Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.388/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Záhony térség belső közúti infrastruktúrájának az ipari, logisztikai befektetésekkel összehangolt fejlesztése II. ütem kivitelezési munkáinak elvégzése
2012.06.13.
2012.06.26.
D.387/2012.
Abádszalók-Kunhegyes Közös Szennyvízkezelő Társulás
Vállalkozási szerződés az Abádszalók-Kunhegyes közös szennyvízelvezetési és tisztítási projekt megvalósításához szükséges (FIDIC Sárga könyves feltételek szerint) kivitelezési munkáinak tárgyában (1. rész)
2012.06.13.
2012.07.24.
D.389/2012.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Magyarországi Evangélikus Egyház által fenntartott oktatási-nevelési intézmények számára eszközbeszerzés a pedagógiai módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztéséhez a TIOP-1.1.1.-07 pályázat keretében
2012.06.13.
2012.07.24.
D.390/2012.
Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás
Projekt előkészítésében projektmenedzsment
2012.06.14.
2012.08.07.
D.391/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.06.14.
2012.07.25.
D.392/2012.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
SIMON mobiltornyok cseréje
2012.06.14.
2012.08.02.
D.395/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.05.01.07. védelmi szakaszán a Mecsér és Dunaszentpál községek védelmére új védvonal fejlesztési építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítése
2012.06.15.
2012.06.28.
D.394/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.07. védelmi szakaszán a Szentendrei sziget töltésfejlesztés építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítés
2012.06.15.
2012.07.02.
D.393/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.06.15.
2012.07.06.
D.399/2012.
Szent Lázár Megyei Kórház
Informatikai eszközök bérlése és üzemeltetése
2012.06.18.
2012.07.11.
D.398/2012.
PTE Pécsi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés a PTE számára adatelemző szoftver kifejlesztésére, testre szabására, bevezetésére és oktatására
2012.06.18.
2012.07.16.
D.401/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Az Északi Vasúti Duna-híd - Pilisvörösvár(bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2012.06.19.
2012.08.27.
D.400/2012.
FŐTÁV Zrt.
FŐTÁV Zrt részére saját és leányvállalatai telephelyein személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése járőrszolgáltatás biztosításával
2012.06.19.
2012.07.16.
D.402/2012.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Ásotthalom személyforgalmi határátkelőhely kivitelezése
2012.06.20.
2012.07.10.
D.403/2012.
BKK Zrt., BKV Zrt., BKK Közút Zrt.
Mobil távközlési szolgáltatás biztosítása
2012.06.21.
2012.08.01.
D.404/2012.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Temesvári utca 16-22. szám alatti (hrsz13096) Két gondozási egységes Vackor bölcsőde kivitelezés befejezése a KMOP 4,5.2-09-2009-0015 kódszámú projekt alapján
2012.06.21.
2012.07.30.
D.405/2012.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezés
2012.06.22.
2012.07.16.
D.406/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Kálvária gépház építészeti rekonstrukciója
2012.06.25.
2012.07.24.
D.407/2012.
Országos Mentőszolgálat
Országos Mentőszolgálat részére biztosítandó orvosi gázok szállítása, palackbérlete 36 hónap időtartamra és a kapcsolódó szolgáltatások biztosítása
2012.06.25.
2012.08.06.
D.408/2012.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2012.06.26.
2012.08.21.
D.410/2012.
Ragály Község Önkormányzata
Szennyvízkezelés megvalósítására vonatkozó kiegészítő építési beruházás Ragály településen
2012.06.26.
2012.07.10.
D.409/2012.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Közterületi zöldfelületek, közparkok komplex fenntartása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén
2012.06.26.
2012.07.13.
D.411/2012.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Üzemeltetés és gázátadás tárgyban közbeszerzési eljárás mellőzése
2012.06.27.
2012.08.02.
D.414/2012.
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.
1 db Integrált Vállalatirányítási Szoftver-alkalmazás, mint szolgáltatás igénybevétele 48 havi időtartamra terjedően
2012.06.28.
2012.07.10.
D.412/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.06.28.
2012.08.08.
D.413/2012.
Kisalföld Volán Zrt.
Utalványok beszerzése (ajándékutalvány, iskolakezdési támogatási utalvány, sportutalvány
2012.06.28.
2012.08.27.
D.415/2012.
Ráckeve Város Önkormányzata
Megbízási szerződés keretében a ráckevei régi városháza épület süllyedésének helyreállításához kivitelezési munkák előkészítésére és ütemezésére statikai terv készítése
2012.06.29.
2012.07.30.
D.418/13/2012.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
FŐTÁV Zrt. részére saját és leányvállalati telephelyein személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás besezrzése járőrszolgáltatás biztosításával
2012.06.29.
2012.08.21.
D.417/2012.
Római Katolikus Plébánia Somlóvásárhely
Somlóvásárhely 33 hrsz-ú ingatlanon található templom épület tetőszerkezetének felújítása
2012.06.29.
