Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
Kfv.III.37.431/2006/6.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
2007.06.05.
D.427/2009.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés törökszentmiklósi bel- és csapadékvíz elvezető rendszer rekonstrukciója kiviteli tervezése és kivitelezése
2009.08.04.
2009.08.19.
D.700/2025
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklósi külterületi földutak felújítása EKR000541262024
2025.10.29.
2026.01.08.
D.325/2012.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós Művelődési Központ és Városi Könyvtár számára bútorok és eszközök beszerzése - 2. rész
2012.05.10.
2012.06.07.
D.884/2011.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése, üzembe helyezése és az ehhez kapcsolódó oktatás ellátása Törökszentmiklós Város Önkormányzata részére
2011.11.22.
2011.12.30.
D.839/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola épületeinek rekonstrukciója és komplex akadálymentesítése 3.
2010.10.27.
2010.12.06.
D.709/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés törökszentmiklósi bel- és csapadékvíz elvezető rendszer rekonstrukciója kivitelezése tárgyában
2010.09.09.
2010.10.14.
D.344/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklósi Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola épületének rekonstrukciója és komplex akadálymentesítéséhez kapcsolódó szerződések
2010.04.29.
2010.06.09.
D.565/10/2008.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
„Törökszentmiklós Város Önkormányzata és költségvetési szerveinek, mint számlatulajdonosoknak, bankszámlák nyitása és vezetése, továbbá 300.000.000 Ft éven belüli folyószámla-hitelkeret biztosítása”
2008.11.25.
2008.12.20.
D.805/2009.
Törökbálint Város Önkormányzata, képviseli: dr. Krisztián Zoltán Ügyvédi Iroda, dr. Krisztián Zoltán ügyvéd
Törökbálilnt új, 6 csoportos óvoda építéséhez és berendezéséhez, valamint önkormányzati út korszerűsítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházás
2009.12.16.
2010.01.25.
D.62/13/2008.
Törökbálint Város Önkormányzata
2008.03.13.
D.483/2023
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálinti Görpark létrehozása EKR001231942023
2023.11.03.
2023.11.20.
D.428/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint Város Önkormányzata új városházára üveglamella beszerzése és kivitelezése - Kbt. mellőzése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.55/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Őrház u. és közmű felújítása, körforgalom tervezése
2019.02.27.
2019.04.03.
D.113/2012.
Törökbálint Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Törökbálint Város Önkormányzata fenntartásában lévő óvodák, általános és középiskolák ellátottjai és dolgozói közétkeztetési feladatainak ellátása és ételhulladék elszállítása
2012.02.10.
2012.03.20.
D.202/2026
Törökbálint Város Önkormányzata
„Koncessziós szerződés Törökbálint Város Önkormányzatának oktatási és nevelési, valamint szociális ellátást biztosító intézményeiben élelmezési szolgáltatás biztosítására” - Kbt. mellőzése
2026.04.28.
2026.07.14.
D.429/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Vízjáték megvalósítása - Kbt. mellőzése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.387/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint Város Önkormányzata részére új városháza építése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.918/2016.
Törökbálint Város Önkormányzata
E-learning tananyag fejlesztése - ezen belül e-learning oktatási modulok fejlesztése, adaptálása, valamint az e-learning oktatási környezet kialakítása - vállalkozási szerződés alapján a Lillehammeri Egyetem Élethosszig tartó tanulás Központjával együttműködésben
2016.10.27.
2016.11.11.
D.105/2012.
Törökbálint Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Törökbálint Város Önkormányzata fenntartásában lévő óvodák, általános és középiskolák ellátottjai és dolgozói közétkeztetési feladatainak ellátása és ételhulladék elszállítása
2012.02.07.
2012.03.19.
D.212/2010.
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint általános iskola és sportközpont építési koncesszió
2010.03.19.
2010.04.06.
D.726/14/2007.
Törökbálint Város Önkormányzata
2008.02.05.
D.507/2021
Törökbálint Város Önkormányzata
Belső városi tó kialakítása - 3. rész EKR001289622021
2021.11.23.
2021.12.17.
D.185/10/2007.
Törökbálint Nagyközség Önkormányzata
2007.05.11.
D.133/8/2006
Törökbálint Nagyközség Önkormányzata
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola "B" épület - magastető ráépítése, tetőtér beépítése, homlokzati hőszigetelése, az "A", "B" és "C" épület részleges belső átalakítása, új tornacsarnok építése
2006.02.24.
2006.04.03.
D.62/2012.
Tököl és Térsége Szennyvíztisztító Önkormányzati Társulás
A tököli szennyvíztisztító telep kapacitásbővítése és technológiai fejlesztése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0075 pályázat megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása műszaki, pénzügyi, jogi, belső ellenőrzési területen
2012.01.20.
2012.03.12.
D.256/2013.
Tököl Város Önkormányzata
"Tököl, funkcióbővítő városközpont rehabilitáció" című projekt keretében kiegészítő beruházás beszerzése
2013.06.18.
2013.07.09.
D.244/2012.
