Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.99/7/2007.
Sárvár Város Önkormányzata
2007.03.26.
D.432/2013.
Sárvár Távhő Hőtermelő és Szolgáltató Kft.
Sárvár, Petőfi és Alkotmány úti távhő körzeteket összekötő, közvetlenül földbe fektethető távhő vezeték kiépítése, Deák kazánházi serkentő szivattyúzás
2013.09.26.
2013.11.20.
D.538/2009.
Sárszentmihály Község Önkormányzata
Óvodai, iskolai, intézményi és felnőtt szociális étkeztetés biztosítása
2009.09.11.
2009.10.13.
D.315/11/2006
Sárrétudvari Nagyközség Önkormányzata, nevében eljár: Matrix Audit Pénzügyi Tanácsadó Kft.
Sárrétudvari külterület 0117//1 hrsz-on lévő mezőgazdasági út szilárd burkolattal történő ellátása
2006.05.12.
2006.06.12.
D.343/5/2006
Sárrétudvari Nagyközség Önkormányzata, nevében eljár: Matrix Audit Pénzügyi Tanácsadó Kft.
Sárrétudvari külterület 0117/3 hrsz.-on lévő mezőgazdasági út szilárd burkolattal történő ellátása
2006.05.12.
2006.06.13.
D.342/5/2006
Sárrétudvari Nagyközség Önkormányzata, nevében eljár: Matrix Audit Pénzügyi Tanácsadó Kft.
Sárrétudvari külterület 0117/2 hrsz.-on lévő mezőgazdasági út szilárd burkolattal történő ellátása
2006.05.12.
2006.06.13.
D.155/2026
Sárospataki Tankerületi Központ
Infrast. fejl. a Karcsai Ált. Iskolában-TOP_PLUSZ EKR002382362025
2026.04.01.
2026.05.12.
D.13/2023
Sárospatak Város Önkormányzata
"A Bodrog-varázsa – Hálózatos víziturizmus fejlesztése a Bodrog partján” TOP-1.2.1-15-BO1-2016-00033 azonosítószámú projekt megvalósítása keretében stégek létesítése és telepítése - Kbt. mellőzése
2023.01.16.
2023.03.23.
D.393/2019
Sárospatak Város Önkormányzata
Képzések 3 részben EFOP-3.9.2-16-2017-00030 - 3. rész EKR000278782019
2019.07.29.
2019.09.02.
D.213/2012.
Sárospatak Város Önkormányzata
Egészségügyi gépek és eszközök beszerzése két részajánlat vonatkozásában: 1. Egészségügyi bútorzat és kiegészítő eszközök beszerzése adásvételi szerződés keretében, 2. Egészségügyi gépek és berendezések beszerzése adásvételi szerződés keretében.
2012.03.20.
2012.04.27.
D.518/2019
Sárospatak Város Önkormányzata
Képzések 3 részben EFOP-3.9.2-16-2017-00030 - 3. rész EKR000278782019
2019.11.06.
2019.12.04.
D.212/2012.
Sárospatak Város Önkormányzata
Számítástechnikai eszközök beszerzése két részajánlat vonatkozásában: 1. számítástechnikai hardverek beszerzés, 2. számítástechnikai szoftverek beszerzése
2012.03.20.
2012.04.25.
D.86/2026
Sárospatak Város Önkormányzata
„Versenyképes Járások Program-Eszközbeszerzés” - 2.rész 100% elektromos hulladékszívó gép EKR002465702025
2026.02.26.
2026.03.25.
D.657/6/2006.
Sárospatak Város Önkormányzata
Élelmiszer beszerzése
2006.09.21.
2006.10.06.
D.539/8/2006.
Sárospatak Város Önkormányzata
Rákóczi várbástya rekonstrukciójával a helyi történelemhez kötődő látványbástya kialakítása, és Vizi-kapu elnevezésű szabadtéri rendezvénytér kialakítás a Bodrog folyó és a Várfal közötti területen
2006.08.01.
