Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.368/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
XXI. kerület Szent Imre tér környezetrendezése EKR002368942023
2026.07.13.
D.455/2025
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
„Lakóépületek energetikai felújítása” - 1. rész „ A Merkúr u. 4-6. sz. alatti társasház tető- és homlokzati hőszigetelése” EKR001104912019
2025.07.16.
2025.12.09.
D.370/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Kölcsey Ferenc Általános Iskola épület felújítása EKR000434012025
2026.07.13.
D.367/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Arany János Általános Iskola épületfelújítása EKR002341772023
2026.07.13.
D.369/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Arany János Általános Iskola kert- udvarfelújítás EKR002368872023
2026.07.13.
D.366/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Iskolaudvar környezetrendezése (Eötvös Iskola) EKR001052082023
2026.07.13.
D.372/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Rendelők részleges felújítása három részben - 3. rész Vénusz u. 2. Háziorvosi rendelő EKR001874462025
2026.07.13.
D.65/2020
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Tóth Ilona Egészségügyi Szolgálat
Orvosi ügyeleti szolgáltatások - Csepel TIESZ
2020.03.03.
2020.03.30.
D.72/13/2008.
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata, képviseli: Berta és Kovács Ügyvédi Iroda
2009.03.28.
D.370/8/2009
Budapest XXI. Kerület Önkormányzat Oktatási Szolgáltató Intézmény
Élelmiszerek adás-vételére vonatkozó szállítási szerződés
2009.07.14.
2009.07.29.
D.436/16/2007.
Budapest XXI. Kerületi Önkormányzat Oktatási Szolgáltató Intézmény (ajánlatkérő), Budmárk Kft. (kérelmezett) Képviseli: Dr. Bócsi Ügyvédi Iroda
2007.08.31.
D.225/9/2009
Budapest XXI. ker. Csepel Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése üzembe helyezéssel
2009.05.14.
2009.06.24.
D.461/2014.
Budapest XXI. ker. Csepel Önkormányzata Gazdasági Szolgáltató Igazgatóság
Vállalkozási szerződés Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata közigazgatási területén működő nevelési, oktatási és szociális intézmények közétkeztetési szolgáltatásainak ellátására
2014.09.08.
2014.09.25.
D.281/14-I/2008
Budapest XXI. ker. Csepel Önkormányzata Oktatási Szolgáltató Intézmény
2008.07.21.
3.Kf.27.093/2012/8.
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzat közigazgatási területén belül járdafelújítás és parkoló építés, valamint gyalogos-átkelőhely kialakítási munkákra
2012.09.19.
D.856/2009.
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Budapest XXI. kerület Csepel közigazgatási határán belül fasorfenntartási feladatok ellátása
2009.12.30.
2010.01.25.
D.830/2009.
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzat közigazgatási határán belül zöldterület fenntartási és karbantartási feladatok ellátása
2009.12.23.
2009.12.28.
D.231/13/2009
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata, képviseli: Kernné dr. Kulcsár Dóra jogtanácsos
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata Nagy Imre Általános Művelődési Központ infrastrukturális fejlesztése és épület felújítása, I. és II. részben megbontva
2009.05.14.
2009.06.22.
D.759/2010.
Budapest Zugló Polgármesteri Hivatal
Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzata tulajdonában, illetve Bp-Zugló Polgármesteri HIvatala használatában lévő objektumok őrzés-védelme
2010.09.27.
2010.10.28.
D.70/10/2006.
Budapest Zugló Önkormányzata (képviseli: Darázs, Szabó és Tsai Üi., Dr. Szabó Dénes László)
Budapest Zugló Önkormányzatának területén lévő közterületi játszóterek felújításának és közterületi sportpályák engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2006.01.30.
2006.03.09.
3.Kf.27.299/2005/7.
Budapest Önkormányzati Parkolási Kft., képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr. Buda György ügyvéd
Chipkártyával és készpénzzel működő parkolásijegy-kiadó automaták és központi felügyeleti rendszer szállítása, üzembe helyezése, betanítása és karbantartása
2006.05.17.
D.505/10/2007.
Budapest Őrmező Egyesült Lakásfenntartó Szövetkezet
2007.09.27.
D.3/13/2006.
Budapest, Fővárosi Állat-egészségügyi és Élelmiszer Ellenőrző Állomás (képviseli: Hajdu Ügyvédi Iroda, dr. Hajdu Zoltán ügyvéd)
portai-recepciós és ellenőrzési-felügyeleti szolgáltatás
2006.01.02.
2006.02.11.
D.324/13/2007.
Budapest, III. Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda
Komplex terület-megfigyelő videotechnikai rendszer fejlesztése és kivitelezése
2007.08.02.
D.887/12/2005.
Budapest, Józsefváros Önkormányzata (képviseli: Dr. Borsai Ügyvédi Iroda, dr. Borsai Nelly ügyvéd)
Budapest, VIII. kerület Práter u. 20/A lakóépület felújítása és tetőterének beépítése
2005.11.03.
