Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.478/2012.
Universitas Service Közhasznú Nonprofit Kft.
Az Universitas Service Közhasznú Nonprofit Kft. üzemeltetésében és a Dunaújvárosi Főiskola vagyonkezelésében lévő 2400 Dunaújváros, Táncsics M. u. 1/a. székhelyen lévő épületekben és a székhely területéhez kapcsolódó őrzés-védelem biztosítása
2012.08.06.
2012.09.13.
D.520/2025
Uni-Medicampus Kft.
„ETO Park egészségügyi szolgáltató tér kivitelezés” EKR000461292025
2025.08.19.
2025.11.05.
D.203/2025
Uni-Famulus Kft.
Liftek karbantartása az Uni-Famulus Kft. részére” - 2. rész – Liftek II. EKR002407632024
2025.03.27.
2025.04.09.
D.201/2025
Uni-Famulus Kft.
Liftek karbantartása az Uni-Famulus Kft. részére - 1. rész – Liftek I. EKR002407632024
2025.03.27.
2025.04.09.
3.Kf.27.282/2007/5
UNILAND Societá Consortile a Responsabiliá Limitata képviseli: dr. Mónus Lóránt ügyvéd
2007.11.29.
D.236/2022
UD INFOPARK Nonprofit Kft (ügyfélkapun: Debreceni Infopark)
UD-112 Web,- és mobil alkalmazásfejlesztés EKR 000014412022
2022.06.15.
2022.06.30.
D.453/2024
UD Human Service Nonprofit Közhasznú Kft.
„UDHS-06 Tisztító- és fertőtlenítőszerek, valamint takarítási eszközök beszerzése” - 2. rész („Takarításhoz kapcsolódó és higiéniai papírtermékek”) EKR000334402024
2024.07.17.
2024.09.03.
D.671/2024
UD Human Service Korlátolt Felelősségű Társaság
„UDHS-06 Tisztító- és fertőtlenítőszerek, valamint takarítási eszközök beszerzése” - 2. rész („Takarításhoz kapcsolódó és higiéniai papírtermékek”) EKR000334402024
2024.10.11.
2024.11.27.
D.237/2023
UD CAMPUS Szolgáltató és Tanácsadó Nonprofit Kft.
UDC-07_ Élelmiszer alapanyag beszerzése - 5. rész Sütőipari termékek beszerzése EKR000524162023
2023.06.22.
2023.08.03.
D.171/2018
Türr István Képző és Kutató Intézet, jogutód: Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Rendészeti és vagyonvédelmi tevékenységek ellátása (Vitkó Security Személy- és Vagyonvédelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2018.05.07.
2018.07.16.
D.470/2020
Tüke Busz Közösségi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Őrzés-védelmi feladatok ellátása-II. - 1. rész EKR000703262020
2020.11.05.
2021.01.12.
D.139/2021
Tüke Busz Közösségi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Őrzés-védelmi feladatok ellátása-II” - 1-2. rész EKR000703262020
2021.03.18.
2021.06.08.
D.84/2021
Tüke Busz Közösségi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Őrzés-védelmi feladatok ellátása-II” - 2. rész EKR000703262020
2021.02.18.
2021.03.03.
D.83/2021
Tüke Busz Közösségi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Őrzés-védelmi feladatok ellátása-II” - 1. rész EKR000703262020
2021.02.18.
2021.03.03.
D.471/2020
Tüke Busz Közösségi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Őrzés-védelmi feladatok ellátása-II - 2. rész EKR000703262020
2020.11.05.
2021.01.12.
D.136/2023
Tüke Busz Közösségi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Őrzés-védelmi feladatok ellátása II. - 1. rész: Őrzés-védelmi feladatok ellátása: Pécs, Diófa utca 4. EKR000703262020
2023.04.06.
2023.07.18.
