Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.133/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahangos kézi eszközök beszerzése (2019.09.4.) - Kbt. mellőzése
2021.03.18.
2021.07.01.
D.526/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021 EKR001403402021
2021.12.03.
2022.01.12.
D.16/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Nadrágpelenka beszerzése 2023” - 4. rész EKR001992962023
2024.01.11.
2024.03.13.
D.288/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021” EKR001403402021
2022.08.01.
2022.09.13.
D.70/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Takarítási fogyóanyagok beszerzése EKR001009422021
2022.02.21.
2022.03.23.
D.136/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahangos kézi eszközök beszerzése (2020.10.9.-2021.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.03.18.
2021.07.01.
D.430/2019
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése EKR000592482019
2019.08.23.
2019.09.05.
D.13/2019
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Vérgáz analizátor fogyóanyagok beszerzése 1., 2., 3., 5., 6. és 8. részei
2019.01.24.
2019.02.28.
D.392/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Gyógyszerek és egyéb termékek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 12+12 hónapos időtartamra
2018.11.21.
2018.12.07.
D.175/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ajánlati felhívás - Sérvháló és kapocsrakó beszerzése - 1. rész
2018.05.11.
2018.05.22.
D.54/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása
2018.03.01.
2018.03.14.
D.24/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Leletező munkaállomáshoz szükséges eszközbeszerzés”
2018.01.29.
2018.02.15.
D.249/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„PillPick gyógyszertári rendszer fogyóanyag beszerz” 3. rész: Szalag tekercs (80 mm) RIBBON ROLL 80 MM X 240 MT WAX RESIN - festékszalag 1700 db/ 24 hó EKR000294852024
2024.05.02.
2024.05.13.
D.34/2023
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Orvosi készülékek karbantartása, javítása, felülvizsgálata EKR000180382022
2023.02.06.
2023.03.17.
D.24/2023
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Orvostechnikai berendezések beszerzése - 6. rész (Digitális mammográfiás röntgen készülék) EKR 001923542022
2023.01.26.
2023.02.02.
D.132/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahangos kézi eszközök beszerzése (2019.01.01-2019.08.15.) - Kbt. mellőzése
2021.03.18.
2021.07.01.
D.131/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahangos kézi eszközök beszerzése (2018.06.22.) - Kbt. mellőzése EKR000114402018
2021.03.18.
2021.07.01.
D.135/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahangos kézi eszközök beszerzése (2020.07.01-2020.12.31.) - Kbt. mellőzése
2021.03.18.
2021.07.01.
D.134/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahangos kézi eszközök beszerzése (2020.01.01-2020.06.30.) - Kbt. mellőzése
2021.03.18.
2021.07.01.
D.10/2026
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Élelmezési alapanyagok beszerzése 4” - 3. rész – Húskészítmények EKR000501772025
2026.01.12.
2026.02.03.
D.282/2023
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Műszaki anyagok beszerzése '23 - 2. rész Vízvezeték és fűtési szerelvények EKR000071792023
2023.07.13.
2023.08.15.
D.380/2026
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Élelmezési alapanyagok beszerzése 4” - 3. rész – Húskészítmények EKR000501772025
2026.07.16.
4.Kf.27.433/2006/6.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Munkaügyi Központ
2006.11.30.
D.702/11/2007.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság képviseli: Balikóné dr. Albert Judit egyéni ügyvéd
2008.01.28.
D.520/16/2007.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság Képviseli: Balikóné Dr. Albert Györgyi
2007.10.08.
3.Kf.27.238/2010/6.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság Képviseli: Balikóné Dr. Albert Györgyi
Miskolc, Tímármalom utca 30. szám alatt meglévő raktárépület korszerűsítésére és új raktárépület építésére
2010.09.29.
D.136/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Szerencsi Rendőrkapitányság "C" épület magastető ráépítése és "A" épület tető héjazat cseréjének (3900 Szerencs, Bekecsi u.10.) kivitelezési munkái
2016.02.15.
2016.03.16.
D.839/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Központ, Hajdúsági Szociális Nonprofit Kft., Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ápló Gondozó Otthon
Az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Központ, Hajdúsági Szociális Nonprofit Kft. és Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ápoló Gondozó Otthon bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését észolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
13.K.30.649/2006/9.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Állami Közútkezelő Kht.
