Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.84/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF-KIF növényzeti munkák végzése” - 4.rész - EED-Győr IV. EKR002093192024
2025.02.06.
2025.02.25.
D.18/2025
Szabadszállás Város Önkormányzata
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása, 2024.évi közbeszerzési tervek tekintetében.
2025.01.15.
2025.02.25.
D.17/2025
Szabadszállás Város Önkormányzata
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása, 2022.évi közbeszerzési tervek tekintetében.
2025.01.15.
2025.02.25.
D.804/2024
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
„Háztechnikai feladatok ellátása 3 hónapra” EKR001016752022
2024.12.16.
2025.02.25.
D.820/2024
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Bubi 3.0 üzemeltetése és fejlesztése” EKR001952472024
2024.12.23.
2025.02.24.
D.817/2024
EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Parkolási nyilvántartó rendszer biztosítása EKR001995712024
2024.12.23.
2025.02.24.
D.822/2024
Jásztelek Községi Önkormányzat
„Külterületi utak fejlesztése Jásztelken” EKR001571402024
2024.12.23.
2025.02.20.
D.713/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 3. rész: Foglalkoztató központ létesítése EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.712/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 2. rész: Komplex megálló építése Simontornya EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.714/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 4. rész: Komplex megálló kialakítása gátőrházból EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.770/2024
Gönc Város Önkormányzata
1 db normál hűtőkamra építési munkálatainak kivitelezése - Kbt. mellőzése
2024.11.29.
2025.02.20.
D.123/2025
HM ZRÍNYI Geoinformációs és Toborzástámogató Közhasznú Nonprofit Kft.
„Egyedi művészeti alkotás beszerzése - turul szobor” EKR001750742024
2025.02.17.
2025.02.20.
D.762/2024
Kiskunmajsa Város Önkormányzata
Bölcsőde építése EKR001124622023
2024.11.26.
2025.02.20.
D.59/2025
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság (ORFK)
Gépjárműalkatrészek beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr- főkapitányság részére EKR001866582024
2025.01.24.
2025.02.19.
D.492/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Belsőépítészeti munkák 2” EKR000346302024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.491/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Földmunkák - keretszerződés” EKR000254812024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.485/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Geszti Tisza-kastély kiegészítő építési munkák” EKR000085722024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.494/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Geszti kastély inaslak belsőépítészeti kivitelezés” EKR000659682024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.794/2024
Tés Község Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítés Tésen” EKR000448592023
2024.12.11.
2025.02.19.
D.798/2024
Jászapáti Városi Önkormányzat
„Közvilágítás korszerűsítése” EKR001673452021
2024.12.13.
2025.02.19.
D.493/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Földmunkák keretszerződés- eljárás 2” EKR000396422024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.490/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Történeti Park” EKR000253952024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.489/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Parkoló kivitelezése – kastély” EKR000254672024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.488/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Parkoló kivitelezése” EKR000254052024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.487/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Belsőépítészeti munkák” EKR000210092024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.486/2024
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
„Geszti Tisza-kastély kieg. építési munkák – 2” EKR000193832024
2024.08.01.
2025.02.19.
D.99/2025
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"TEMPEST eszközök beszerzése 2023" - 1.rész - "Tempest Level A nyomtató" EKR001340392023
2025.02.12.
2025.02.18.
D.816/2024
Fővárosi Állat- és Növénykert
"A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése 15 részben”- 5. rész EKR001873812023
2024.12.23.
2025.02.18.
D.771/2024
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Közvilágítási lámpatestek beszerzése” EKR000200532024
2024.11.29.
2025.02.18.
D.792/2024
Sopronkövesd község Önkormányzata
„Óvodafejlesztés, főzőkonyha építés – Sopronkövesd” EKR001410422023
2024.12.09.
2025.02.18.
D.793/2024
Bánk Község Önkormányzata
„Víziszínpad lelátó felújítás” EKR000395182023
2024.12.11.
2025.02.18.
D.61/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Őrzési és egyéb vagyonvédelmi feladatok ellátása és recepciós szolgáltatások nyújtása a KEF mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban.” EKR001705362024
2025.01.24.
2025.02.17.
D.818/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
Élelmiszerek beszerzése a IV. agglomerációs körzetben működő bv. intézetek részére 2024 eljárásban, 4 - Zöldség, gyümölcs, tojás EKR000313762024
2024.12.23.
2025.02.17.
D.800/2024
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
„Települési kékinfrastruktúra fejlesztése” - 1. rész EKR001375682024
2024.12.13.
2025.02.17.
D.44/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Síkosságmentesítés és hóeltakarítás bérelt gépei" - 2.rész - (2- Szentlőrinc) EKR001175462024
2025.01.16.
2025.02.14.
D.803/2024
HUN-REN WIGNER Fizikai Kutatóközpont
„Épületek vezetékes hálózati felújítása” EKR001005192024
2024.12.14.
2025.02.13.
D.718/2024
Nagyszénás Nagyközség Önkormányzata
„Nagyszénás – Zöld infrastruktúra fejlesztése” EKR000257422023
2024.11.11.
2025.02.13.
D.791/2024
Göd Város Önkormányzata
„Ügyfélszolgálat kialakítása meglévő épületben” EKR001295472024
2024.12.07.
2025.02.13.
D.625/2024
Battonya Város Önkormányzata
„Zöld város 2” EKR001302242021
2024.09.26.
2025.02.12.
D.737/2024
Jánosháza Város Önkormányzata
Elektromos autók beszerzése EKR002005782023
2024.11.22.
2025.02.12.
D.753/2024
Nagyecsed Város Önkormányzata
„Külterületi utak építése és felújítása” EKR001878242022
2024.11.25.
2025.02.11.
D.751/2024
Téglás Városi Önkormányzat
„Belterületi útfejlesztés Tégláson” EKR000473192023
2024.11.25.
2025.02.11.
D.750/2024
Konyár Község Önkormányzata
„TOP_PLUSZ-1.2.3-21-HB1 Belterületi közutak fejl.” EKR000171162023
2024.11.25.
2025.02.11.
D.633/2024
KECSKEMÉTI TERMOSTAR Hőszolgáltató Kft.
„Biomassza-tüzelésű fűtőmű - HNT” EKR000802842021
2024.09.30.
2025.02.11.
D.801/2024
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
„Tisztító- és takarítószerek beszerzése ismételt” EKR001908402024
2024.12.13.
2025.02.11.
D.761/2024
Somlószőlős Község Önkormányzata
„Útkarbantartó gépek beszerzése Somlószőlős, Doba és Borszörcsök településeken” EKR000769062019
2024.11.26.
2025.02.11.
D.772/2024
Budapest Környéki Törvényszék
„Audiovizuális rendszer beszerzése” EKR002272742023
2024.12.02.
2025.02.11.
D.758/2024
Somlószőlős Község Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal és Művelődési Ház energetika - 1. rész Polgármesteri Hivatal energetikai korszerűsítése EKR000671042019
2024.11.26.
2025.02.11.
D.759/2024
Somlószőlős Község Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal és Művelődési Ház energetika - 2. rész Művelődési ház energetikai korszerűsítése EKR000671042019
2024.11.26.
2025.02.11.
D.752/2024
Dombrád Város Önkormányzata
„Belterületi közutak fejlesztése” EKR000554332023
2024.11.25.
2025.02.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el