Tököl Város Önkormányzata
KMOP-5.2.1/B-09-2f-2010-0003 kódszámú "Tököl funkcióbővítő városközpont rehabilitáció"
2012.04.05.
2012.05.07.
D.561/2019
Tótszerdahely Községi Önkormányzat
"Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése a tótszerdahelyi fogorvosi rendelőben” kivitelezési munkái, a megvalósításához szükséges orvos-technikai eszközök beszerzésével, leszállításával, helyszíni üzembe helyezésével együtt (kettő részben)
2019.12.12.
2020.02.04.
D.286/2021
Tótszerdahely Községi Önkormányzat
„Sétány kialakítása pihenőhelyekkel Tótszerdahelyen” (EKR001352052020)
2021.06.17.
2021.08.30.
D.321/2014.
Tótkomlós Város Önkormányzata
"Belvízrendezés az élhetőbb településekért komplex belvízrendezési program megvalósítása a belterületen és a csatlakozó társulati csatornán I. ütem" című projekten belül kivitelezési kiegészítő építési beruházás elvégzése
2014.06.26.
2014.07.02.
D.412/2018
Tótkomlós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a TOP-3.1.1-15-BS1-2016-00012 azonosító számú, »Tótkomlós kerékpárforgalmi hálózatának fejlesztése« című projekt keretében kerékpárforgalmi létesítmények kivitelezési munkáinak elvégzésére
2018.12.12.
2019.01.07.
D.923/2011.
Tótkomlós Város Önkormányzata
Gyalogtúra útvonalak hálózata a Marosháton - Természet Háza, szerződés módosításáról szóló tájékoztató jogellenessége
2011.12.05.
2011.12.16.
D.361/2021
Tószeg Községi Önkormányzat
„Tószegi Konyha kapacitás bővítés, fejlesztése” EKR000329132021
2021.08.01.
2021.08.27.
D.288/2020
Tét Város Önkormányzata
Tét város külterületi útjainak felújítása EKR000044132019
2020.07.23.
2020.09.01.
D.794/2024
Tés Község Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítés Tésen” EKR000448592023
2024.12.11.
2025.02.19.
D.859/2014.
Térségi Szociális Gondozási Központ (Gyomaendrőd)
Szállítási szerződés különféle élelmiszerek beszerzésére
2014.12.09.
2015.01.23.
D.71/2011.
Térségi Intézményi Társulás
A meglévő baksi óvoda és általános iskola építési beruházásainak I. üteme
2011.02.09.
2011.03.11.
D.754/2009.
Térségi Családsegítő és Gondozási Központ
Élelmiszer beszerzés
2009.11.30.
2009.12.14.
D.751/2024
Téglás Városi Önkormányzat
„Belterületi útfejlesztés Tégláson” EKR000473192023
2024.11.25.
2025.02.11.
D.157/2024
Téglás Városi Önkormányzat
„Belterületi útfejlesztés Tégláson” - 3. rész - Hétvezér utca EKR000473192023
2024.03.21.
2024.04.11.
D.435/2009.
Tát Nagyközség Önkormányzata
Fekete I. utcában (4m x 150m), a Gesztenye fasoron (4m x 163 m) és a Gorkij fasoron (4m x 400m) út portalanítás
2009.08.05.
2009.09.07.
D.434/2009.
Tát Nagyközség Önkormányzata
Rét és Rózsa út portalanítása mart aszfalttal, egy rétegű bitumen emulziós bevonattal 4 m szélességben összesen 764 m-es hosszon. Járdaépítés 2 m x 85 m-es szakaszon aszfalt, vagy térkő burkolattal
2009.08.05.
2009.09.07.
D.189/12 /2008
Társasház, Fehérvári u. 193-199
2008.05.21.
D.385/12/2006.
Társasház Szeged, Szilléri sor 1., lakásfenntartó szövetkezet elnöke: Kertész László
Építési szerződés, iparosított technológiával épült lakóépületek energiatakarékos felújítása
2006.06.20.
2006.07.20.
D.379/10/2006.
Társasház Szeged, Hajlat u. 3.-4., közös képv.: Jablonszkiné Kasza Zsuzsa
Építési szerződés, iparosított technológiával épült lakóépületek energiatakarékos felújítása
2006.06.09.
2006.07.18.
D.132/14 /2008
Társasház Szeged Gáspár Zoltán u. 6, képviseli: dr. Bóka Angéla ügyvéd
2008.04.17.
D.11/20-I/2009
Társasház Petőfi Sándor u. 41. (képviseletében: Dr. Kőfalvi Balázs ügyvéd)
Szombathely, Petőfi Sándor u. 41. iparosított technológiával épült lakóépület energia-megtakarítást eredményező felújítási munkái (nyílászáró csere és homlokzati hőszigetelés)
2009.01.20.
2009.02.26.
D.704/10/2007.
Társasház Budapest Fehérvári Út 193-199
2008.01.14.
25.K.31.041/2008/5.
Társasház Budapest Fehérvári Út 193-199
2008.07.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el