Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1059/9/2005.
Budapest Főváros Önkormányzata (nevében eljár: FŐBER Rt., képviseli dr. Molnár Judit ügyvéd)
Budapest észak-budai szennyvíz-elvezetési rendszer I. Pók utcai szennyvíz- és csapadékvíz-átemelő állomás építése vállalkozási szerződés keretében
2006.01.19.
2006.01.30.
D.140/11/2007.
Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatal képviseli: dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.05.02.
D.542/17/2006.
Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatal, képviseli: Molnár-Merczel-Lesták-Simonfalvi Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
M3 autópálya Budapest XV. kerület Körvasút - Szentmihályi út közötti szakaszán 633 m hosszú, 2124 m2 zajárnyékoló fal megvalósításához szükséges engedélyezési (építési engedéllyel) és kiviteli tervek elkészítése
2006.08.03.
2006.09.11.
3.Kf.27.447/2008/6.
Budapest Főváros Önkormányzata I. rendű, Weber Shandwick Kft. II. rendű
2008.11.05.
D.587/7/2007.
Budapest Főváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2007.11.13.
3.Kf.27.161/2007/4.
Budapest Főváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2007.10.03.
D.557/14/2007.
Budapest Főváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.11.06.
D.302/6/2007.
Budapest Főváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.07.05.
D.320/ 18 /2008
Budapest Főváros Önkormányzata képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2008.08.14.
D.753/30/2006.
Budapest Főváros Önkormányzata képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2006.12.08.
3.Kf.27.346/2006/3.
Budapest Főváros Önkormányzata képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2006.12.06.
3.Kf.27.487/2007/5.
Budapest Főváros Önkormányzata képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2008.02.06.
D.829/23/2006.
Budapest Főváros Önkormányzata képviseli: dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.01.29.
D.843/13/2006.
Budapest Főváros Önkormányzata képviseli: dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.01.31.
D.897/6/2005.
Budapest Főváros Önkormányzata nevében eljár: Főpolgármesteri Hivatal Közbeszerzési Ügyosztálya (képviseli: dr. Molnár Judit ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd)
hivatalos közbeszerzési tanácsadói feladatok ellátása a Budapest és vonzáskörzete stratégiai zajtérképének elkészítése
2005.11.07.
2005.12.07.
D.775/22/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda Dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Önkormányzat Városligeti Műjégpálya pálya és épületegyüttes rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.04.
2010.01.18.
3.Kf.27.354/2010/3.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
Budapest Szabadság-híd felújítási munkáinak teljes körű lebonyolítása
2010.11.17.
D.783/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda Dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Önkormányzat Városligeti Műjégpálya és épületegyüttes rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.08.
2010.01.18.
D.842/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda Dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Önkorányzat Városligeti Műjégpálya és épületegyttes rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.28.
2010.01.22.
3.Kf.27.235/2010/4.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
M3 autópálya(3.sz.főforgalmi út) menti XIV. és XV.Ker. szakaszán lakóterületek zaj elleni védelme projekt aktív zajvédelmének megépítése és passzív zajvédelmének kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezési feladatainak ellátása
2010.09.22.
D.750/5/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
Budapest, Szabadság híd rekonstrukciója
2009.11.27.
2009.12.16.
D.547/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
M3 autópálya(3.sz.főforgalmi út) menti XIV. és XV.Ker. szakaszán lakóterületek zaj elleni védelme projekt aktív zajvédelmének megépítése és passzív zajvédelmének kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezési feladatainak ellátása
2009.09.21.
D.203/11/2006
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Állat- és Növénykert részleges rekonstrukciója II. ütem
2006.03.24.
2006.04.24.
D.139/10/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit, Ügyvédi Iroda, Dr. Molnár Judit Mária
Mozgásjavító Általános Iskola és Diákotthon kiegészítő építési beruházások megrendelése
2009.04.09.
2009.05.08.
D.456/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda dr. Molnár Judit ügyvéd
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei
2009.08.13.
2009.09.07.
D.454/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda dr. Molnár Judit ügyvéd
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei beruházás I-VI. részteljesítések
2009.08.13.
2009.09.07.
D.356/25/2006.
