Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.480/2023
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 4. rész: Takarítási szolgáltatás - Szentendrei Járásbíróság EKR000387512021
2023.11.03.
2023.11.16.
D.476/2023
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Zalaegerszeg-Zalaszentiván vasúti bekötés” EKR000976202023
2023.10.31.
2023.11.16.
D.473/2023
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
A Pénzmúzeum IT infrastruktúrájának bővítése és támogatása EKR000739272023
2023.10.30.
2023.11.16.
D.379/2023
Gödre Község Önkormányzata
Gödre csapadékvíz elvezetés EKR000080602023
2023.09.13.
2023.11.15.
D.428/2023
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
„TAVI ballonkatéterek, koronária stentek beszerzése” - 1. rész „Prémium” koronária sztent EKR000408482023
2023.10.06.
2023.11.15.
D.433/2023
Balassagyarmati Tankerületi Központ
Interaktív kijelzők beszerzése EKR000853062023
2023.10.11.
2023.11.13.
D.437/2023
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
Hardver eszközök beszerzése kiállításhoz EKR000787402023
2023.10.13.
2023.11.13.
D.442/2023
Dunakeszi Város Önkormányzata
Kerékpárút építése Dunakeszin-I. ütem EKR000647542023
2023.10.17.
2023.11.13.
D.434/2023
Hungaroring Sport Zrt.
SFP II mérnök EKR001430752023
2023.10.11.
2023.11.13.
D.447/2023
Fertőboz Község Önkormányzata
„Közösségi terek kialakítása, fejlesztése” - 1. rész EKR001057032023
2023.10.20.
2023.11.10.
D.432/2023
Vaskeresztes Község Önkormányzata
külterületi utak felújítási munkái EKR000084242022
2023.10.10.
2023.11.09.
D.386/2023
Legfőbb Ügyészség
Informatikai Központ őrzés-védelem szolgáltatások EKR001008632023
2023.09.14.
2023.11.08.
D.319/2023
STRAUTMANN Gépgyártó Hungária Korlátolt Felelősségű Társaság
„Adásvételi szerződés „Eszközbeszerzés a Strautmann Gépgyártó Hungária Kft. részére a GINOP-1.2.1-16-2017-00980 azonosító számú pályázat keretében” EKR001076262019
2023.08.11.
2023.11.08.
D.469/2023
Semmelweis Egyetem
PACS szoftverbeszerzés EKR000270052023
2023.10.25.
2023.11.07.
D.422/2023
Semmelweis Egyetem
"Személytaxi-szolgáltatás igénybevétele" EKR002081362022
2023.09.28.
2023.11.07.
D.363/2023
Pest Megyei Önkormányzati Hivatal
„Informatikai Eszközbeszerzés” - 2. rész (Eszközbeszerzés - Notebook) EKR001018642023
2023.09.01.
2023.11.06.
D.407/2023
Fehérgyarmat Város Önkormányzata
Külterületi utak rekonstrukciója - 1. rész EKR000482792023
2023.09.26.
2023.11.06.
D.416/2023
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Keretszerződés tervezési szolgáltatások EKR001070972023
2023.09.26.
2023.11.06.
D.408/2023
Fehérgyarmat Város Önkormányzata
Külterületi utak rekonstrukciója - 2. rész EKR000482792023
2023.09.26.
2023.11.06.
D.373/2023
Újtikos Község Önkormányzata
Külterületi utak fejlesztése EKR002041252022
2023.09.08.
2023.11.02.
D.322/2023
Újhartyán Város Önkormányzata
Bölcsőde építés, feltételes közbeszerzési eljárás 1. rész: bölcsőde építés EKR000900252018
2023.08.14.
2023.10.31.
D.369/2023
Bátorliget Község Önkormányzata
„Bátorliget, Bem u. szilárd aszfaltburkolat ellát.” - EKR001439272019
2023.09.06.
2023.10.31.
D.234/2023
Újhartyán Város Önkormányzata
Bölcsőde építés, feltételes közbeszerzési eljárás 1. rész: bölcsőde építés EKR000900252018
2023.06.19.
2023.10.31.
D.353/2023
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000491392022
2023.08.29.
2023.10.30.
D.302/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Új Fogászati Tömb eszközbeszerzés - 128/2021. – 6. rész: Gépészeti egység eszközei” EKR001130162021
2023.08.02.
2023.10.30.
D.350/2023
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
„Szigetszentmártoni Általános Iskola felújítása” EKR000049632021
2023.08.25.