2012.07.26.
D.416/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Informatikai és biztonságtechnikai rendszer szállítása
2012.06.29.
2012.08.13.
D.420/2012.
Ajánlatkérő: Budapesti Közlekedési Zrt. Kérelmezett: Synergon Rendszerintegrátor Kft.
Vállalkozási szerződés a felszín és a felszín alatti közösségi közlekedésben forgalomirányítási és utastájékoztatási rendszer fejlesztésének megvalósítására, a szoftverkövetés és fejlesztés biztosításával
2012.07.02.
2012.07.16.
D.421/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
ETE/IPA/ENPI programok lebonyolítását támogató IT rendszer fejlesztése
2012.07.02.
2012.08.13.
D.419/2012.
Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Kaposvári Víztározó kialakítása tárgyában
2012.07.02.
2012.08.02.
D.422/2012.
Költségvetési Intézmények Gazdasági Szervezete
12 havi étkezéshez szükséges élelmiszer - alapanyagok beszerzése 2012. 11. rész
2012.07.03.
2012.07.24.
D.423/2012.
Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága
Vállalkozási szerződés ajánlatkérő különböző telephelyein őrzési és alkalmankénti biztonsági szolgáltatás nyújtására
2012.07.04.
2012.07.24.
D.426/2012.
ÉMÁSZ Hálózati Kft.
ÉMÁSZ Hálózati Kft. elektromos szabadvezetékeinek kiváltása Bükki Nemzeti Park területén KEOP-3.1.2/2F/09-2010-0018
2012.07.05.
2012.08.06.
D.425/2012.
Nyugat-Magyarországi Egyetem Gazdasági Főigazgatóság
A Zöld Egyetem program infrasrtukturális feltételeinek megteremtése a Nyugat-Magyarországi Egyetemen (TIOP-1.3.1-07-2F-2009-0008) gép- és műszerbeszerzések, fejlesztések
2012.07.05.
2012.07.20.
D.427/2012.
Sellyei Kistérségi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
KEOP-7.1.3.0/09-2011-0018 pályázat keretében a Támogató Környezet és Energia Operatív Program ivóvízminőség-javítása kivitelezésének első fordulójában projektmenedzsmenti munka végzése
2012.07.05.
2012.08.14.
D.424/2012.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása.
2012.07.05.
2012.08.02.
D.432/2012.
Zalaapáti Község Önkormányzata
Esély a hatékony integráció és korszerű tanulási környezet kialakítására a Zalaapáti közoktatási mikrotérségben projekt kivitelezési munkái
2012.07.06.
2012.08.08.
D.429/2012.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesd város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése a lakosság életminőségének javítása és a települési környezet védelme érdekében
2012.07.06.
2012.09.03.
D.428/2012.
Pilisjászfalu Község Önkormányzata
Pilisjászfalu Község PM Hivatalának akadálymentesítése vállalkozási szerződés alapján., KMOP-4.5.2-10-11-2011-0026
2012.07.06.
2012.08.02.
D.431/2012.
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata
"Gépmadár Óvoda és Fecskefészek Bölcsőde (1106 Budapest, Gépmadár u. 15.) KEOP-2009-5.3.0/A/09-2010-0160 azonosító számú épületenergetikai pályázat keretében történő homlokzati hőszigetelése és fűtési rendszer korszerűsítése"
2012.07.06.
2012.08.27.
D.430/2012.
Költségvetési Intézmények Gazdasági Szervezete
12 havi étkezéshez szükséges élelmiszer - alapanyagok beszerzése 2012. 2. rész
2012.07.06.
2012.08.08.
D.433/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Nyugati pu. csatlakozó vonalszakaszainak elővárosi célú fejlesztése I/a ütem: Vác állomás vasúti pálya és kapcsolódó létesítmények korszerűsítésének tervezése és kivitelezése
2012.07.09.
2012.08.06.
D.434/2012.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Magyarország címerének és zászlajának használatáról, állami kitüntetéseiről szóló 2011. évi CCII. törvényben meghatározott "Magyar Szernt István Rend" és "Magyar Becsület Rend" állami kitüntetések kivitelezése, szállítása, grafikai tervezési munkák
2012.07.10.
2012.08.21.
D.435/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.07.11.
2012.07.13.
D.436/2012.
Nemzeti Szociális és Rehabilitációs Hivatal
Folyamatmenedzsment tárgyú tanácsadás és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2012.07.12.
2012.07.27.
D.437/2012.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti szennyvíziszapok hosszú távú kezelése, ártalmatlanítása, hasznosítása tárgyban Megvalósíthatósági tanulmány készítése
2012.07.12.
2012.08.31.
D.439/2012.
Magyarországi Németek Országos Önkormányzata
Német nemzetiségi közoktatás komplex fejlesztése a Koch Valéria Iskolaközpontban c.DDOP-3.1.2/A-09-1f-2009-0011 azonosítószámú pályázathoz kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentációjának elkészítése
2012.07.13.
2012.07.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el