Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
28.K.30.361/2011/9.
Budapest Airport Zrt.
Budapest Airport Zrt. üzemeltetésében lévő személy és tehergépjármű park folyamatos karbantartási- és javítási munkáinak elvégzése, valamint a jármű parkhoz kapcsolódó egyéb szervizelési és gépjármű vezetői/kezelői feladatok ellátása
2012.09.21.
D.54/2026
Budapest Bábszínház Közhasznú Nonprofit Kft.
Takarítási szolgáltatás beszerzése EKR002381642025
2026.02.10.
2026.05.12.
25.K.34.654/2005/4.
Budapest Csepel Önkormányzata
2006.05.11.
D.707/2010.
Budapest Esély Nonprofit Kft.
2 db felnőttképzési program megvalósítása (takarító, élelmiszer- és vegyiáru eladó stb.)
2010.09.08.
2010.10.08.
D.345/2022
Budapest Film Zrt.
Üdítőitalok beszerzése 2022 EKR001000522022
2022.09.06.
2022.09.28.
D.72/34/2006.
Budapest Főrváros Önkormányzata (képviseli: Dr. Molnár Judit ügyvéd, nevében eljár: ÉPBER Rt.)
Vállalkozási Szerződés a Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház új diagnosztikai és műtéti tömb megvalósításához orvostechnikai berendezéseinek szállítására, üzembe helyezésére, kezelésének betanítására
2006.01.30.
2006.03.14.
D.462/2009.
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefváros Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
az Önkormányzat törzsvagyonához tartozó, az Önkormányzat közigazgatási területén fekvő várakozási övezetek parkolás üzemeltetési rendszerben való szolgáltatási koncesszió keretében való üzemeltetés
2009.08.14.
2009.10.02.
D.872/3/2005.
Budapest Főváros Belváros-Lipótváros V. Kerületi Önkormányzat
bankhitelszerződés
2005.10.20.
2005.12.13.
D.108/2017.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
FORRÁS - SQL alapú Pénzügyi Információs Rendser (PIR) informatikai üzemeltetése
2017.03.08.
2017.03.16.
D.843/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Vállalkozási keretszerződés, amelynek tárgya „Ingatlan karbantartási és iroda felújítási munkák” megvalósítása két részfeladatban az alábbiak szerint: 1. számú részfeladat: Ingatlan karbantartás 2. számú részfeladat: Iroda felújítás 2014 - 2016. években
2014.11.24.
2015.01.19.
D.279/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Irószer, egyéb irodaszer beszerzése
2014.06.06.
2014.07.16.
D.566/2019
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Tervezési szerződés "Városháza épületében végzendő tervezési munkák"
2019.12.19.
2020.02.10.
D.517/2019
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal hatáskörébe tartozó saját tulajdonú közterület használat hatósági eljárások ügyviteli támogatását biztosító informatikai rendszer (KÖZTER) megújítása
2019.11.05.
2019.12.05.
D.496/2017.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Városháza épületében végzendő tervezési munkák 1. és 2. rész
2017.08.17.
2017.10.03.
D.160/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
„Lobogózás 2014., 2015. és 2016. években”
2014.03.21.
2014.05.16.
D.966/2011.
Budapest Főváros I. ker. Budavári Önkormányzat
Bp.Főv.I. ker. Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési- és közterületfelügyeleti rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.12.20.
2012.01.12.
D.19/2012.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Budai Vár védett területén megvalósított, több övezetre tagolt gépjármű beléptető és parkolási rendszer ajánlattételi dokumentációban meghatározott és a tárgyalások keretében véglegesített követelményeknek megfelelő korszerűsítése
2012.01.09.
2012.02.27.
D.11/2012.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
A Budapet I. kerület Kapucinus u. 9. (Hrsz.: 14292/2) műemléki védelem alatt álló (műemléki törzsszám: 15125) lakóépület felújítás teljes körű kivitelezése
2012.01.05.
2012.02.15.
D.675/2010.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Halászbástya Szent Mihály Kápolna szerkezeti megerősítése, Schulek lépcső melletti kővitézek rekonstrukciójához szükséges építőmesteri munkák elvégzése
2010.08.25.
2010.09.27.
D.266/2012.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Budai Vár védett területén megvalósított, több övezetre tagolt gépjármű beléptető és parkolási rendszer megfelelő korszerűsítése, kibővítése, és karbantartása 3 éves időtartamra
2012.04.13.
2012.05.08.
D.987/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
A Budapest I. kerület Kapucinus u. 9. (Hrsz.: 14292/2) műemléki védelem alatt álló (műemléki törzsszáma: 15125) lakóépület felújítás teljes körű kivitelezése
2011.12.23.
2012.02.06.
D.899/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Bp.Főv. I. ker. Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési- és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések 1. és 4. rész
2011.11.24.
2011.12.02.
D.891/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.11.23.
2011.12.02.
D.121/2022
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet
„Országház utca 9. szám alatti épület felújítása” EKR001602522021
2022.04.07.
2022.06.09.
D.72/2015.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
„A Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat üzemeltetési területéhez tartozó, a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületek fizetős várakozóhelyeihez kapcsolódó 35 (+ opciósan további 3) darab parkolójegy-kiadó automata beszerzése, telepítése és üzembe helyezése”
2015.02.13.
