Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.440/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.07.13.
2012.08.27.
D.438/2012.
Nyíregyházi Főiskola
Nyíregyházi Főiskola "B" tanulmányi épület mozaikterem és nagyelőadó felújítása, tantermi bővítése
2012.07.13.
2012.08.07.
D.447/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.07.13.
2012.08.21.
D.441/2012.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.07.16.
2012.07.23.
D.442/2012.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Attala község szennyvízelvezető rendszerének komplett kivitelezési munkálatai és megvalósításhoz szükséges kiviteli tervének elkészítése
2012.07.17.
2012.08.07.
D.445/2012.
Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés, 7. része
2012.07.17.
2012.07.24.
D.446/2012.
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zalaegerszeg közigazgatási területén csapadékvíz-elvezetéssel kapcsolatos építési munkák - 3. csomag
2012.07.17.
2012.09.06.
D.444/2012.
Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt
Távhővezeték rekonstrukciója során esedékes földmunkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében.
2012.07.17.
2012.08.23.
D.443/2012.
Zalakaros Város Önkormányzata
OCR projekt pályázat tanulmánytervének és utótanulmányának elkészítése
2012.07.17.
2012.09.03.
D.450/2012.
Vígszínház
jegy- és bérletértékesítő hálózathoz történő csatlakozás, és számítógépes jegy és bérletértékesítő rendszer működtetéséhez szükséges programcsomag használatba adása és bevezetése a Vígszínház és a Pesti Színház részére
2012.07.18.
2012.07.26.
D.449/2012.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és Térsége szennyvízcsatornázása (KEOP-1.2.0/2F-2009-001.) projekt megvalósítása során a FIDIC mérnöki, valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2012.07.18.
2012.07.31.
D.448/2012.
Domoszló Község Önkormányzata
Domoszló Község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2012.07.18.
2012.08.14.
D.451/2012.
Nemzeti Sportközpontok
Az Istvánmező rehebilitációs programjához kapcsolódó város-építészeti koncepció kialakítása tárgyában kiírt ötlet-pályázat
2012.07.19.
2012.08.27.
D.452/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.07.20.
2012.07.25.
D.453/2012.
Ácsteszér Község Önkormányzata
Szennyvízelvezetés és tisztítás kialakítása Ácsteszéren
2012.07.20.
2012.09.03.
D.454/2012.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Kézi motoros erdészeti kisgépek és kézi szerszámok beszerzése 1, rész
2012.07.23.
2012.08.15.
D.455/2012.
Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete
Elektronikus jogi- és céginformációs adatbázis szolgáltatás beszerzése
2012.07.24.
2012.09.10.
D.456/2012.
MTA Energiatudományi Kutatóközpont
Radioaktív izotópok kibocsátásának mérésére szolgáló mérőműszer rendszer szállítása
2012.07.25.
2012.09.04.
D.457/2012.
Magyar Nemzeti Bank
MNB épületeivel kapcsolatos tervezési, műszaki ellenőrzési és szakértői munkák elvégzése
2012.07.26.
2012.08.27.
D.462/2012.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen, Hatvan u.44. sz.,8595 hrsz.) építési engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése
2012.07.27.
2012.08.09.
D.460/2012.
Településellátó Szervezet
1 db új tömörítőlapos szemétszállító jármű beszerzése, üzembe helyezése
2012.07.27.
2012.08.27.
D.458/2012.
Magyar Posta Zrt.
L1e és L3e kategóriájú új járművek beszerzése
2012.07.27.
2012.09.24.
D.467/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
Csanádpalota Város szennyvízelvezetési és szennyvízkezelési beruházása, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása 2.
2012.07.27.
2012.09.24.
D.461/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása 2.
2012.07.27.
2012.09.18.
D.459/2012.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció projekt - A Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása és az iszap elhelyezése építési munkáinak megvalósítása és a kiviteli tervek elkészítése
2012.07.27.
2012.09.19.
D.466/2012.
Szegedi Fegyház és Börtön
Gyógyszer és gyógyszerkészítmények, kötszerek, továbbá laboratóriumi vegyszerek beszerzése 2. rész
2012.07.30.
2012.09.17.
D.465/2012.
Rád Község Önkormányzata
Építési szerződés: Rád község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása
2012.07.30.
2012.08.14.
D.464/2012.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
Közép-dunántúli Regionális Onkológiai Centrum projekt - vállalkozási szerződés kivitelezési tervdokumentáció kidolgozására a veszprémi munkarész esetében
2012.07.30.
2012.09.24.
D.463/2012.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Erősáramú hermetikus kábelátvezetők beszerzése 2013-2014. években
2012.07.30.
