Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.689/2009.
Szépművészeti Múzeum
Szépművészeti Múzeum térszint alatti bővítése, látogató és turisztikai központ létrehozása, tervezési feladatok ellátása
2009.11.16.
2009.12.17.
D.375/2025
Szépművészeti Múzeum
Mattis Teutsch János Lélekvirág című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.371/2025
Szépművészeti Múzeum
Kádár Béla Eladják a szürkét című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.372/2025
Szépművészeti Múzeum
El Greco Gonzaga Alajos című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.297/2021
Szépművészeti Múzeum
TETŐHÉJAZAT,- SZIGETELÉS KÁRMEGELŐZÉSI MUNKÁI (EKR000438962018)
2021.06.23.
2021.09.21.
D.257/2021
Szépművészeti Múzeum
Vonalas műtárgyak és kiegészítő elemek kivitelezés EKR00028556201
2021.05.27.
2021.08.26.
D.256/2021
Szépművészeti Múzeum
„Födémszerkezeti munkák” EKR000235442019
2021.05.27.
2021.07.26.
D.113/2019
Szépművészeti Múzeum
A Magyar Állam tulajdonában és a Szépművészeti Múzeum használatában lévő, a budapesti I. kerület 6452/1. hrsz. alatt felvett, természetben a Magyar Nemzeti Galéria Budavári Palota A-B-C-D épület telephelyein található ingatlanrészekben vendéglátóipari egységek működtetése, bérlete
2019.04.15.
2019.05.16.
D.993/2016.
Szépművészeti Múzeum
Berendezések (fénymásológépek) bérbeadása, üzemeltetése, szervízelése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.12.01.
2017.01.11.
D.995/2016.
Szépművészeti Múzeum
Berendezések (fénymásológépek) bérbeadása, üzemeltetése, szervízelése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.12.01.
2017.01.11.
D.505/17/2012.
Szépművészeti Múzeum
"Cézanne és a múlt. Hagyományos és alkotóerő" c. kiállítással kapcsolatos műtárgyak nemzetközi szállítmányozási feladatainak ellátása
2012.08.30.
2012.10.24.
D.658/2010.
Szépművészeti Múzeum
"Fernando Botero" c. kiállításon szereplő 58 db műtárgy kiállításra történő szállítása és visszaszállítása
2010.08.18.
2010.09.15.
D.374/2025
Szépművészeti Múzeum
Lorenzo di Mariano és Angelo Mariano Mária szobrának beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.226/2025
Szépművészeti Múzeum
„Teremfelügyeleti feladatok ellátása” EKR002215842024
2025.04.16.
2025.05.07.
D.376/2025
Szépművészeti Múzeum
Szinyei Merse Pál Fürdőházikó című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.373/2025
Szépművészeti Múzeum
Juan de Zurbarán Csendélet őszibarackokkal, körtékkel, almákkal és szilvákkal című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.370/2025
Szépművészeti Múzeum
Gerrit /Gerrard/ van Honthorst Bűnbánó Magdolna című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.302/2021
Szépművészeti Múzeum
„Tetőhéjazat állagvédelmi munkái” EKR000235512019
2021.06.28.
2021.09.21.
D.323/12/2009.
Székkutas Község Önkormányzata
Iskola a családokért” projekt megvalósítása
2009.06.30.
2009.07.21.
D.533/2010.
Székkutas Község Önkormányzata
Tervezési szolgáltatás Székkutas Község Önkormányzata részére
2010.06.30.
2010.08.11.
D.86/2014.
Székkutas Község Önkormányzata
Székkutas község szennyvízelvezetésének és szennyvíztisztításának fejlesztése elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0028 azonosítószámú projekt megvalósítása során mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2014.02.27.
2014.04.01.
D.307/2011.
Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató zrt.
Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetése és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2011.05.10.
2011.06.27.
D.444/2012.
Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt
Távhővezeték rekonstrukciója során esedékes földmunkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében.
2012.07.17.
2012.08.23.
D.67/2022
Székesfehérvári Törvényszék
Élőerős személy- és vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR001628832021
2022.02.21.
2022.04.01.
D.217/2020
Székesfehérvári Tankerületi Központ
Általános kliens oldali informatikai eszközök beszerzése - 1.,3. és 4. részek
2020.06.19.
2020.07.07.
D.217/2024
Székesfehérvári Tankerületi Központ
„Közétkeztetési szolgáltatás biztosítása a Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, valamint a Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola részére” EKR000373412024
2024.04.16.
2024.05.06.
D.759/2025
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
„Infrastrukt. fejlesztés Bugát, Széchenyi, Váci, Vajda” - 2. rész SZFSZC Széchenyi István Műszaki Technikum EKR001886362024
2025.11.28.
