Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.88/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Felsőoktatási célú ingatlan üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.03.26.
25.K.31.180/2006/4.
Budapesti Corvinus Egyetem
BCE Államigazgatási Kara épületegyüttesének műszaki üzemeltetése, és a tervszerű megelőző karbantartásának elvégzése
2006.06.27.
D.381/2025
Budapesti Corvinus Egyetem
„Hibrid oktatótermek kialakítása” EKR000891422023
2025.06.11.
2025.09.11.
D.307/2026
Budapesti Corvinus Egyetem
„Oktatástechnikai fejlesztés” EKR001355282023
2026.06.17.
D.319/2026
Budapesti Corvinus Egyetem
„Szerverek beszerzése BCE részére” EKR001604962025
2026.06.23.
D.309/2020
Budapesti Corvinus Egyetem
Laptop beszerzés KEF102-SZGRK1-2020 - verseny újranyitása
2020.08.06.
2020.09.04.
D.658/2015.
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem számítástechnikai alkatrészek beszerzése és kapcsolódó javítási szolgáltatások ellátása
2015.08.15.
2015.09.15.
D.321/2015.
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégiumában valamint Testnevelési és Sportközpontjában porta- és recepciós szolgálati feladatok ellátása
2015.05.19.
2015.06.09.
D.532/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Karbantartási, hibaelhárítási, udvaros és kertészeti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése 2013. évben
2014.10.18.
2014.11.21.
D.86/2012.
Budapesti Corvinus Egyetem
A Budapesti Corvinus Egyetem részére laboratóriumi infrastrukturális fejlesztés keretében laboratóriumi és terepi műszerek beszerzése
2012.01.30.
2012.03.13.
D.464/2010.
Budapesti Corvinus Egyetem
Integrált gazdálkodási rendszer bevezetése és üzemeltetése
2010.06.08.
2010.07.20.
D.461/2020
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem budapesti oktatási létesítményeiben őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatok ellátása EKR000565062020)
2020.10.30.
2020.12.10.
D.1064/10/2005.
Budapesti Corvinus Egyetem (nevében eljár: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltató Rt.)
A BCE Államigazgatási Kara épületegyüttesének műszaki üzemeltetése és a tervszerű megelőző karbantartásának elvégzése
2005.12.22.
2006.02.01.
D.179/2016.
Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
LED fényforrású, szabályozható fényáramú közvilágítási világítótest beszerzésére irányuló adásvételi szerződés
2016.03.05.
2016.04.11.
D.962/2011.
Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
Lámpatestek beszerzésére irányuló szállítási szerződés - 2. rész
2011.12.16.
2012.02.01.
25.K.31.857/2005/2.
Budapesti Elektromos Művek Rt.
telefonos ügyfélszolgálati szolgáltatás nyújtása
2005.11.22.
D.999/2016.
Budapesti Fegyház és Börtön, Bodrogi Bau Kft., Idomok Kft., Martivill Kft., Piramis Építőház Kft.
Karbantartó anyagok beszerzése (6 rész)
2016.12.05.
2017.02.03.
D.84/2017.
Budapesti Fesztiválzenekar Alapítvány
szállítási szolgáltatás megrendelése - Kbt. mellőzése
2017.02.23.
2017.03.20.
D.23/10/2009.
Budapesti Főváros VI. Kerület Terézváros Önkormányzata
Étkeztetés, azaz készételek előállítása és szállítása, beleértve diétás és táplálék-allergiás készételek előállítását és szállítását is a Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata intézményeibe, valamint az ételhulladék naponkénti elszállítása
2009.01.28.
2009.03.11.
D.72/2017.
Budapesti Gazdasági Egyetem
A Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar (KVIK) épületeinek karabantartási és felújítási munkái 2016. - szerződésmódosítás
2017.02.16.
2017.05.02.
D.71/2017.
Budapesti Gazdasági Egyetem
Külkereskedelmi Kar (KKK) épületegyüttesének karbantartási és felújítási munkái 2016. - szerződésmódosítás
2017.02.16.
2017.05.02.
D.529/2016.
Budapesti Gazdasági Egyetem
Informatikai eszközök, alkatrészek, tartozékok, kellékek beszerzése EU16_01 - 2. rész
2016.06.29.
2016.07.22.
