Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.53/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 11. rész CT készülék beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.50/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 7. rész CT készülék beszerzése a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.46/2025
Neumann János Egyetem
Médiavásárlási- és kapcsolódó szolgáltatások EKR001714652024
2025.01.21.
2025.03.13.
D.45/2025
Kőröshegy Község Önkormányzata
„Faluház épületének energetikai felújítása” EKR000943732020
2025.01.17.
2025.04.10.
D.43/2025
Bihari Önkormányzatok Többcélú Kistérségi Társulás
„Építési feladatok 2 EFOP-2.1.2-16-2017-00021” - 2.rész - Biharkeresztes Közösségi Ház EKR001033232019
2025.01.16.
2025.04.01.
D.41/2025
Kevermes Nagyközségi Önkormányzat
„HELYEK – Szálláshely kialakítása Kevermesen” EKR001325322021
2025.01.16.
2025.04.23.
D.44/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Síkosságmentesítés és hóeltakarítás bérelt gépei" - 2.rész - (2- Szentlőrinc) EKR001175462024
2025.01.16.
2025.02.14.
D.42/2025
Abony Város Önkormányzata
Szakmai vezető tanácsadói feladatok ellátása tárgyú vállalkozási szerződés megkötése.
2025.01.16.
2025.05.05.
D.38/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 6.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése Magyarhomorogon”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.35/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 3.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a püspökladányi Petőfi Sándor Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.22/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 7. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Karacs Ferenc Kollégiumban”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.20/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 3. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Zichy Géza Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.18/2025
Szabadszállás Város Önkormányzata
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása, 2024.évi közbeszerzési tervek tekintetében.
2025.01.15.
2025.02.25.
D.17/2025
Szabadszállás Város Önkormányzata
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása, 2022.évi közbeszerzési tervek tekintetében.
2025.01.15.
2025.02.25.
D.27/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 5. rész - A Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.31/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 9. rész - A Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.30/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 8. rész - A Hortobágyi Petőfi Sándor Általános Iskola és Kollégium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.23/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 1. rész - A Móra Ferenc Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.40/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 8.rész -„Csenki Imre Alapfokú Művészeti Iskola korszerűsítése”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.39/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 7.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Pávai Vajna Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.37/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 5.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Szerepi Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.36/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 4.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a püspökladányi Petritelepi Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.34/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 2.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése Létavértesen”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.33/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 1.rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a püspökladányi Kálvin Téri Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.21/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 6. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése Hosszúpályiban”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.19/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 2. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése Konyáron”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.26/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 4. rész - A GÚT Általános Iskola és tagiskoláinak tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.25/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 3. rész - A Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.24/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 2. rész - A Zeleméry László Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.29/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 7. rész - A Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.28/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 6. rész - A Kőrösi Csoma Sándor Kollégium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.32/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 10. rész - Balmazújvárosi Általános Iskola és tagiskolájának tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.14/2025
Semmelweis Egyetem
SAP SuccessFactorhoz kapcsolódó licencek beszerzése EKR001613012023
2025.01.13.
2025.03.25.
D.16/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„Gépjárművek javítása, karbantartása” - 4. rész (VW csoport) EKR001636642024
2025.01.13.
2025.03.10.
D.15/2025
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás” EKR002439932024
2025.01.13.
2025.02.10.
D.13/2025
Kecskeméti Városüzemeltetési Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Parkfenntartási munkák ellátása” EKR001411902024
2025.01.13.
2025.04.07.
D.12/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Smart Parking rendszer bővítése és üzemeltetése EKR001656732024
2025.01.10.
2025.03.10.
D.11/2025
MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.
„Őrzés-védelem a MIHŐ Kft. számára” EKR000855192024
2025.01.10.
2025.03.12.
D.10/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Lehel Csarnok beléptető rendszer EKR000453312024
2025.01.10.
2025.03.12.
D.7/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 2. rész - Kollégiumok Trefort EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.8/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 3. rész - Kollégiumok EPK EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.9/2025
Kartal Nagyközség Önkormányzata
„Átalánydíjas vállalkozási szerz. VP6-7.2.1.1-21” EKR001312012023
2025.01.08.
2025.04.03.
D.6/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 1.rész - Kollégiumok Radnóti EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.4/2025
NYÍRSÉGVÍZ ZRt.
"3,5 t alatti gépjárművek javítása” - 1. rész (Nyíregyháza és vonzáskörzete) EKR002416612024
2025.01.06.
2025.01.17.
D.3/2025
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„Testnevelési eszközök beszerzése” - 1. rész EKR000968492024
2025.01.06.
2025.02.03.
D.5/2025
NYÍRSÉGVÍZ ZRt.
"3,5 t alatti gépjárművek javítása” - 3. rész (Mátészalka és vonzáskörzete) EKR002416612024
2025.01.06.
2025.01.17.
D.2/2025
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
„Multifunkciós irodatechnikai eszközök és menedzsment rendszer tartós bérlése és üzemeltetése” EKR002283162024
2025.01.06.
2025.01.29.
D.1/2025
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Bubi 3.0 üzemeltetése és fejlesztése” EKR001952472024
2025.01.02.
2025.01.22.
D.819/2024
Bajai Szent Rókus Kórház
Élelmiszerek beszerzése 6 részben - 5. rész EKR001602212024
2024.12.23.
2025.02.07.
D.818/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
Élelmiszerek beszerzése a IV. agglomerációs körzetben működő bv. intézetek részére 2024 eljárásban, 4 - Zöldség, gyümölcs, tojás EKR000313762024
2024.12.23.
2025.02.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el