Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.339/2020
Badacsonytomaj Város Önkormányzata
Badacsony turisztikai attraktivitásának fejlesztése - GINOP-7.1.9-17-2018-00018. - Kbt. mellőzése
2020.08.18.
2021.01.06.
D.311/2020
Badacsonytomaj Város Önkormányzata
Tervezési szolgáltatás Badacsonytomaj EKR000771652019
2020.08.06.
2021.01.06.
D.550/2020
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Regionális Vízművek napenergia hasznosítását célzó projekt megvalósítása” (Napelem FIDIC Sárga 2020)” EKR000762122020
2020.12.22.
2021.01.06.
D.506/2020
Szerencs Város Önkormányzata
Könyvtári eszközök beszerzése - 1. rész. EKR001074822020
2020.11.25.
2021.01.05.
D.505/2020
Pécsi Tudományegyetem
Konferencia székek és szállító kocsik beszerzése a PTE ÁOK részére EKR000423142020
2020.11.25.
2021.01.04.
D.503/2020
Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzata
Épületek fertőtlenítése Újpest területén-Covid 19 EKR 000935782020
2020.11.24.
2020.12.28.
D.541/2020
NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
SRF/RDF energetikai hasznosítás-Keretmegállapodás - RDF UA haszonanyag energetikai hasznosítás-2020.10 EKR001094082020
2020.12.18.
2020.12.23.
D.509/2020
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat
"SacraVelo" (SacraVelo kerékpáros turisztikai hálózat Komárom-Esztergom megyei szakaszán) EKR001612602019
2020.11.27.
2020.12.23.
D.491/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Keretszerződés takarítási feladatok ellátására EKR000584292020
2020.11.17.
2020.12.23.
D.475/2020
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 1. rész homogén multifunkciós eszközök és eredeti kellékanyagok
2020.11.06.
2020.12.23.
D.467/2020
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
MÁK székház fszt-i pénztárterem helyreállítása EKR 000582302020/8696
2020.11.04.
2020.12.23.
D.534/2020
NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
SRF/RDF energetikai hasznosítás-Keretmegállapodás - RDF haszonanyag energetikai hasznosítás - 4. és 6. része EKR001081602020
2020.12.14.
2020.12.23.
D.451/2020
Kisfaludy2030 Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Készpénzmentes jegykiadó automaták és utastájékoztató kijelzők beszerzése és telepítése EKR 000887942020
2020.10.15.
2020.12.23.
D.514/2020
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Veszprém Atlétikai Stadion (pálya) felújítása (EKR000664882020)
2020.12.03.
2020.12.22.
D.444/2020
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Orvosi vények beszerzése a 2018.03.26.-2020.02.28. közötti időszakban
2020.10.12.
2020.12.21.
D.507/2020
A.K.S.D. Kft.
Az A.K.S.D. Kft. telephelyein élőerős őrzés- védelmi (vagyonvédelmi) szolgáltatás, portaszolgálat ellátása EKR000799612020
2020.11.26.
2020.12.18.
D.527/2020
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2020.12.08.
2020.12.18.
D.383/2020
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok Nagytétényi úti kollégiumban EKR000587662018
2020.09.04.
2020.12.17.
D.510/2020
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
A kisvárdai vár turisztikai célú fejlesztése EKR001215322019
2020.11.27.
2020.12.17.
D.483/2020
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Laboratóriumi műszerek, berendezések beszerzése - 1. rész EKR000113852020
2020.11.12.
2020.12.17.
D.460/2020
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Földmunkagépekkel végzett szolgáltatás EKR000468372020
2020.10.28.
2020.12.15.
D.511/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
GINOP-5.1.1-15-2015-00001-Mentori szolgáltatás II. EKR001123452019.
2020.11.29.
2020.12.14.
D.504/2020
Szegedi Tudományegyetem
Nyalábvezető rendszerhez vákuumkamrák és tartozék – 1. rész Vákuumkamrák EKR000769062020
2020.11.24.
2020.12.14.
D.484/2020
MTA Természettudományi Kutatóközpont
TTK részére utazással összefüggő szolgáltatások - EKR 000356622020
2020.11.12.
2020.12.14.
D.433/2020
Forró Községi Önkormányzat
Foglalkoztatási paktum stratégiai és működési dokumentumainak elkészítése
2020.10.06.
2020.12.14.
D.486/2020
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Útépítések IV. Útépítések V. EKR001167342018 EKR001167652018
2020.11.13.