Budapest Főváros Önkormányzata, lebonyolító: Enviroduna Beruházás Előkészítő Kft.
2006.07.07.
3.Kf.27.335/2010/4.
Budapest Főváros Önkormányzata; képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
Margit híd és a kapcsolódó közlekedési rendszer fejlesztése munkáinak teljeskörű lebonyolítói feladatok ellátása, a projekthez kötődő komplex mérnöki szolgáltatások teljeskörű lebonyolítása és a műszaki ellenőri feladatok ellátása
2010.11.10.
4.Kf.27.316/2005/5.
Budapest Fővárosi XIX. Kerület Kispest Önkormányzat, képviseli Hargitai Ügyvédi Iroda, ügyintéző ügyvéd: dr. Hargitai László
Orvosi laboratóriumi feladatok ellátása a Kispesti Egészségügyi Intézetben
2006.04.19.
D.21/2012.
Budapest Fővárosi XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Bp. Főv. XIX. kerület Kispest Önkormányzata fenntartásában lévő intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása, ételhulladék elszállítása saját szállítóeszközökkel, szolgáltatások, árubeszerzések
2012.01.10.
2012.02.10.
D.706/2011.
Budapest Fővárosi XV. ker. Önkormányzat Egészségügyi Intézménye
takarítási szolgáltatások
2011.09.27.
2011.11.28.
13.K.32.185/2007/23.
Budapest Fővárosi Önkormányzat
fővárosi csípőszúnyog-irtás kivitelezése integrált módszerrel Budapest közigazgatási területén 2007-2011 évekre
2009.07.10.
12.K.34.662/2011/3
Budapest Fővárosi Önkormányzat
Idősek Otthona (Dózsa György út) telephelyek kiváltása, létesítése tárgyú beruházás kivitelezése
2012.05.16.
19.K.31.903/2010/8.
Budapest Gyógyfürdő és Hévizei Zrt. (1138 Budapest, Népfürdő u. 38.)
fürdők és strandok üzemeltetése
2010.10.01.
3.Kf.650.047/2014/5.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Megbízási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. részére a Lukács és a Rudas Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.10.28.
D.350/2025
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Megbízási szerz. könyvvizsgálói feladatok von.-ban” EKR000311562025
2025.05.30.
2025.08.07.
D.562/2019
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése
2019.12.13.
2019.12.31.
D.673/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Biztonsági kamerák beszerzése a BGYH Zrt. részére
2012.12.13.
2013.01.07.
D.297/2026
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Diák munkaerő kölcsönzése 2026” EKR000326832026
2026.06.12.
2026.07.07.
D.323/2025
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
ESG tanácsadás EKR002238472024
2025.05.22.
2025.07.14.
D.328/2022
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Keretszerződés médiavásárlási szolgáltatások beszerzésére" EKR000655662022
2022.08.24.
2022.10.17.
D.245/2024
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
"Rác Fürdő felújításának kivitelezése" EKR001886362023
2024.05.02.
2024.06.11.
D.22/2019
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Takarítási segédanyagok beszerzése a BGYH Zrt. részére 2018. - 1. rész
2019.02.01.
2019.02.27.
D.416/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Informatikai és biztonságtechnikai rendszer szállítása
2012.06.29.
2012.08.13.
4.Kf.27.486/2009/4.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Komplex beléptető és értékesítő rendszerek szállítása, teljes körű bevezetése, integrálása és üzemeltetése lízingfinanszírozással vagy tartós bérlettel
2010.03.11.
D.529/2025
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Gellért fürdő felújítás - kivitelezési tervezés” EKR000386102025
2025.08.25.
2025.10.13.
D.416/2023
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Keretszerződés tervezési szolgáltatások EKR001070972023
2023.09.26.
2023.11.06.
D.145/2026
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Higiéniai papíráruk és szappanáruk beszerzése 2025" - 1. rész EKR001607402025
2026.03.27.
2026.06.22.
D.333/2022
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Keretszerződés médiavásárlási szolgáltatások beszerzésére" EKR000655662022
2022.08.29.
2022.10.17.
D.437/2022
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Fürdőruha és úszósapka beszerzése EKR 001369452022
2022.11.14.
2022.12.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el