2023.10.27.
D.398/2023
Ramocsaháza Község Önkormányzata
Helyi közutak fejlesztése (Ramocsaháza) EKR000389192023
2023.09.21.
2023.10.27.
D.395/2023
Építési és Közlekedési Minisztérium (Innovációs és Technológiai Minisztérium jogutódja)
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 4.,5. és 7. részek EKR000464352020
2023.09.21.
2023.10.27.
D.351/2023
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
„Makád Ált. Iskola - épület és tornaterem felújítás” EKR000057062021
2023.08.25.
2023.10.27.
D.385/2023
Kistarcsa Flór Ferenc Kórház
Különféle élelmiszerek beszerzése 2023 - 15. rész EKR000048392023
2023.09.14.
2023.10.27.
D.318/2023
Szombathelyi Törvényszék
„Vagyonvédelmi feladatok ellátása” EKR000380502021
2023.08.11.
2023.10.27.
D.298/2023
Jászjákóhalma Község Önkormányzata
„Bölcsőde” EKR000850072020
2023.07.27.
2023.10.26.
D.328/2023
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
Közvilágítás LED rekonstrukciója-Keretmegállapodás - "LED - 1.rész, 3. verseny újranyitás" EKR001210202023
2023.08.17.
2023.10.24.
D.321/2023
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Szent I. Kórház részére konyhatechnológiai eszközök” EKR001672662022
2023.08.14.
2023.10.24.
D.306/2023
Építési és Közlekedési Minisztérium (jogelőd: BMSK Zrt.)
„Szent I.Kórház részére konyhatechnológiai eszközök” EKR001672662022
2023.08.07.
2023.10.24.
D.299/2023
Tiszaszőlős Község Önkormányzata
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00018, TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00006, TOP-3.2.2-15-JN1-2016-00003, TOP-3.2.1-15-JN1-2016-00015, TOP-1.4.1-15-JN1-2016-00007 azonosítószámú Támogatói Szerződések szerint, Tiszaszőlős település Terület- és Településfejlesztési Operatív Programokból történő fejlesztései” - 7. rész : „Biomassza fűtőmű telepítése”
2023.07.28.
2023.10.24.
D.365/2023
Nemzeti Földügyi Központ
„Ingatlan értékbecslés 2023” EKR001079012023
2023.09.01.
2023.10.24.
D.327/2023
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
Közvilágítás LED rekonstrukciója-Keretmegállapodás - "LED - 1.rész, 2. verseny újranyitás" EKR001204452023
2023.08.17.
2023.10.24.
D.313/2023
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
Közvilágítás LED rekonstrukciója-Keretmegállapodás - "LED - 1.rész, 1. verseny újranyitás" EKR 001176492023 EKR002038562022
2023.08.10.
2023.10.24.
D.391/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben"- 4. rész (EFOP és EFOP Plusz): 500db és 100 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.390/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben" - 3. rész (KEHOP és KEHOP Plusz): 310db és 150 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.388/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben" - 1. rész (KFF): 200db EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.354/2023
Szerencsi Szakképzési Centrum
"Eszközbeszerzés oktatáshoz" - 2. rész Szerszámgép 2 EKR000275482023
2023.08.29.
2023.10.20.
D.392/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben"- 5. rész (GINOP és GINOP Plusz) 70db és 100 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.389/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben" - 2. rész (IKOP és IKOP Plusz): 75db és 1500 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.358/2023
Erzsébetváros Fejlesztési és Beruházási Korlátolt Felelősségű Társaság
„KLAUZÁL TÉRI PARK FELÚJÍTÁSA_új” EKR000827432023
2023.08.31.
2023.10.20.
D.194/2023
Nemzeti Földügyi Központ
„Értékbecslői feladatok ellátása” EKR001256392020
2023.05.22.
2023.10.19.
D.329/2023
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Önrak. darus fix, billenő platós tgk. 2 KEHOP-1.4.0” - 1. rész: „Önrakodó darus fix platós tehergépkocsi” EKR000647852021
2023.08.17.
2023.10.18.
D.337/2023
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
Hardver eszközök beszerzése kiállításhoz EKR000787402023
2023.08.17.
2023.10.16.
D.311/2023
TIT Komárom-Esztergom Megyei Egyesület
„Tatai Csillagvizsgáló épület bővítése, átalakítása” EKR000586632021
2023.08.08.
2023.10.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el