Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.18/2026
Telekgerendás Község Önkormányzata
„Templompark, játszótér, sporttelep fejlesztés” - 1. rész „Templompark fejlesztése” EKR001354702025
2026.01.15.
2026.03.12.
D.19/2026
Telekgerendás Község Önkormányzata
„Templompark, játszótér, sporttelep fejlesztés” - 3. rész "Sporttelep fejlesztése” EKR001354702025
2026.01.15.
2026.03.12.
D.824/2014.
Tatárszentgyörgy Községi Önkormányzat
Egészséges ivóvíz megteremtése Tatárszentgyörgyön (KEOP-1-3.0/09-11-2013-0036 azonosító számú - építési beruházás beszerzés
2014.11.14.
2014.11.24.
D.316/2013.
Tatai Távhőszoláltató Kft.
Vállalkozási szerződés távhővezeték cserére a Tata Biocalor fűtőmű és a Május 1. út között, valamint a városi primer hálózat szétválasztása, hidraulikai váltót befogadó épület építése - 1. rész
2013.07.18.
2013.08.05.
3. K. 27.231/2013/10.
Tatai Távhőszolgáltató Kft. (2890 Tata, Új út 15.)
Vállalkozási szerződés Távhővezeték cserére
2013.11.28.
D.304/2013.
Tatai Távhőszolgáltató Kft.
távhővezeték cserére a Tata Biocalor fűtőmű és a Május 1. út között, valamint a városi primer hálózat szétválasztása, hidraulikai váltót befogadó épület építése, továbbá 8 db új hőközpont beszerzése, telepítése 2.rész
2013.07.12.
2013.08.05.
D.292/2013.
Tatai Távhőszolgáltató Kft.
Vállalkozási szerződés távhővezeték cserére a Tata Biocalor fűtőmű és a Május 1. út között, valamint a városi primer hálózat szétválasztása, hidraulikai váltót befogadó épület építése,
2013.07.05.
2013.08.23.
D.55/2013.
Tatai Kistérségi Többcélú Társulás
Tatát és környező településeket a Duna-menti teleülések kerékpáros hálózatával összekötő az 1. számú főutat kiváltó közlekedésbiztonsági célú kerékpárút hálózat fejlesztésének előkészítése, 1. és 2. szakasz
2013.02.06.
2013.02.28.
D.350/2011.
Tatai Béla és társai családi vállalkozásai (Bau-Kiv 2000 Kft. stb.)
Közbeszerzési szerződések jogsértő teljesítése miatt vállalkozástól való eltiltás kérése
2011.05.24.
2011.06.07.
D.290/2020
Tatabányai Törvényszék
Épülettakarítási tevékenység ellátása - 1. és 3. rész EKR000570712020
2020.07.24.
2020.08.31.
D.1080/8/2005.
Tatabányai Megyei Jogú Város Önkormányzata (jogi képviselő: DR. Hidas Ügyvédi Iroda)
bérlakások kezelése
2005.12.27.
2006.01.20.
D.352/2012.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Tatabánya Megyei Jogú Város - Városközpont Rehabilitáció (KDOP-3.1.1/D-09-2f-2010-0002) - Új tanácstermi szárny kivitelezése a GMS Építész Iroda Kft. módosított tervei alapján
2012.05.24.
2012.06.25.
3.K.27.168/2014/5.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete
Kertvárosi Lakótelep Szociális célú városrehabilitációja (KDOP-3.1.1/D2-13-k2-2013-0001) című projekthez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása, társasházak energiahatékonysági felújítása
2014.08.14.
D.659/9/2006.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Hida Ügyvédi Iroda, dr. Hidas János ügyvéd
Cseri strand rekonstrukciója
2006.09.21.
2006.10.20.
D.29/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Szücs Tamás ügyvéd
TIOP-1.2. 1/08/1 és a TIOP-1.2. 1/08/2 keretében támogatott Tatabánya - a Vértes Agórája című projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2010.01.20.
2010.03.01.
D.619/9/2006.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Hidas Ügyvédi Iroda, dr. Hidas János Ügyvéd
A KIOP.1.3.0.F-2005-2-0001/2 kódjelű azbesztmentesítési mintaprojekt Tatabánya című pályázathoz kapcsolódó ÁNTSZ-előírásoknak megfelelő kivitelezési munkák elvégzése
2006.09.07.
2006.10.09.
D.205/2017.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata, Extreme-Park Kft., Harmat Kert Kft.
"Hagyomány és megújulás Óvárosban" - Tatabánya, Május 1 Park komplex felújítása
2017.05.15.
2017.07.26.
D.54/13/2008.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Dr. Szabó & Mater Ügyvédi Iroda
2008.03.07.
D.102/16/2007.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Dr. Hidas Ügyvédi Iroda
2007.04.10.
D.670/16/2007.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Dr. Hidas Ügyvédi Iroda
2007.12.22.
D.526/8/2007.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Hidas Ügyvédi Iroda
2007.10.12.
D.277/ 11 /08.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Dr. Kaposi Réka Ügyvédi Iroda
2008.07.24.
D.455/9/2006.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
2006.08.01.
D.449/6/2007.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Hidas Ügyvédi Iroda
2007.08.15.
D.50/2018
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
MT előzetes verziójának elkészítése; MT első verziója alapján a képviselő testület tájékoztatására alkalmas kivonat elkészítése; TK elkészítése; szakértői hálózatépítés; műhelymunkák - Kbt. mellőzés
2018.02.28.