2026.01.19.
D.84/2020
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Oktatási eszközök beszerzése - 2. rész EKR001516492019
2020.03.17.
2020.03.23.
D.67/2020
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Oktatási eszközök beszerzése - 2. rész EKR001516492019
2020.03.03.
2020.04.15.
D.545/2020
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
„Fűtési célú hőenergia beszerzése” EKR000578202020
2020.12.21.
2021.01.15.
D.525/2024
Székesfehérvári Intézményi Központ
Közétkeztetés- Kossuth és Árpád - 2. rész Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium részére történő közétkeztetési szolgáltatás beszerzése EKR000818382024
2024.08.17.
2024.10.17.
D.26/2023
Székesfehérvári Egyházmegye
„Tatabányai Gimnázium kivitelezés.” EKR001013832018
2023.01.27.
2023.05.09.
3.Kf.27.525/2011/4.
Székesfehérvár Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetése és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2012.01.18.
D.287/2017.
Székesfehérvár Városgondnoksága Kft
Az ajánlatkérő kezelésében lévő egyes rendezvények és helyszínek őrzés-védelmi feladatainak ellátása
2017.06.02.
2017.07.12.
D.638/2009.
Székesfehérvár Város és Térsége Szennyvízcsatorna Hálózat Bővítési Önkormányzati Társulás
Székesfehérvár M.J.V. és Térsége (Pákozd, Pátka, Seregélyes) szennyvíz-csatorna hálózatok bővítése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F-2008-0006 azonosító számú projekttel kapcsolatos pénzügyi tanácsadás és a projekt könyvvizsgálata megbízási szerződés keretében
2009.10.21.
2009.12.04.
D.870/2010.
Székesfehérvár Város és Térsége Szennyvízcsatorna Hálózat Bővítési Önkormányzat
Székesfehérvár M.J.V. és Térsége (Pákozd, Pátka, Seregélyes) szennyvíz-csatorna hálózatok bővítése
2010.11.10.
2010.12.21.
D.122/2014.
Székesfehérvár Médiacentrum Kft.
Fejér Megyei Hírlapban Fehérvár Plusz címen heti egy teljes oldal (1/1) szerkesztett sajtóanyag (hirdetés) megjelenítése az ajánlatkérő által meghatározott tartalommal és formában
2014.03.04.
2014.03.10.
19.K.31.367/2008/7.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata Közigazgatási területén vállalkozási szerződés keretében 85 épületen utólagos hőszigetelési feladatok és épület gépészeti rendszerek energiatakarékos felújítása és korszerűsítése
2008.09.19.
D. 491/2009.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár területén parkfenntartási, növényvédelmi munkák elvégzése, virágágyak beültetése, fenntartási munkáinak ellátása
2009.08.26.
2009.09.17.
D.420/2009.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
HPV (Human Papilloma Vakcina 6-os, 11-es, 16-os, 18-as törzs elleni védelmet nyújtó oltóanyag) vírus elleni oltóanyag beszerzése
2009.07.31.
2009.08.03.
D.121/7/2007.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.04.10.
D.726/2025
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Multicsarnok-eszközbeszerzések – 1. rész: LED perimeter EKR000822862025
2025.11.10.
2026.01.27.
D.107/2022
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vadmadárgondozó orvostechnológiai eszközbeszerzése EKR000112132020
2022.03.25.
2022.06.14.
D.273/2018
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Berényi út II-II/2.-III. ütem ivóvíz-, szennyvíz- és csapadékcsatorna, valamint út felújítása”
2018.08.06.
2018.08.29.
D.977/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Fő utca ivóvízvezeték és szennyvízcsatorna kitakarás nélküli és nyíltárkos rekonstrukciója
2011.12.21.
2012.01.19.
D.222/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fehérvár belvárosa a XVI. században - város makett történelmi oktatópark, valamint Királyi Játszópark tervezőjének kiválasztása
2011.04.08.
2011.04.29.
3.Kf.27.037/2009/5.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
a város közigazgatási területén az iparosított technológiával épült lakóépületek energiatakarékos korszerűsítésével kapcsolatos előkészítő feladatok ellátása és a kivitelezés általános műszaki ellenőrzése
2009.06.10.
D.69/2020
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zöld Város-Fehérvár Tüdeje fejlesztési program EKR000134352019
2020.03.05.
2020.04.08.
D.431/2019
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekfű Gy. utcai rendelőépület kivitelezése a TOP.6.6.1-16-SF1-2017-00003 projekt keretében EKR000450942019
2019.08.23.
2019.09.13.
D.73/2017.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Városház tér 1. szám alatti épületének tető- és homlokzat felújításához kapcsolódó tervezési feladatok ellátása
2017.02.16.
2017.03.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el