2012.09.26.
D.471/2012.
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása
2012.07.31.
2012.09.05.
D.470/2012.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsabán a Belvárosi és a Pásztor utcai bölcsődék részleges felújítása
2012.07.31.
2012.09.25.
D.469/2012.
Dél-Békés Mezőgazdasági Termelőiért Közhasznú Alapítvány
közös sajtó szogláltatás a határmenti térség jobb informálása érdekében
2012.07.31.
2012.09.10.
D.468/2012.
Almásfüzitő Község Önkormányzata
Azaum Római Tábor megvalósítására kiírt építési beruházás - közbeszerzési szerződés tartalmi hiányossága
2012.07.31.
2012.09.10.
D.472/2012.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság épületeinek energetikai korszerűsítése során épületgépészeti és épületvillamossági kivitelezés elvégzése
2012.08.01.
2012.08.21.
D.474/2012.
GYEMSZIGyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó orvostechnikai eszközök, egészségügyi informatikai és kommunikációs rendszer fejlesztése, szállítása, szerelése és üzembe helyezése
2012.08.02.
2012.09.18.
D.473/2012.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Betekintési jog gyakorlása magánszemélyek számára a nyugdíjbiztosításnál nyilvántartott adatokba című projekttel kapcsolatos okmányfeldolgozási feladatok elvégzése
2012.08.02.
2012.08.15.
D.475/2012.
Szent Pantaleon Kórház
Vállalkozási szerződés keretében megrendelő telephelyeinek teljes körű általános és egészségügyi napi, illetve időszakos takarítása, továbbá az osztályos (fertőtlenítő) mosogatási, valamint az ételhordási feladatok elvégzése
2012.08.02.
2012.09.13.
D.477/2012.
Máv Zrt
Fertőtlenítő törlőkendő beszerzése letéti raktárszerződés keretében
2012.08.03.
2012.09.28.
D.476/2012.
Abony Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Abony Város Önkormányzata "Közösségi Ház - Komplex kulturális, oktatási, művészeti központ és Zeneiskola" tárgyú projekt kivitelezési munkái
2012.08.03.
2012.08.27.
D.480/2012.
Kaposvári Egyetem
Prosztatadaganat kötött sugárforrás („stranded seed”) technikával végzett permanens brachyterápiás kezeléshez szükséges alacsony aktivitású I-125 sugárforrások („seed-ek”) és a kezelések végrehajtásához szükséges brachyterápiás eszközrendszer beszerzése.
2012.08.06.
2012.10.03.
D.479/2012.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban
2012.08.06.
2012.10.01.
D.478/2012.
Universitas Service Közhasznú Nonprofit Kft.
Az Universitas Service Közhasznú Nonprofit Kft. üzemeltetésében és a Dunaújvárosi Főiskola vagyonkezelésében lévő 2400 Dunaújváros, Táncsics M. u. 1/a. székhelyen lévő épületekben és a székhely területéhez kapcsolódó őrzés-védelem biztosítása
2012.08.06.
2012.09.13.
D.481/2012.
Edelény Város Önkormányzata
Belvárosi gyűjtőút - kiegészítő építési beruházás
2012.08.07.
2012.09.06.
D.482/2012.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
A Zöld Egyetem program infrasrtukturális feltételeinek megteremtése a Nyugat-Magyarországi Egyetemen (TIOP-1.3.1-07-2F-2009-0008) gép- és műszerbeszerzések, fejlesztések a SAVARIA Egyetemi Központ részére 1. rész. Laboratóriumi eszközök beszerzése
2012.08.08.
2012.10.01.
D.483/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2012.08.10.
2012.10.02.
D.484/2012.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
Portaszolgálat/2012
2012.08.14.
2012.09.10.
D.485/2012.
Sellyei Kistérségi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
KEOP-7.1.3.0/09-2011-0018 pályázat keretében a Támogató Környezet és Energia Operatív Program Ivóvízminőség-javítása kivitelezéshez első fordulóban részletes megvalósíthatósági tanulmány készítése
2012.08.15.
2012.10.02.
D.486/10/2012.
Dávod Község Önkormányzata
Dávod község szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás című KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0013 azonosítószámú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében FIDIC sárga könyv szerint
2012.08.16.
2012.09.19.
D.488/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés a 68. sz. főút Marcali elkerülés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2012.08.17.
2012.09.20.
D.487/2012.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Ópusztaszer község szennyvízcsatornázásának kiépítésére FIDIC Piros könyves, szennyvíztisztításának tervezésére és kiépítésére FIDIC Sárga könyves szerződéses feltételekkel
2012.08.17.
2012.09.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el