2020.12.12.
D.478/2020
Sásd Város Önkormányzata
„Rendezvényszervezés EFOP-3.9.2-16-2017-00044 III.” tárgyú szolgáltatás-megrendelés. EKR001089192018
2020.11.06.
2020.12.12.
D.545/2019
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Útépítések IV. EKR001167342018
2019.12.02.
2020.12.12.
D.377/2020
Tata Város Önkormányzata
Tatai Szivárvány Óvoda energetikai felújítása
2020.09.02.
2020.12.11.
D.519/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
Szünetmentes berendezések beszerzése EKR000474362020
2020.12.04.
2020.12.11.
D.479/2020
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Vállalkozási szerződés keretében a KEHOP-2.1.1.-15-2017-00024 azonosító számú "A Baranya megyei Sellye Térségének Ivóvízminőség - javító Programja B" projekt tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint EKR000301482020
2020.11.09.
2020.12.10.
D.324/2020
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Kerékpáros turisztikai infrastruktúra kiépítése EKR000123552019
2020.08.13.
2020.12.10.
D.488/2020
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Vállalkozási szerződés keretében a KEHOP-2.1.1.-15-2017-00024 azonosító számú "A Baranya megyei Sellye Térségének Ivóvízminőség - javító Programja B" projekt tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint EKR000301482020
2020.11.16.
2020.12.10.
D.461/2020
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem budapesti oktatási létesítményeiben őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatok ellátása EKR000565062020)
2020.10.30.
2020.12.10.
D.508/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Villamos járművek üléseinek javítása, kárpitozása EKR001085862020
2020.11.26.
2020.12.09.
D.432/2020
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások EKR000815842020
2020.10.05.
2020.12.09.
D.480/2020
Monor Város Önkormányzata
Smart City eszközbeszerzés 3 részben -2. rész
2020.11.11.
2020.12.07.
D.334/2020
Zöld Híd B.I.G.G. Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Őrzés-védelmi szolgáltatás a Zöld Híd B.I.G.G. Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. részére 12 hónap időtartamban
2020.08.14.
2020.12.07.
D.489/2020
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Karácsonyi csomagok beszerzése 2020. EKR000981262020
2020.11.16.
2020.12.07.
D.493/2020
Soproni Tankerületi Központ
Harka-Általános Iskola korszerűsítése EKR 000347192020.
2020.11.18.
2020.12.04.
D.501/2020
Pécsi Tudományegyetem
MR gépidő szolgáltatás beszerzése
2020.11.23.
2020.12.03.
D.463/2020
Bolhás Község Önkormányzata
Utak kezeléséhez, állapotjavításához, karbantartásához szükséges erő- és munkagépek beszerzése Bolhás, Somogyszob és Kaszó településeken EKR001099962018
2020.10.30.
2020.12.03.
D.500/2020
Semmelweis Egyetem
Asus laptop és asztali számítógép beszerzése - 1-2. része
2020.11.23.
2020.12.02.
D.498/2020
VOLÁNBUSZ Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi ellátás biztosítása a VOLÁNBUSZ Zrt. munkavállalói részére EKR000926942020
2020.11.20.
2020.12.02.
D.494/2020
Debreceni Egyetem
DEK-931 Sport funkc. Munkacsarnok ép. létrehozása EKR000695842020
2020.11.18.
2020.12.02.
D.421/2020
Badacsonytomaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés parkoló útépítés és csapadékvíz elvezetés kivitelezési munkáinak ellátására a Badacsonytomaj zöld város kialakítása című és TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00009 azonosítószámú projekt keretében
2020.09.25.
2020.12.01.
D.425/2020
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Bátonyterenye, „PALÓCPORTA” kialakítása” EKR000670012019.
2020.09.28.
2020.11.30.
D.487/2020
Semmelweis Egyetem
„SAP SUPPORT ÉS EGYÉB SZOLGÁLTATÁSOK”
2020.11.13.
2020.11.27.
D.459/2020
Karolina Kórház-Rendelőintézet
CT röntgencső csere EKR000793492020
2020.10.26.
2020.11.27.
D.447/2020
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egyszer használatos steril sebészeti, orvosi kesztyű latex alapanyagból, pormentes beszerzése” az „Orvosi kesztyűk beszerzése magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények részére – OT-002/2018/KM” - 6. rész
2020.10.13.
2020.11.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el