D.8/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.4/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.6/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.7/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.9/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.2/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.879/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle ágyak és éjjeliszekrények szállítása (Pro-Klinmed XXI. Eü. Kft.) 2011-2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.878/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.877/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Friz '95 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.5/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.10/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Laborberendezések javítása - 2013. évben (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.3/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.876/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Szefi Plusz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.880/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle javítási és üzembe helyezési szolgáltatások (Forex Medical Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.875/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.433/2021
Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Túróczy Műemlék épület felújítása EKR000592622021
2021.10.04.
2021.11.26.
D.435/2026
Túrkevei Városgondnokság Nonprofit Kft.
„Túrkeve város önkormányzati épületeinek energetikai korszerűsítése” tárgyú projekt keretében a Finta Múzeum energetikai korszerűsítése során - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.436/2026
Túrkevei Városgondnokság Nonprofit Kft.
„Települési infrastruktúra fejlesztések az élhetőbb Túrkevéért” - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.437/2026
Túrkevei Városgondnokság Nonprofit Kft.
"Belterületi utak fejlesztése Túrkevén" Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.433/2026
Túrkeve Város Önkormányzata
„Települési infrastruktúra fejlesztések az élhetőbb Túrkevéért” - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.434/2026
Túrkeve Város Önkormányzata
„Belterületi utak fejlesztése Túrkevén" - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.432/2026
Túrkeve Város Önkormányzata
„Túrkeve város önkormányzati épületeinek energetikai korszerűsítése” - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.1002/2011.
Túristvándi Község Önkormányzata
Szociális alapszolgáltatások ellátásához szükséges alapinfrastruktúra kialakítása és fejlesztése a Szamos-Tisza menti Mikro Körzet Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Társulás által fenntartott intézményekben
2011.12.28.
2012.02.07.
D.84/2013.
Túristvándi Község Önkormányzata
Szociális alapszolgáltatások ellátásához szükséges alapinfrastruktúra kialakítása és fejlesztése a Szamos-Tisza menti Mikrokörzet Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Társulás által fenntartott intézményekben
2013.02.21.
2013.03.11.
D.150/2026
Törökszentmiklós Városi Önkormányzat
„Vásárhelyi Pál utcában parkolók kialakítása” EKR002254922025
2026.03.27.
2026.06.12.
D.286/2022
Törökszentmiklós Városi Önkormányzat
TOP-1.1.1-15-JN1-2016-00005 azonosító számú projekt keretén belül „Környezeti kármentesítési szolgáltatások" EKR000832012018
2022.08.01.
2022.11.09.
3.Kf.27.317/2012/5.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata (5201 Törökszentmiklós, Kossuth Lajos utca 135/a.)
„Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklós” című projekt keretében 1 db mélyfúrású termálkút létesítése
2012.11.28.
Kfv.IV.37.196/2013/9.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata (5200 Törökszentmiklós, Kossuth u. 135/a.)
Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklós
2014.02.25.
D.149/12/2009.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós 9103/1. hrsz. ingatlan, valamint a Törökszentmiklós 6825/6. hrsz. alatt található közút megnevezésű ingatlan és közműhálózat megvásárlása
2009.04.14.
2009.05.15.
D.641/2012.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
"Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson" című, KEOP 4.1.0-2008-0052 azonosítószámú projekt keretében termálvíz hasznosító rendszer létesítése
2012.11.22.
2013.01.15.
D.285/2012.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós Művelődési Központ és Városi Könyvtár számára bútorok és eszközök beszerzése - I. része vonatkozásában
2012.04.24.
2012.07.10.
D.833/2011
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola eszközeinek beszerzése adásvételi szerződés keretében
2011.11.03.
2011.12.01.
D.639/2011.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson" című, KEOP 4.1.0-2008-0052 azonosítószámú projekt keretében 1 db mélyfúrású termálkút létesítésére
2011.09.02.
2011.10.17.
D.609/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson című projekt megvalósítása
2010.07.28.
2010.08.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el