Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.671/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Másolási és nyomtatódíj (XCOPY Kft.) 2012-2013. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.666/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.9/2013.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház területeinek általános egészségügyi, napi, illetve időszakos belső takarítási munkáinak elvégzése, valamint a kórház teljes területének takarítása, parkfenntartása és egyéb gondnoksági feladatainak ellátása
2013.01.10.
2013.03.19.
D.582/2012.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
"Csillagpont Kórház létrehozása a B.A.Z. Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban"című projekthez kapcsolódóan elektromos vezeték építése, és gőzellátási munkákra vonatkozó kiviteli tervek elkészítése
2012.10.18.
2012.11.28.
D.305/2012.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház és telephelyei egészségügyi, napi, illetve időszakos belső takarítási munkáinak elvégzése
2012.05.02.
2012.06.18.
D.917/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Külső projektmenedzsment feladatok ellátása „Csillagpont Kórház létrehozása a B.A.Z Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban" című projekthez kapcsolódóan
2011.12.01.
2012.01.16.
D.671/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint
2017.12.22.
2018.02.01.
D.584/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Különféle varrófonalak beszerzése
2017.10.18.
2017.11.02.
D.122/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Immunfestő automatához szükséges laboratóriumi vegyszerek és reagensek beszerzése kihelyezett berendezéssel
2017.03.24.
2017.04.06.
D.711/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Orvosi gázok beszerzése 2015. évben (Siad Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.15.
D.715/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszertári áruk beszerzése 2015. évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.725/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műtéti textíliák beszerzése 2014. évben (Mölnlycke Health Care Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.723/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszertári áruk beszerzése 2015. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.722/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Betegszállítás 2015. évben (Főnix Med Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.720/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Antibiotikum és infúzió beszerzése 2014. évben (Fresenius Kabi Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.1/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.05.
2016.02.01.
D.675/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Endoszkópos egyszer használatos eszközök szállítása (Anamed Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.682/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Traktor beszerzése (KITE Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.681/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műtőasztal beszerzése (Mediszer Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.679/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vényes értékesítésre szánt gyógyszerek beszerzése (Hungaropharma) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.678/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Egészségügyi szolgáltatás ellátása (Szegeczki Kft.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.677/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Laborvegyszerek beszerzése (Diagon Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.11.03.
D.676/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Synlab Hungary Kft.) 2014. éven - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.674/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tű és fecskendő beszerzése (Meditrade Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.673/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Transzplantációs anyagok, tű beszerzése (Ga-Med Kft.)2013-2014. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.672/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Kötszerek beszerzése (Hungcare - Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.670/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tisztítószerek beszerzése (Festék'96 Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.669/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.668/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.667/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungarocare Kft.) - 2013-2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.665/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.08.26.
D.566/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés "A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban" c., ÉMOP-4.1.2/A-11-02019-0001 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök és mobíliák szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére III. tárgyban
2015.07.15.
2015.08.26.
D.557/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés - Laboratóriumi vegyszerek és reagensek kihelyezett készülékkel a BAZ Megyei Kórház és EGyetemi Oktató Kórház részére - I. rész
2014.10.31.
2014.12.13.
D.555/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés - Laboratóriumi vegyszerek és reagensek kihelyezett készülékkel a BAZ Megyei Kórház és EGyetemi Oktató Kórház részére - VIII. rész
2014.10.30.
2014.12.22.
D.683/11/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
TIOP-2.2.7/07/2F/2-2009-0006 "Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod-Abaúj-Zemplén. Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban" projekthez kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével és a meglévő épületek átalakításával.
2011.09.20.
2011.10.28.
D.545/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Sterilizáló berendezések beszerzése - 1. rész
2014.10.28.
2014.12.31.
5.K.22.354/2011/13.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
„Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban - projekthez kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével és a meglévő épületek átalakításával”
2012.09.03.
D.558/25/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod.Abaúj-Zemplén megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban - projekthet kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével
2011.08.09.
2011.09.19.
Kfv.III.37.025/2014/4.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Belső takarítási munkák elvégzése, műtök takarítása, teljes külső terület takarítása, park- és útfenntartási és gondnoksági feladatainak ellátása
2014.06.24.
D.396/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021 EKR001403402021
2022.10.17.
2022.11.08.
D.250/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„PillPick gyógyszertári rendszer fogyóanyag beszerz” 4. rész: Hosszú címkék gyűrűs tekercsbe (LONG LABEL PPHSS 150, ROLL FOR RING) - nővérvezetőpapír 1040 db/ 24 hó EKR000294852024
2024.05.02.
2024.05.13.
D.491/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Keretszerződés takarítási feladatok ellátására EKR000584292020
2020.11.17.
2020.12.23.
D.464/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Keretszerződés takarítása feladatok ellátására EKR000584292020
2020.10.30.
2020.11.20.
D.370/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése EKR001506312019
2020.08.26.
2020.10.29.
D.350/2019
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Sugárterápiás berendezések beszerzése” 1. rész: 2 darab új gyártású, egymással kompatibilis IMRT-IGRT lineáris gyorsító és 1 darab besugárzás-tervezési rendszer beszerzése 2. rész: Dozimetriai rendszer bővítése 3. rész: Betegpozicionáló és rögzítő készlet beszerzése EKR000102362019
2019.06.25.
2019.07.25.
D.409/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Laparaszkópos és endoszkópos anyagok beszerzése EKR000114402018
2018.12.06.
2019.01.23.
D.146/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása
2018.04.17.
2018.06.01.
D.122/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
EFOP-2.2.20-17-2017-00020 Diagnosztikai ultrahang készülékek beszerzése a BAZ Megyei Központi Kórházban projekt keretében eszközbeszerzés - 2. rész
2018.04.05.
2018.04.25.
D.53/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Különféle varrófonalak beszerzése
2018.02.28.
2018.04.06.
D.47/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
"Leletező munkaállomáshoz szükséges eszközbeszerzés"
2018.02.26.
2018.04.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el