000453312024
2025.01.10.
2025.03.12.
D.144/2025
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
Közvilágítás LED rekonstrukciója-Keretmegállapodás - "LED - 1.rész, 2. verseny újranyitás" EKR001204452023
2025.02.27.
2025.03.10.
D.143/2025
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
Közvilágítás LED rekonstrukciója-Keretmegállapodás - "LED - 1.rész, 1. verseny újranyitás" EKR 001176492023 EKR002038562022
2025.02.27.
2025.03.10.
D.12/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Smart Parking rendszer bővítése és üzemeltetése EKR001656732024
2025.01.10.
2025.03.10.
D.16/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„Gépjárművek javítása, karbantartása” - 4. rész (VW csoport) EKR001636642024
2025.01.13.
2025.03.10.
D.145/2025
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
Közvilágítás LED rekonstrukciója-Keretmegállapodás - "LED - 1.rész, 3. verseny újranyitás" EKR001210202023
2025.02.27.
2025.03.10.
D.60/2025
Mátészalkai Szakképzési Centrum
"Budai Nagy Antal építési beruházás" EKR001993132023
2025.01.24.
2025.03.07.
D.140/2025
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„Testnevelési eszközök beszerzése” - 1. rész EKR000968492024
2025.02.24.
2025.03.05.
D.115/2025
Margitszigeti Színház Nonprofit Kft.
Közösségi médiában online hirdetési felületek EKR002504702024
2025.02.15.
2025.03.03.
D.127/2025
Tabdi Községi Önkormányzat
"Rakodógép beszerzése" EKR000127022024
2025.02.19.
2025.02.26.
D.124/2025
Szegedi Fegyház és Börtön
Élelmiszer III. agglo – 11. rész Instant termékek EKR001504802024
2025.02.17.
2025.02.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el