Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.756/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei - COL 4 - Csepeli főművi rendszer és kapcsolódó öblözetei
2010.09.27.
2010.10.13.
D.721/2010.
Bp.Főv. XV.ker. Rákospatak-Pestújhely-Újpalota Önkormányzata
Bp.XV.kerületben az ipari technológiával épült újpalotai lakótelep, Zsókavár utcai akcióterületén lakó- és középület felújítása, korszerűsítése 1. és 2. rész
2010.09.13.
2010.10.13.
D.702/2010.
Tolna Megyei Bíróság
a Tolna Megyei Bíróság és a Szekszárdi Városi Bíróság irodaépületének általános és időszaki takarítása
2010.09.07.
2010.10.13.
4.Kf.27.157/2010/12.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (1111 Budapest, Műegyetem rakpart 1-3.)
Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás-igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés a BME Schönherz Zoltán kollégiumában
2010.10.13.
28.K.31.814/2010/10.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Magyar Állam tulajdonában álló, és az állami vagyonkörbe tartozó termőföldek értékesítése
2010.10.13.
D.753/2010.
Zalai Falvakért Egyesület
Women&Youth elnevezésű SI-HU-1-2-016 számú projekt akkreditált és távoktatási képzései
2010.09.24.
2010.10.13.
D.736/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.09.17.
2010.10.13.
D.735/2010.
Nagydobsza és Kisdobsza Szennyvíz és Csapadékvíz Elvezető Társulás
Nagydobsza és Kisdobsza községek szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító-telep) kiépítése és vízrendezése vállalkozási szerződés keretében kiviteli terv készítésével
2010.09.17.
2010.10.13.
D.787/2010.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Vállalkozási keretmegállapodás építőipari munkák elvégzésére és szükség szerinti tervezésre
2010.10.04.
2010.10.14.
D.697/2010.
Martonvásár Város Önkormányzata
Közétkeztetés Martonvásár 2010-2013.
2010.09.06.
2010.10.14.
D.722/2010.
Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet
12 havi gyógyszer beszerzése
2010.09.14.
2010.10.14.
D.709/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés törökszentmiklósi bel- és csapadékvíz elvezető rendszer rekonstrukciója kivitelezése tárgyában
2010.09.09.
2010.10.14.
D.696/2010.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém város közvilágítási aktív eszközök karbantartása
2010.09.03.
2010.10.14.
D.682/2010.
Vasútegészségügyi Szolgáltató NKK Kft.
MedWorks rendszer karbantartása, jogszabálykövetés és frissítések biztosítása, egyedi módosítása és kiegészítése, továbbá egyedi fejlesztése 256 egyidejű felhasználóra
2010.08.31.
2010.10.15.
D.786/2010.
Magyar Távirati Iroda Zrt.
Interteres léghűtő, beltéri folyadékhűtők és léghűtéses kondenzátor cseréje
2010.10.04.
2010.10.18.
D.734/2010.
Szent László Völgye Többcélú Kistérségi Társulás
Martonvásár, Szent László út 24. sz. alatti ingatlanon kistérségi szociális központ kialakítása
2010.09.17.
2010.10.18.
D.728/2010.
Veresegyház és Környéke Szennyvízközmű Társulás
Veresegyház agglomeráció területén a szennyvíztisztító bővítési, korszerűsítési, csatornaépítési és csatornarekonstrukciós beruházások megvalósítása során projektmenedzsment feladatok
2010.09.15.
2010.10.18.
D.790/2010.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
BKV Zrt. által üzemeltetett IKARUS 435 típusú autóbuszok karosszéria- és vázszerkezeti felújítása
2010.10.04.
2010.10.18.
D.748/2010.
Füzesabony Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Füzesabonyi Egészségügyi Központ bővítése, átalakítása kivitelezési munkáira
2010.09.23.
2010.10.18.
D.789/2010.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
ESWL kőzúzó kezelések ellátása az ahhoz szükséges berendezések biztosításával
2010.10.04.
2010.10.19.
D.795/2010.
Budapest Főváros XXI. kerület Csepel Önkormányzata Oktatáis Szolgáltató Intézmény
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata közigazgatási területén a Katona József Általános Iskola elektromos felújítása
2010.10.06.
2010.10.19.
D.737/2010.
Országos Szlovák Önkormányzat
szolgáltatási szerződés a szarvasi Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Diákotthonban folyó közétkeztetésre
2010.09.17.
2010.10.19.
3.Kf.27.241/2010/5.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (9021 Győr, Városház tér 1.), képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda (1088 Budapest, Rákóczi út 11. III/1., ügyintéző: dr. Tuzson Bence Balázs ügyvéd)
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása
2010.10.20.
4.Kf.27.433/2010/7.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
„Magyarbánhegyes, Kossuth Lajos Általános Iskola fejlesztése és bővítése”
2010.10.20.
D.810/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés 3515 Miskolc, 40589/5 hrsz. alatt, Fűtőmű-Science Múzeum és Művészeti Központ építési munkáinak elvégzésére
2010.10.12.
2010.10.20.
D.719/17/2010.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
Parkolófelügyeleti eszközök 2010/S139-214009 beszerzése
2010.09.13.
2010.10.20.
3.Kf.27.281/2010/4.
Agrármarketing Centrum
fröccskultúra 2009. évi fogyasztói kampányának tervezése és lebonyolítása
2010.10.20.
