Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.565/2012.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kertvárosi akcióterület térfigyelő kamera-rendszerének kiépítése
2012.10.03.
2012.10.17.
26.K.30.217/2013/3.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzat
Óvodák élőerős őrzése
2013.03.14.
D.495/2019
Tatabánya Megyei Jogú Város Jászai Mari Színház, Népház
Jászai Mari Színház, Népház élőerős őrzése EKR 000822172019
2019.10.09.
2019.11.15.
D.504/2025
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vízkárelhárítási Terv és Integrált Települési Vízgazdálkodási Terv (ITVT) elkészítése - Kbt. mellőzése
2025.08.14.
2025.12.16.
D.503/2025
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fenntartható Energia és Klíma Akcióterv (SECAP) elkészítése - Kbt. mellőzése
2025.08.14.
2025.12.16.
D.502/2025
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fenntartható Városfejlesztési Stratégia (FVS) és TOP PLUSZ Városfejlesztési Programterv (TVP) elkészítése - Kbt. mellőzése
2025.08.14.
2025.12.16.
D.501/2025
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Integrált Településfejlesztési Stratégia (ITS) felülvizsgálata a 2021-2027-es ciklusra vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2025.08.14.
2025.12.16.
D.795/2024
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Megalapozó tanulmány elkészítése pályázathoz-keret" EKR002117052024
2024.12.12.
2024.12.23.
D.64/2024
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya útfelújítás keret 2024-2026 EKR002121842023/4462
2024.01.26.
2024.02.15.
D.30/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közvilágítási hálózat aktív elemeinek üzemeltetése EKR001212642019
2020.01.31.
2020.03.05.
D.481/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Széchenyi I. Művelődési ház részleges felújítása EKR000122522021
2021.11.02.
2022.01.04.
D.116/2022
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tulipános Ház részére bútorok beszerzése - 1. rész EKR000963372021
2022.04.03.
2022.06.16.
D.801/2025
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Tatabányai Dózsakerti Bölcsőde felújítása” EKR002090272023
2025.12.15.
2026.04.14.
D.518/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Uszoda tervezési feladatok ellátása EKR000674962019
2021.12.01.
2022.02.08.
D.288/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Puskin Művelődési Ház energetikai korszerűsítése” - Kbt. mellőzése
2021.06.17.
2021.08.30.
D.189/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Engedélyes és kiviteli tervek készítése, Új, fedett, 50 méteres medencével rendelkező városi uszoda megvalósítása projekt EKR000674962019
2020.05.22.
2020.06.02.
D.46/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Engedélyes és kiviteli tervek készítése, Új, fedett, 50 méteres medencével rendelkező városi uszoda megvalósítása projekt EKR000674962019/9515
2020.02.15.
2020.04.06.
D.541/2019
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Modern Városok Program - Duális képzés bevezetése és kiterjesztése Tatabányán c. projekt keretében informatikai eszközbeszerzés a Dózsakerti kollégiumban kialakítandó Szakképzési Centrum számára" - 2. rész EKR000959582019
2019.11.29.
2019.12.13.
D.505/2025
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fenntartható Városi Mobilitási Terv felülvizsgálata, aktualizálása (SUMP) - Kbt. mellőzése
2025.08.14.
2025.12.16.
D.429/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Digitális labor kialakítása és informatikai eszközök beszerzése – József Attila Megyei és Városi Könyvtár - 4. rész EKR000552992020
2020.09.28.
2020.11.04.
D.261/2023
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szolgáltatóházak és óvodák energ.korszerűsítéseME2” - 1. rész EKR000393742021
2023.07.05.
2023.10.02.
D.68/2022
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Egészségügyi alapellátás fejlesztése Tatabányán I. projekt keretében a Köztársaság úti és a Szabadság téri rendelő és védőnői szolgálat kivitelezési feladatainak ellátása” - 1. rész - szerződésmódosítás (2017!)
2022.02.21.
2022.05.12.
D.33/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Beépített bútorok - JAMK” EKR000958002019 EKR000199742020
2021.01.25.
2021.04.29.
D.242/2026
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Duális labor eszközbeszerzés (inf., gép., közl.)” - 1. rész EKR000174532020
2026.05.21.
2026.07.07.