Közutak téli síkosságmentesítéséhez szükséges 6000 tonna útszóró só beszerzés és telephelyre történő szállítása
2006.07.07.
13.K. 33.409/2005/22.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Állami Közútkezelő Kht.
2007.12.20.
4.Kf.27.334/2006/5.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Állami Közútkezelő Kht.
2006.10.11.
D.308/2012.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
Informatikai eszközök beszerzése
2012.05.02.
2012.05.31.
D.222/14/2006
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
Tartós bentlakásos szociális intézmény kiviteli tervdokumentációjának elkészítésére és a létesítmény megépítésére a Sajószentpéter 2951/3. hrszámú ingatlanon
2006.04.03.
2006.05.10.
D.577/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
Kórház részére integrált biomassza alapú erőmű szállítása (első rész) és kapcsolódó hőszolgáltatási szerződés 2012. december 31-ig (második rész)
2011.08.12.
2011.08.23.
D.769/6/2006.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
2006.12.06.
D.143/14/2008.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Hivatala
2008.04.28.
D.787/22/2006.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat képviseli: dr. Deák Krisztina ügyvéd
2007.01.15.
D.705/10/2006.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat, képviseli: dr. Deák Krisztina ügyvéd, Deák Ügyvédi Iroda
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház általános egészségügyi, napi, illetve időszakos takarítási munkáinak elvégzése, valamint a kórház teljes területének parkfenntartása és egyéb gondnoksági feladatainak ellátása
2006.10.10.
2006.11.15.
D.142/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye Önkormányzat
„Vármegyeháza műemlék épületének felújítása” EKR001187362024
2025.02.26.
2025.04.15.
D.608/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye Önkormányzata
„Rendezvényszervezési szolgáltatások” - 2. rész Állatok Világnapja EKR001269222024
2024.09.18.
2024.11.13.
D.247/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„PillPick gyógyszertári rendszer fogyóanyag beszerz” 1. rész: Polipropilén tekercs zacskókhoz (POLYPROPYLENE ROLL FOR BAGS) 1400 db/ 24 hó EKR000294852024
2024.05.02.
2024.05.13.
D.248/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„PillPick gyógyszertári rendszer fogyóanyag beszerz” 2. rész: Műanyag tekercs gyűrűkhöz (PLASTIC ROLL 200 MT FOR RINGS) - gyűrűdamil 400 db/ 24 hó EKR000294852024
2024.05.02.
2024.05.13.
D.530/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„B.-A.-Z. VMRFK alkatrészbeszerzés 2025-26” - 2.rész Téli, nyári gumiabroncs beszerzése EKR000871712025
2025.08.25.
2025.11.10.
D.725/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„Téli gumiabroncs beszerzés” EKR001613702025
2025.11.10.
2025.12.19.
D.16/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„Gépjárművek javítása, karbantartása” - 4. rész (VW csoport) EKR001636642024
2025.01.13.
2025.03.10.
D.636/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Önkormányzat
„BAZ Vármegyei Önk. épületek komplex fejlesztése” tárgyú nyílt közbeszerzési eljárás 2. rész (Aradi út 4. sz. alatti épület komplex fejlesztése) EKR000057132024
2024.09.30.
2025.01.02.
D.635/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Önkormányzat
BAZ Vármegyei Önk. épületek komplex fejlesztése 1. rész (Csabai kapu 37. alatti épület komplex fejlesztése) EKR000057132024
2024.09.30.
2025.01.02.
1.Kf.27.005/2014/4
Borsodnádasd Város Önkormányzata
Többfunkciós Közösségi Ház felújítása és bővítése kivitelezésre vállalkozási szerződés
2015.01.20.
1.Kf.27.004/2013/4.
Borsodnádasd Város Önkormányzata
Többfunkciós Közösségi Ház felújítása és bővítése kivitelezésére vállalkozási szerződés
2013.05.21.
D.141/2012.
Borsodnádasd Város Önkormányzata
Többfunkciós Közösségi Ház felújítása és bővítése kivitelezésére vállalkozási szerződés
2012.02.24.
2012.04.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el