4.Kf.27.422/2010/5.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (1134 Budapest, Váci út 45.) Képviseli: dr. Báthori Ágnes jogtanácsos
Budakalászi forgalombiztonsági intézkedések engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2010.10.20.
D.744/2010.
Budapest Főváros XIV.ker. Zugló Önkormányzata
Móra Ferenc Általános Iskola felújítása
2010.09.22.
2010.10.20.
D.740/2010.
Budapest Főváros XI. ker. Újbuda Önkormányzata
Az Önkormányzat tulajdonában lévő közterületek, valamint az Önkormányzat tulajdonában lévő nem közterületi ingatlanok reklámcélú hasznosítása
2010.09.21.
2010.10.20.
D.731/2010.
Akasztó Község Önkormányzata
Idősek Napközi Otthonának építése Akasztón
2010.09.16.
2010.10.21.
D.715/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőrfőkapitányság
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén határozattal vagy jegyzőkönyvileg lefoglalt járművek szállítása, tárolása állagmegóvása, átadás-átvétele
2010.09.10.
2010.10.21.
D.694/2010.
Fővárosi Központi Egészségügyi Beszerző és Szervező Kft.
Egészségügyi intézményekben épülettakarítási szolgáltatás elvégzése
2010.09.03.
2010.10.21.
D.822/2010.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Nyomtatás/2010.
2010.10.20.
2010.10.21.
D.769/2010.
Debreceni Egyetem
A Debreceni Egyetem közbeszerzési eljárásainak lefolytatására vonatkozó vállalkozási szerződés
2010.09.29.
2010.10.21.
D.723/2010.
Kisbucsa Községért Közalapítvány
Kisbucsa Művelődési Ház felújítása
2010.09.14.
2010.10.22.
D.716/2010.
EFRO Nonprofit Kft.
Élőerős vagyon- és objektumvédelmi feladatok ellátása határozatlan idejű vállalkozási szerződés keretében az ajánlatkérő termelési és raktározási funkciójú székhelyén (Budapest), továbbá két fióktelepén (Pécs, Mohács)
2010.09.10.
2010.10.25.
D.807/2010.
Miskolci Egyetem
Szállítási szerződés ultraprecíziós hidrosztatikus keményeszterga, CNC eszterga megmunkáló központ, valamint CNC gyorsmarógép beszerzése
2010.10.11.
2010.10.25.
D.720/2010.
Budapest Közlekdési Zrt.
Vállalkozási szerződés a felszín és a felszín alatti közösségi közlekedésben forgalomirányítási és utastájéolztatási rendszer fejlesztésének megvalósítására, a szoftverkövetés és fejlesztés biztosításával
2010.09.13.
2010.10.25.
D.684/2010.
MIBERSZOLG Miskolci Beruházó és Szolgáltató Kft.
Központi Leánykollégium számára 289 db különböző méretű ablakok cseréje és kapcsolódó munkák elvégzése
2010.08.31.
2010.10.25.
D.758/2010.
Miskolci Autista Alapítvány
Miskolci Autista Alapítvány 10 fő elhelyezését biztosító lakóotthonának kivitelezése, 320,23 m2 nettó alapterületű épület felépítése, a becsatolt költségvetés és engedélyezési tervdokumentáció felhasználásával
2010.09.27.
2010.10.26.
3.Kf.27.264/2010/4.
Dunaharaszti Város Önkormányzata (2330 Dunaharaszti, Fő út 152.) Képviseli: Schiller-Mészner és Társai Ügyvédi Iroda (2310 Szigetszentmiklós, Losonci utca 1., ügyintéző: dr. Schiller György ügyvéd)
Dunaharaszti útépítés és burkolatfelújítás 2006. I. ütem
2010.10.27.
3.Kf.27.256/2010/6.
Volánbusz Zrt. (1091 Budapest, Üllői út 131.) Képviseli: Pál és Társai Ügyvédi Iroda (1114 Budapest, Bartók Béla út 31. I/2., ügyintéző: dr. Pál András
Menetrendszerű, közforgalmú autóbuszvonalak alvállalkozásba adása
2010.10.27.
D.806/2010.
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest, X. kerület Halom u. 33. szám alatti bölcsőde építése
2010.10.11.
2010.10.27.
D.755/2010.
Nagydobsza és Kisdobsza Szennyvíz és Csapadékvíz Elvezető Társulás
Nagydobsza és Kisdobsza Községek szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennívíztisztító-telep kiépítése és vízrendezése vállalkozási szerződés keretében kiviteli terv készítésével
2010.09.27.
2010.10.27.
D.746/2010.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Csongrádi parfal rekonstrukciója és a mederrézsű állékonyságának növelése
2010.09.22.
2010.10.27.
D.732/10/2010.
Bodrogközi Járóbeteg Szakrendelő Nonprofit Kft. + 6 közös ajánlattevő
Kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése - sterilizáláshoz kapcsolódó gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2010.09.16.
2010.10.27.
D.754/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.09.27.
2010.10.27.
D.733/11/2010.
Bodroközi Járóbeteg Szakrendelő Nonprofit Kft. + 6 közös ajánlattevő
Kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése-személyszeti gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2010.09.16.
2010.10.27.
D.729/2010.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszetszentmiklós Város közigazgatási területén megvalósuló többfunkciós oktatási intézmény "ÁJTI' teljes kivitelezési programjának lebonyolítása, a kapcsolódó koordinációs és független mérnük/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.09.16.
2010.10.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el