Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.46/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 11. rész CT készülék beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat) részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.45/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 10. rész CT készülék beszerzése a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.44/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 9. rész CT készülék beszerzése az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.42/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 7. rész CT készülék beszerzése a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére;
2024.01.18.
2024.02.13.
D.41/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 6. rész CT készülék beszerzése a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.39/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 4. rész CT készülék beszerzése a Budapesti Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.37/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 2. rész CT készülék beszerzése a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház (Kalocsa) részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.17/2024
FÁBER Kft.
Utcaseprő gép beszerzése EKR002034782023
2024.01.12.
2024.02.13.
D.572/2023
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Földgáz beszerzés 2022.” EKR001722842021
2023.12.18.
2024.02.12.
D.585/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
T-298/22. Hűtő-klíma és hőszivattyú karbantartás - 2. rész EKR001397972023
2023.12.20.
2024.02.12.
D.584/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
T-298/22. Hűtő-klíma és hőszivattyú karbantartás - 1. rész EKR001397972023
2023.12.20.
2024.02.12.
D.578/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 4. rész: kecskeméti régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.02.08.
D.568/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„1,2-24 kV-os kábelszerelvények és kiegészítőik” - 10. rész – Zipzáras burkoló zsugorcsövek EKR000702472020
2023.12.15.
2024.02.08.
D.566/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„2 db középfeszültségű transzformátor” EKR000923332019
2023.12.14.
2024.02.08.
D.564/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák ” - 1. rész – Alépítményi munkák – Bajai régió szolgáltatási területén EKR001150872020
2023.12.14.
2024.02.08.
D.538/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„KÖF toksor beszerzése” - 2. rész: 2 - KÖF tokozott kapcsolóberendezés-új alállomás EKR001042832019
2023.12.01.
2024.02.08.
D.537/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„KÖF toksor beszerzése” - 1. rész: 1 - KÖF tokozott kapcsolóberendezés-új alállomás EKR001042832019
2023.12.01.
2024.02.08.
D.535/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 6. rész: 6 - Elosztószekrény OTR Komm. 630/6 közvil. p. nélk EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.532/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 3. rész: 3 - Elosztószekrény OTR Komm. 250/4 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.529/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 4. rész EKR000226912020
2023.11.28.
2024.02.08.
D.528/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 3. rész
2023.11.28.
2024.02.08.
D.576/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 2. rész: békéscsabai régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.02.08.
D.565/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák ” - 2. rész – Alépítményi munkák – Szegedi régió szolgáltatási területén EKR001150872020
2023.12.14.
2024.02.08.
D.558/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Középfeszültségű körhálózati kapcsolóberendezés” - 2 - Egyedi kapcsolóberendezések és tartozékaik beszerzése EKR001096422020
2023.12.11.
2024.02.08.
D.557/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Középfeszültségű körhálózati kapcsolóberendezés” -1 - Szokványos kapcsolóberendezések és tartozékaik beszerzése EKR001096422020
2023.12.11.
2024.02.08.
D.536/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Zárt kivitelű oszlopkapcsolók (TMOK) szállítása” EKR001333822019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.534/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” -5. rész: 5 - Elosztószekrény OTR Komm. 250/4 közvil p. nélk. EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.533/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 4. rész: 4 - Elosztószekrény OTR Komm. 630/6 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.531/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 2. rész: 2 - Elosztószekrény OTR Ipari 630/6 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.530/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 1. rész: 1 - Elosztószekrény OTR Ipari 250/4 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.527/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 2. rész
2023.11.28.
2024.02.08.
D.526/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 1. rész
2023.11.28.
2024.02.08.
D.18/2024
Hévízgyörk Község Önkormányzata
Hévízgyörk, Béke utca útburkolat felújítása EKR001650372023
2024.01.16.
2024.02.07.
D.520/2023
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
KEM és kapcsolódó és tűzvédelmi szolgáltatások EKR001845462023
2023.11.24.
2024.02.07.
D.570/2023
Kisújszállás Város Önkormányzata
Főzőkonyha építése ismételt eljárás EKR000612492018
2023.12.18.
2024.02.06.
D.501/2023
Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
Bölcsődei nevelés fejlesztése a Baptista Tevékeny Szeretet Missziónál - 2 foglalkoztatós bölcsőde építése Szadán EKR000545592023
2023.11.15.
2024.02.05.
D.500/2023
Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
Bölcsődei nevelés fejlesztése a Baptista Tevékeny Szeretet Missziónál - 2 foglalkoztatós bölcsőde építése Erdőkertesen EKR000817972023
2023.11.15.
2024.02.05.
D.499/2023
Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
Bölcsődei nevelés fejlesztése a Baptista Tevékeny Szeretet Missziónál - 2 foglalkoztatós bölcsőde építése Püspökladány településen EKR000907712023
2023.11.15.
2024.02.05.
D.498/2023
Budapest Főváros Kormányhivatala
Projekt szintű könyvvizsgálat - 3. rész: Könyvvizsgálat - GINOP-10.1.1-21-2021-00001 EKR000489492022
2023.11.14.
2024.02.05.
D.521/2023
Alsó-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság (ATIVIZIG)
„2024-2025. évi élőerős őrzés-védelem” EKR001674482023
2023.11.24.
2024.02.05.
D.497/2023
Budapest Főváros Kormányhivatala
Projekt szintű könyvvizsgálat - 2. rész: Könyvvizsgálat - GINOP-5.3.16-VEKOP-20-2020-00001 EKR000489492022
2023.11.14.
2024.02.05.
D.496/2023
Budapest Főváros Kormányhivatala
Projekt szintű könyvvizsgálat - 1. rész Könyvvizsgálat -GINOP-5.3.10-VEKOP-17-2017-00001 EKR000489492022
2023.11.14.
2024.02.05.
D.593/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Orvostechnikai eszközök beszerzése I_OMSZ_2023” - 3. rész Doppler EKR001160332023
2023.12.21.
2024.02.02.
D.587/2023
NEG Nemzeti Energiagazdálkodási Zrt.
FOI Program világítási rendszer javítása EKR001835692023
2023.12.21.
2024.02.02.
D.545/2023
Országos Bírósági Hivatal
„Tervezési feladatok, Miskolci Törvényszék” EKR000778592023
2023.12.04.
2024.02.01.
D.574/2023
Nógrád Vármegyei Szent Lázár Kórház
Egészségügyi implantátumok beszerzése 2023 - 6. része (Csontcement) EKR000540782023
2023.12.18.
2024.01.30.
D.567/2023
Fonyód Város Önkormányzat
„Fonyód, elektromos takarítógép beszerzése” EKR002230672023
2023.12.15.
2024.01.30.
D.9/2024
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kalcium-kloric (CaC12) granulátum - 1. rész EKR000976752023
2024.01.05.
2024.01.30.
D.8/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K23163 Keskenynyomtávú elektromos járművek bérlete” - 1. rész: „8 db keskeny nyomtávú tisztán elektromos meghajtású platós kisteherautó all-in lízingje 48 hónap időtartamra” EKR002125312023
2024.01.04.
2024.01.29.
D.509/2023
Velence Város Önkormányzata
Velence parkjainak zöld-infrastruktúra fejlesztése - 2. rész: eszközbeszerzési, -telepítési feladatok EKR001203042021
2023.11.20.
2024.01.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el