2006.09.08.
D.56/2023
Sárospatak Város Önkormányzata
„Út, kerékpárút, csapadékvíz elvezető rendszer építése” EKR000160502020
2023.02.14.
2023.04.26.
D.508/2011.
Sármellék-Zalavár Önkormányzati Társulás
Sármellék-Zalavár volt szovjet katonai repülőtér kármentesítése projekt műszaki ellenőri (független mérnöki) feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.07.26.
2011.08.22.
D.282/2011.
Sármellék-Zalavár Önkormányzati Társulás
Sármellék-Zalavár volt szovjet katonai repülőtér kármentesítése projekt műszaki ellenőri (független mérnöki) feladatainak ellátására
2011.05.02.
2011.05.18.
D.1003/2010.
Sármellék-Zalavár Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés Sármellék-Zalavár volt szovjet katonai repülőtér kármentesítése
2010.12.30.
2011.02.14.
D.657/2017.
Sármellék Község Önkormányzata
Sármellék Község Önkormányzati Óvoda és Bölcsőde épületének átalakítása és korszerűsítése
2017.12.12.
2018.01.08.
D.537/2014.
Sárisáp Község Önkormányzata
Eszközbeszerzés inkubátorház felszereléséhez
2014.10.21.
2014.12.01.
D.541/2009.
Sárbogárd Város Önkormányzata
Sárbogárd közigazgatási területén távhő- és melegvízszolgáltatás nyújtása
2009.09.11.
2009.10.05.
D.600/2017.
Sárbogárd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Sárbogárd Város Önkormányzata részére intézményi és szociális közétkeztetés biztosítása 5 év időtartamra 1400 fő igénybevevő részére, amely igény legfeljebb 25 %%-kal eltérhet. Felek a szerződés további 1 éves meghosszabbításában állapodhatnak meg, melynek feltétele a szerződésszerű teljesítés.
2017.10.30.
2017.11.20.
D.81/2014.
Sárazsadány Község Önkormányzata
Az ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0064 sz. orvosi rendelő korszerűsítés Sárazsadány Községben című projekt keretén belül felmerült kiegészítő építési beruházás elvégzése
2014.02.24.
2014.03.11.
D.606/2010.
Sáp Község Önkormányzata
Kabai Napközi Otthonos Óvoda Sápi Tagintézményének bővítéséhez kapcsolódó konyhatechnológiai eszközök beszerzése
2010.07.27.
2010.09.10.
D.508/2009.
Sáp Község Önkormányzata
Sáp községi óvoda épület bővítése és korszerűsítése
2009.08.28.
2009.10.12.
D.329/2012.
Sándorfalva-Szatymaz Szennyvíz, Csatorna Beruházó Társulás
Sándorfalva-Szatymaz települési agglomeráció szennyvíztisztításának és szennyvízcsatornázásának kiépítése- kivitelezési szakasz - tárgyú projekttel kapcsolatos FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2012.05.14.
2012.06.25.
D. 163/9 /2008.
Sándorfalva Város Önkormányzata képviseli: r. Ke- lemen Zoltán ügyvéd
2008.04.05.
D.637/2025
Sándorfalva Város Önkormányzata
"Sándorfalva komplex turisztikai fejlesztése” EKR000784652024
2025.10.06.
2025.12.22.
D.669/2011.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Széchényi Ifjúsági Közösségi Központ kialakítása
2011.09.15.
2011.12.15.
D.508/2010.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Komplex szociális szolgáltatóház építése Sándorfalván
2010.06.23.
2010.07.20.
D.129/2010.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Széchenyi Ifjúsági Közösségi Közpohnt kialakítása
2010.02.25.
2010.03.29.
D.818/2009.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Sándorfalvi Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése
2009.12.19.
2010.01.20.
D.52/2011.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Sándorfalvi Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése
2011.02.02.