D.387/2022
Budapesti Gazdasági Egyetem
Laptopok és perifériák beszerzése DKR22_06
2022.10.05.
2022.11.24.
D.559/2019
Budapesti Gazdasági Egyetem
Informatikai eszközök - BGE GKZ Tudásközpont - 2. rész EKR 001166172019
2019.12.10.
2020.01.23.
D.1003/2016.
Budapesti Gazdasági Egyetem
Bútorok beszerzése a Budapesti Gazdasági Egyetem részére
2016.12.06.
2017.01.17.
D.702/2025
Budapesti Gazdasági Egyetem
„Előadás-rögzítő rendszer kiépítése RRF” EKR000626042025
2025.10.29.
2025.12.17.
D.187/2022
Budapesti Gazdasági Egyetem
Laptopok és perifériák beszerzése DKR22_01 1. rész "Általános laptop"
2022.05.19.
2022.06.27.
D.888/12/2010.
Budapesti Gazdasági Főiskola
A Neptun.Net Egységes Felsőoktatási Tanulmányi Rendszer (EFTR) programrendszer supportálása, üzemeltetésének elősegítése
2010.11.17.
2010.12.27.
4.Kf.27.296/2007/4
Budapesti Gazdasági Főiskola
2007.11.22.
4.Kf.27.338/2006/4.
Budapesti Gazdasági Főiskola
2006.09.27.
D.750/4/2006.
Budapesti Gazdasági Főiskola
BGF PSzFK Zalaegerszegi Intézete napi és időszaki takarítási feladatainak ellátása
2005.08.24.
2006.11.23.
28.K.30.434/2011/10
Budapesti Gazdasági Főiskola
Neptun.Net Egységes Felsőoktatási Tanulmányi Rendszer (EFTR) programrendszer supportálása,
2012.05.16.
D.241/2013.
Budapesti Gazdasági Főiskola
Informatikai és oktatástechnikai eszközök és alkatrészek szállítása
2013.06.06.
2013.07.25.
D.34/2018
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
A Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum részére projektorok és tartozékaik beszerzése
2018.02.12.
2018.03.10.
D.360/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma belső udvari vízelvezető vályú karbantartási munkálatai (2018.11.15.-2018.12.31.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.358/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma utcai homlokzati részlet karbantartási munkálatai (2018.11.14.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.359/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma esővíz-csatorna tisztítása, részleges cseréje és javítása karbantartási munkálatai (2018.11.15.-2019.03.31.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.357/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma elektromos vezetékének karbantartási munkálatai (2018.07.16.-2018.10.15.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.285/2024
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Takarítási feladatok ellátása a Budapesti Gazdasági SZC Dobos C. József Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola vonatkozásában - Kbt. mellőzése
2024.05.15.
2024.07.17.
D.128/2026
Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem
„Őrzés-védelem BGE” - 1. rész Zuglói Campus EKR001574872025
2026.03.19.
2026.06.09.
D.129/2026
Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem
„Őrzés-védelem BGE” - 2. rész Belvárosi Campus EKR001574872025
2026.03.19.
2026.06.09.
D.144/2026
Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem
„Egészségügyi szolgáltatások ellátása” EKR002423942025
2026.03.27.
2026.05.14.
D.299/2026
Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem
„Egészségügyi szolgáltatások ellátása” EKR002423942025
2026.06.15.
D.145/2021
Budapesti Honvéd Sportegyesület
BHSE – Sportlétesítmények és edzőközpont tervezése EKR000992202020
2021.03.22.
2021.05.11.
D.3/2025
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„Testnevelési eszközök beszerzése” - 1. rész EKR000968492024
2025.01.06.
2025.02.03.
D.588/2025
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„BKSZC Gundel épület felújítása, bővítése RRF" - 1. rész EKR002206862024
2025.09.15.
2025.10.01.
D.140/2025
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„Testnevelési eszközök beszerzése” - 1. rész EKR000968492024
2025.02.24.
2025.03.05.
D.235/2023
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2023.06.19.
2023.08.08.
D.631/2024
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„Testnevelési eszközök beszerzése” - 1. rész EKR000968492024
2024.09.27.
2024.11.13.
D.797/2024
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„Testnevelési eszközök beszerzése” - 1. rész EKR000968492024
2024.12.12.
2025.02.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el