2005.12.05.
D.592/13/2007.
Budapest, Józsefvárosi VIII/6. Lakásfenntartó Szövetkezet
2007.11.26.
D.134/2010.
Budapest, XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Belterületen kármegelőző felszíni vízelvezető rendszerek kiépítése, csapadékvíz csatorna építése és kivezetés KMOP-2007-3.3.1.B.
2010.02.25.
2010.03.10.
3.Kf.27.180/2006/5.
Budapest-Csepel Önkormányzata
2006.10.04.
D.751/7/2006.
Budapest-Csepel Önkormányzata
2006.12.18.
25.K.30.543/2007/9.
Budapest-Csepel Önkormányzata Képviseli: Dr. Fazekas László ügyvéd
2007.09.04.
D.640/9/2006.
Budapest-Csepel Önkormányzata Képviselő-testület Vagyonkezelő és Vagyonhasznosító Kft.
Belterületi útépítési, víztelenítési tervek készítése 2006.
2006.09.14.
2006.10.16.
D.1004/17/2005.
Budapest-Hegyvidék XII. kerületi Önkormányzat (képviseli: Nagy és Trócsányi Ügyvédi Iroda, Dr. Varga Ildikó ügyvéd)
Budapest-Hegyvidék Csörsz utcai Sportcentrum kiveteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2005.12.02.
2006.01.13.
D.550/2014.
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia új közösségi házának hőszivattyús fűtési rendszer megvalósítása
2014.10.29.
2014.11.26.
D.774/2010.
Budapest-Zugló Polgármesteri Hivatala
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata tulajdonában, illetve Budapest-Zugló Polgármesteri Hivatala használatában lévő objektumok őrzés-védelme
2010.09.29.
2010.11.02.
4.Kf.27.389/2008/6.
Budapest-Zugló Önkormányzata
2008.10.08.
D.1000/6/2005.
Budapest-Zugló Önkormányzata (képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi Iroda, dr. Szabó Dénes ügyvéd)
Budapest-Zugló Önkormányzat gyermekintézményei (bölcsőde, óvoda, iskola) szabadtéri játszótereinek szabványosítása EU-szabványos játszóeszközök beszerzésével
2005.12.27.
KfV.III.37.082/2016/7.
Budapesti Közlekedési Zrt.
„Szállítási keretszerződések Combino típusú villamosok felújításához vontatómotor és csuklóelem forgókészlet beszerzésére”
2016.05.31.
3.Kf.650.012/2016/3
Budapesti Közlekedési Zrt.
„KÖZOP- 5.1.0-07-2008-0001 azonosítószámú (Budapesti 4-es metróvonal I. szakasz) projektre vonatkozóan egységes, konzisztens záró költséghaszon elemzés (CBA) készítése”
2016.06.08.
D.865/2010.
Budapesti Airport Zrt.
a Budapesti Airport Zrt. jármű-karbantartási javítási és kapcsolódó egyéb tevékenységek tervezett kiszervezése
2010.11.08.
2010.12.17.
D.699/2025
Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Orvosi oxigén beszerzése - 2023., 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.29.
2026.01.29.
D.451/2023
Budapesti Corvinus Egyetem
„Egészségügyi szolgáltatások beszerzése_BCE”
2023.10.20.
2023.12.07.
D.225/2021
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégiumában valamint Testnevelési és Sportközpontjában porta- és recepciós szolgálati feladatok ellátása (EKR000186502021)
2021.05.03.
2021.06.11.
D.319/2020
Budapesti Corvinus Egyetem
„Külföldi és magyar kiadású könyvek beszerzése” tárgyú árubeszerzés EKR000815602019
2020.08.07.
2020.09.02.
D.244/2018
Budapesti Corvinus Egyetem
A Budapesti Corvinus Egyetem pesti oktatási létesítményeiben őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatok ellátása
2018.07.10.
2018.09.21.
20. K. 33514/2014/11.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2015.04.24.
D.482/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
szoftver beszerzés - Kbt. mellőzése
2014.09.25.
2014.11.05.
D.660/2011.
Budapesti Corvinus Egyetem
Könyvtári adatbázisokhoz csatlakozó portálba integrált közös kereső fejlesztése vállalkozási szerződés keretében
2011.09.13.
2011.10.07.
D.118/2010
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapest Corvinus Egyetem Budai Campusa műemléki besoroláső kollégiumi épületéhez tartozó könyvtár funkciójú épületrész felújítása, belsőépítészeti, gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése 1450m2-en
2010.02.19.
2010.03.10.
D.409/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2014.08.04.
2014.09.08.
D.89/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Repülőjegyek beszerzése, valamint a megrendelő egyedi igényei szerint egyéb szolgáltatások nyújtása, így különösen szállásfoglalás, vonatjegyek beszerzése, stb.
2014.02.27.
2014.03.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el