2011.03.04.
D.569/2024
Sándorfalva Város Önkormányzata
„Bikakaszáló - alapinfrastruktúra kialakítása” EKR000736422019
2024.09.10.
2024.11.20.
4.Kf.27.282/2009/5.
Sámod Község Önkormányzata, Adorjás Község Önkormányzata, Baranyahídvég Község Önkormányzata, Kisszentmárton Község Önkormányzata
Sámod, Adorjás, Baranyahídvég, Kisszentmárton csatornázása
2009.11.05.
D.374/12/2008
Sámod Község Önkormányzata, Adorjás Község Önkormányzata, Baranyahídvég Község Önkormányzata, Kisszentmárton Község Önkormányzata
2008.09.01.
D.302/2019
Ságvár Község Önkrományzata
„Ságvári Bóbita Óvoda és Bölcsőde fejlesztése” EKR000667182018
2019.05.16.
2019.06.07.
D.458/2020
Sződliget Nagyközség Önkormányzata
Bölcsőde építése (pályázati projekt) EKR 000767792020
2020.10.22.
2020.11.09.
D.20/15/2009
Sződliget Község Önkormányzata
Sződliget Község kül- és belterületén keletkező szilárd kommunális hulladék begyűjtése és ártalmatlanító telepre történő szállítása
2009.04.01.
D.20/13/2009
Sződliget Község Önkormányzata
Sződliget Község kül- és belterületén keletkező szilárd kommunális hulladék begyűjtése és ártalmatlanító telepre történő szállítása
2009.03.09.
D.310/2022
Sződliget Község Önkormányzata
Bölcsőde építése (pályázati projekt) M.E. (Sződliget) EKR 001048052020
2022.08.11.
D.435/11/2007.
Sződliget Község Önkormányzata
2007.09.03.
D.93/2013.
Szövetség az Életen Át Tartó Tanulásért
A "NYITOK hálózat a társadalmi befogadásért" pályázati program (kódszám: TÁMOP-5.3.9-11/1/2012-0001.) keretében irodabútorok beszerzése
2013.02.25.
2013.03.14.
D.63/2023
Szövetség az Életen Át Tartó Tanulásért
GINOP-6.1.4-16-2017-00001 Szolgáltatás beszerzése EKR001052602019
2023.02.21.
2023.05.31.
D.178/8/2006
Szépművészeti Múzeum, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
A Szépművészeti Múzeum teljes homlokzatának műemléki helyreállításához kapcsolódó kiegészítő munkálatok elvégzése
2006.03.14.
2006.04.20.
3.Kf.27.375/2010/6.
Szépművészeti Múzeum
Szépművészeti Múzeum térszín alatti bővítésének és az építés engedélyezési tervfázist követő, a tervdokumentáció szakszerű és teljes kiírásához szükséges összes építészeti és szakági feladatok elvégzése
2010.12.08.
D.994/2016.
Szépművészeti Múzeum
Berendezések (fénymásológépek) bérbeadása, üzemeltetése, szervízelése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.12.01.
2017.01.11.
D.638/2015.
Szépművészeti Múzeum
A műemléknek minősülő Szépművészeti Múzeum Román Csarnokának és további belső tereinek rekonstrukciójára, átalakítására, pincei, mélyföldszinti, földszinti, I. emeleti, II. emeleti helyiségeinek átszervezésére, átalakítására, tetőterének, tetőfelületeinek felújítására, elektromos és gépészeti rendszerek energiatakarékos korszerűsítésére, valamint 6 db új gépészeti felvonó berendezés beépítésére és 2 db meglévő gépészeti felvonó berendezés elbontására készült kiviteli tervek megvalósítása
2015.08.05.
2015.08.28.
26.K.33.552/2012/3.
Szépművészeti Múzeum
Szállítmányozási szerződés műtárgy vonatkozásában
2013.01.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el