D.149/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Foglalkoztatási stratégia és akcióterv; projektterv kidolgozása; paktum munkaprogram elkészítése; paktum működésére vonatkozó folyamatok, ügyrend, SZMSZ kidolgozása - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.148/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
MT végleges verziójának elkészítése; térségi gazdasági és foglalkoztatási szükségletelemzés, igényfelmérés elkészítése; MT készítése és a helyzetelemzés során - szükség esetén - a konzorciumi partnerekkel történő egyeztetések és tárgyalások lefolytatása - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.147/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
MT előzetes verziójának elkészítése; MT első verziója alapján a képviselő testület tájékoztatására alkalmas kivonat elkészítése; TK elkészítése; szakértői hálózatépítés; műhelymunkák - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.200/2014.
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Kertvárosi Lakótelep Szociális célú városrehabilitációja (KDOP-3.1.1/D2-13-k2-2013-0001) című projekthez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása - Vitális u. 2-10 Társasházak energiahatékonysági felújítása
2014.04.17.
2014.06.10.
%%D.455/21/2008.%%
Tatabánya Közösségi Televízió Kft.
2009.10.16.
D.701/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek tiszteletdíjának biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.702/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek számára szállás-, és étkezési lehetőség biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.703/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" időszaki kiállításainak installációinak elkészítése - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.806/12/2006.
Tata Város Önkormányzata képviseli: dr. Nedeczky Enikő ügyvéd
2007.01.10.
D.801/2009.
Tata Város Önkormányzata
Tata Város Polgármesteri Hivatal részére mobil távbeszélő szolgáltatás nyújtása
2009.12.15.
2010.01.04.
D.191/18/2007.
Tata Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Nedeczky Enikő ügyvéd
2007.05.30.
D.377/2020
Tata Város Önkormányzata
Tatai Szivárvány Óvoda energetikai felújítása
2020.09.02.
2020.12.11.
D.598/2017.
Tata Város Önkormányzata
Építési szerződés Tata, Bercsényi u. 1. sz. alatti épület átalakítására és felújítására
2017.10.30.
2017.11.23.
D.44/2015.
Tata Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a tatai angolkert természeti és kulturális örökségének helyreállítása tárgyban.
2015.01.28.
2015.02.23.
D.416/2013.
Tata Város Önkormányzata
"Tatai Angolpark Rehabilitációja" elnevezésű pályázati projekt keretében a Természetvédelmi Park részét képző műemléki védelem alatt álló Tatai Angolpark Szabadtéri Színpadának átépítése
2013.09.19.
2013.10.25.
D.409/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében - tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezésével
2011.06.10.
2011.06.30.
D.301/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója, tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezésével
2011.05.09.
2011.05.13.
D.250/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója, tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezéséve
2011.04.21.
2011.05.20.
D.768/2010.
Tata Város Önkormányzata
önkormányzati integrált gazdasági informatikai rendszer bevezetése és üzemeltetése
2010.09.29.
2010.10.07.
D.745/2025
Tata Város Önkormányzata
Városi parkolási rendszerrel kapcs. MT elkészítése EKR000818522025
2025.11.23.
2026.02.23.
D.1019/2016
Tata Város Önkormányzata
Építési szerződés Tata, Bercsényi u. 1. sz. alatti épület átalakítására és felújítására
2016.12.14.
2017.01.13.
D.791/2015.
Tata Város Önkormányzata
A tatai vRéti 8-as sz. tó természetes vízi élőhellyé történő rehabilitációjához (KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0014.) kapcsolódó kiegészítő munkálatok, nevezetesen Kismosó patak további szakaszának mederfelújítása cserjeirtással, kotrással, kőszórással és a Magasvezetésű töltőcsatorna átépítése 165 fm hosszan c. pályázat keretei között
2015.10.19.
2015.11.09.
D.384/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 1. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.385/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 2. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.492/2021
Tata Város Önkormányzata
„Tatai általános iskolai konyhák eszközbeszerzése” - 2. rész, Fogyóeszköz beszerzés 4 konyha részére. EKR000988032021
2021.11.08.
2021.12.30.
16.K.27.171/2016/3.
Tata Város Önkormányzata
"Vállalkozási szerződés a tatai angolkert természeti és kulturális örökségének helyreállítása tárgyban”
2016.07.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el