2018.04.16.
D.74/2017.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya, Jászai Mari Színház-Népház élőerős őrzésének feladatai
2017.02.17.
2017.04.04.
D.214/2015.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hagyomány és megújulás Óvárosban - Tatabánya, Régi községháza átalakítása-pótmunkák II.
2015.04.16.
2015.04.24.
D.624/2012.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya - a Vértes Agórája című projekt megvalósításához kapcsolódó eszközbeszerzés (TIOP-1.2.1-08/2-2009-0004)
2012.11.14.
2012.11.30.
D.963/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Tatabánya- a Vértes Agórája című, TIOP-1.2.1-08/2-2009-004 pályázathoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése
2011.12.19.
2012.01.12.
D.194/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Városközpont Rehabilitáció (KDOP-2007-3.1.1./D; reg.sz.: KIEPR-2008-0007/KDRFU) c. projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2011.03.30.
2011.05.10.
D.928/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Agóra-multifunkcionális közösségi központok és területi közművelődési tanácsadó szolgálat infrastrukturális feltételeinek kialakítása
2010.11.29.
2011.01.17.
D.889/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyilvánosság biztosítása a TIOP-1.2.1-08/2-2009-0004 jelű, a Tatabánya a Vértes Agórája című projekt megvalósítása során
2010.11.17.
2010.12.23.
D.745/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Agóra-multifunkcionális közösségi központok és területi közművelődési tanácsadó szolgálat infrastrukturális feltételeinek kialakítása keretében támogatott Tatabánya-a Vértes Agórája c. projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2010.09.22.
2010.11.04.
D.495/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
TÁMOP-3.3.2-08/2-2008-0042 program keretében módszertani képzési és módszertani mentori szolgáltatások beszerzése
2010.06.21.
2010.07.26.
D.192/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
meleg étkezési utalvány havonta 268 fő részére - eltérő értékű - kiszerelésben, kiszerelésen belül többféle utalvánnyal
2010.03.16.
2010.04.15.
25.K.35.158/2006/6.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.04.10.
3.Kf.27.643/2008/6.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
67+60 hónapos szolgáltatási szerződés keretében, Tatabánya Megyei Jogú Város közigazgatási területén, önkormányzati fenntartásban működő közintézmények részére közétkeztetés biztosítása
2009.02.04.
D.52/2018
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Foglalkoztatási stratégia és akcióterv; projektterv kidolgozása; paktum munkaprogram elkészítése; paktum működésére vonatkozó folyamatok, ügyrend, SZMSZ kidolgozása - Kbt. mellőzés
2018.02.28.
2018.04.16.
D.51/2018
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
MT végleges verziójának elkészítése; térségi gazdasági és foglalkoztatási szükségletelemzés, igényfelmérés elkészítése; MT készítése és a helyzetelemzés során - szükség esetén - a konzorciumi partnerekkel történő egyeztetések és tárgyalások lefolytatása - Kbt. mellőzés
2018.02.28.
2018.04.16.
D.1027/2016.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tulipános Ház - tenderterv készítése
2016.12.19.
2017.02.09.
D.327/2014.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya közterületén lévő játszóterek felújítása és bővítése
2014.06.30.
2014.08.25.
D.975/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Városközpont Rehabilitáció az Önkormányzat épületéhez tervezett új tanácstermi szárny engedélyezési terveinek teljes körű újraengedélyeztetése, melegkonyha kialakítása, homlokzat áttervezése
2011.12.21.
2012.01.30.
D.776/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő oktatási intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása
2011.10.17.
2011.11.21.
D.741/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Tatabánya - a Vértes Agórája című, TIOP-1.2.1-08/2-2009-004 pályázathoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése
2011.10.06.
2011.11.14.
D.99/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Agóra-multifunkcionális közösségi központok és területi közművelődési tanácsadó szolgálat infrastrukturális feltételeinek kialakítása keretében támogatott Tatabánya - a Vértes Agórája c. projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2011.02.18.
2011.02.28.
D.524/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Sárbereki Általános Iskola energiatakarékos felújítása, bővítése és teljes körű akadálymentesítése
2010.06.28.
2010.08.09.
4.K.30.688/2013/13.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya - a Vértes Agórája című projekt megvalósításához kapcsolódó eszközbeszerzés (TIOP-1.2.1 -08/2-2009-0004) 2. rész
2013.05.31.
D.60/2013.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Óvodák élőerős őrzése 1 fővel, munkanapokon 16.30 órától 05.30 óráig, valamint ünnep- és munkaszüneti napokon 24 órában: 1. rész: Rét utcai Óvoda élőerős őrzése 1 fővel, 2. rész: Mésztelepi Óvoda élőerős őrzése 1 fővel
2013.02.08.
2013.03.21.
D.690/17/2012.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya - a Vértes Agórája című projekt megvalósításához kapcsolódó eszközbeszerzés (TIOP-1.2.1-08/2-2009-0004). 2. rész
2012.12.27.
2013.02.06.
D.650/16/2012.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Óvodák élőerős őrzése 1 fővel, munkanapokon 16.30 órától 05.30 óráig, valamint ünnep- és munkaszüneti napokon 24 órában: 1. rész: Rét utcai Óvoda élőerős őrzése 1 fővel, 2. rész: Mésztelepi Óvoda élőerős őrzése 1 fővel
2012.11.27.
2012.12.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el