2015.03.23.
D.302/2014.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
A Budapest Főváros I. kerület Budavári Polgármesteri Hivatal informatikai rendszereinek üzemeltetése
2014.06.20.
2014.07.22.
D.452/2013.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
Közterületi felügyeleti informatikai rendszer
2013.10.08.
2013.11.11.
D.866/2011.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.11.15.
2011.12.15.
D.114/2024
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
„Légifényképezés. ortofotó készítés (2024-2026.)” EKR000089982024
2024.02.26.
2024.04.29.
D.227/5/2005
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
Budapest, II. kerület kijelölt útvonalain úttisztítási szolgáltatás a megrendelő által rendelkezésre bocsátott úttisztító géppel
2006.04.04.
2006.04.20.
D.708/14/2006.
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat Egészségügyi Szolgálata
Ügyeleti szolgáltatás
2006.10.11.
2006.11.13.
D.475/9/2006.
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat, nevében eljár: Fürst Family Kereskedelmi és Mérnöki Iroda
2006.08.14.
D.476/10/2006.
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat, nevében eljár: Fürst Family Kereskedelmi és Mérnöki Iroda
2006.08.14.
D.474/9/2006.
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat, nevében eljár: Fürst Family Kereskedelmi és Mérnöki Iroda
2006.08.14.
D.436/2011.
Budapest Főváros II. ker. Önkormányzata
Az egységes kerületi parkolási rendszer fenntartása érdekében szükséges 95 db parkolójegy-kiadó automata beszerzése
2011.06.23.
2011.08.02.
D.181/2010.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Bp.II. kerület Bel-Buda kerületrészének funkcióbővítő rehabilitációja II. ütem mobiliák beszerzése
2010.03.12.
2010.05.03.
D.219/2012.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Bp. II. ker. Szabadság u. 23. alatti Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium könyvtárépülete átalakítása, felújítása, akadálymentesítése, stb. kivitelezési munkáihoz kapcsolódó kiegészítő munkák
2012.03.22.
2012.04.10.
D.174/2010.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Vállalkozási szerződés/Budapest Főváros II. kerületi Önkormányzat fenntartásában lévő II. Rákóczi Ferenc Gimnázium takarítási munkái
2010.03.11.
2010.03.25.
D.834/2009.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata, képviseli: dr. Sándor Ügyvédi Iroda dr. Sándor Sz. Zsolt ügyvéd
Budapest, II. kerület Virágárok u. 15. alatti óvoda folyamatban lévő kivitelezése során kiegészítő munkák elvégzése
2009.12.23.
2010.02.08.
7.K.31.135/2010/4.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata, képviseli: dr. Sándor Ügyvédi Iroda dr. Sándor Sz. Zsolt ügyvéd
Budapest, II. kerület Virágárok u. 15. alatti óvoda folyamatban lévő kivitelezése során kiegészítő munkák elvégzése
2010.06.17.
D.375/2013.
Budapest Főváros II.kerület Önkormányzat
1021 Budapest, II. ker. Völgy u. 1-3. sz. alatti, meglévő Óvoda felújításának megvalósítása során felmerült kiegészítő munkák kivitelezése
2013.08.29.
2013.09.30.
D.106/7/2006.
Budapest Főváros III. Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Szilárd burkolatú közutak úttestburkolatának kis- és nagymértékű felületi javítása, úthibák javítása, balesetveszélyes úthibák sürgősségi javítása, illetve felújítása
2006.02.13.
2006.03.08.
D.841/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Multifunkciós közösségi tér kialakítása Békásmegyeren - A Heltai Jenő tér melletti lakóterület rehabilitációja című projekt keretén belül a közterület rekonstrukciója
2015.11.19.
2015.11.23.
D.194/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
Multifunkciós közösségi tér kialakítása Békásmegyeren - A Heltai Jenő tér melletti lakóterület rehabilitációja című projekt keretén belül a közterület rekonstrukciója
2015.04.07.
2015.05.15.
D.68/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
Parkolójegy- kiadó automaták beszerzése és üzembe helyezése, továbbá a parkolási rendszer üzemeltetése Budapest, III. kerület Óbuda- Békásmegyer közigazgatási területén
2015.02.11.
2015.03.10.
D.337/2022
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása. EKR001218312021 EKR001381502021 EKR000698902021 EKR000345442021 EKR000577342021
2022.08.29.
2022.09.12.
D.27/2026
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
„III.ker, Csillaghegy területén csapadékvíz elvezetés” EKR001703232022
2026.01.21.
2026.04.16.
D.95/2026
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
„Viziorgona u 8. és a Zipernovszky u felújítás” - 1. rész Viziorgona 8. alatti ingatlan átalakítás,felújítás EKR001645622019
2026.03.03.
2026.08.27.
D.54/2020
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Szociális intézmény felújítás, karbantartás 2019 2 EKR 001578032019
2020.02.24.
2020.03.26.
D.553/2023
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Orvosi gépműszer beszerzés VII. ütem - 1. rész EKR001403192023
2023.12.08.
2024.01.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el