Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.374/2014.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Traumatológiai implantátumok beszerzése (1., 11., 12., 17., 18., 32.)
2014.07.23.
2014.08.25.
D.379/2014.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlati körben - 1. rész
2014.07.23.
2014.08.26.
D.376/2014.
Bornemzet Kereskedelmi és Szolgáltató Nonpforit Kft.
Bútorok beszerzése a DAOP-2.1.1/B-09-2009-0003 kódszámú pályázat keretében
2014.07.23.
2014.08.13.
D.377/2014.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Informatikai-, IT-szolgáltatások megrendelése
2014.07.23.
2014.08.06.
D.381/2014.
Mohácsvíz Kft.
Eszközök bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.382/2014.
Mohácsvíz Kft.
Ingatlan bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.383/2014.
Mohácsvíz Kft.
Gépjárművek bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.380/2014.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Kiegészítő szolgáltatás megrendelése a Simontornyai Bőrgyár kármentesítése, talajvízkezelő rendszer átalakítására a hatósági kötelezésben foglaltak teljesítése érdekében
2014.07.24.
2014.08.07.
D.384/2014.
FŐTÁV Zrt.
Távvezeték kivitelezések III./2013
2014.07.24.
2014.08.18.
D.385/2014.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győrszentiván Kertváros és Gönyű, Dózsamajori bekötő út közötti kerékpárút építés, I. ütem
2014.07.25.
2014.08.13.
D.395/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.07.30.
2014.08.19.
D.393/2014.
Nagybarcai Szennyvízelvezetési Agglomerációs Önkormányzati Társulás
„Nagybarca és Bánhorváti községek szennyvízelvezetése és tisztítása” tárgyú KEOP projekt keretén belül szennyvízcsatorna hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerint
2014.07.30.
2014.09.10.
D.386/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.388/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.389/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.390/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.391/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.394/2014.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Szegedi kistérségi tanyagondnoki szolgálatok részére gépjárművek beszerzése
2014.07.30.
2014.09.11.
D.387/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.392/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.396/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Aromo elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.401/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
E-napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.397/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
TANINFORM elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.399/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
MOZANAPLÓ elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.402/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
DINA elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.400/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
FÖKIR elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.403/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Digitális napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.398/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
SNW elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.405/2014.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatás és tűzjelző - valamint kamerás megfigyelő és riasztó/vagyonvédelmi rendszerek kezelése megrendelése a Budapest Főváros Kormányhivatala által használt ingatlanok közül 58 db ingarlanra vonatkozóan, megbízási szerződés keretében
2014.08.01.
2014.09.29.
D.406/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.08.01.
2014.09.09.
D.404/2014.
Baranya Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Baranya Megyei Kormányhivatal részére 022
2014.08.01.
2014.08.18.
D.410/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében Karád szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítás elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0013 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.08.04.
2014.09.23.
D.414/2014.
Paks Város Önkormányzata
Paks vízkár veszélyeztetettségének csökkentése” (DDOP-5.1.5/B-11-2012-0045 ) kivitelezési szerződés keretében
2014.08.04.
2014.09.30.
D.413/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
TÁMOP-3.1.4-12/2-2012-0485 számú projekt "Teremtsünk együtt egy jobb iskolát, avagy szemléletváltó módszertani változások a túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskolában - 3. rész
2014.08.04.
2014.09.29.
D.412/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
A szigetszentmiklósi József Attila lakótelep szociális célú rehabilitációja elnevezésű projekt keretében. Vállalkozási szerződés 2. rész. Belső szervizutak felújítása és fejlesztése - kiegészítő építési beruházás
2014.08.04.
2014.08.11.
D.411/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
ETS-LINDGREN eszközök, műszerek eseti javítása, kalibrálása és karbantartása
2014.08.04.
2014.08.11.
D.409/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2014.08.04.
2014.09.08.
D.408/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.08.04.
2014.08.21.
D.407/2014.
Budapesti Sportszolgáltató Központ
Vállalkozási szerződés kivitelezési munkák elvégzésére a Margitszigeti futópálya rekonstrukciója keretében - helyszínen öntött technológiájú műanyag borítású futópálya építése
2014.08.04.
2014.09.09.
D.415/2014.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés a „A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-Magyarországi régióban” ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 azonosító számú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére II. rész
2014.08.04.
2014.09.11.
D.416/2014.
Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház
Diósgyőr kórházrész régi traumatológia épület felújítása a Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére
2014.08.05.
2014.09.11.
D.418/2014.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP program megvalósítása során a lakossági tájékoztatással, valamint a nyilvánosság biztosításával kapcsolatos tevékenységek ellátására
2014.08.06.
2014.08.29.
D.417/2014.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Különféle steril műtéti izolációs anyagok – szettek és kiegészítő termékek – beszerzése 21 részben szállítási szerződés keretében - 2. rész
2014.08.06.
2014.09.17.
D.421/2014.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádió beszerzése 2014.
2014.08.07.
2014.09.04.
D.419/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2014.08.07.
2014.09.30.
D.420/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítái szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására az üzembe helyezése - 1. rész
2014.08.07.
2014.10.01.
D.423/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "A Nyíregyházi Bujtosi Szabadidő Csarnok fejlesztésének támogatása című projekt II. és III. részének kiviteli terveinek elkészítése
2014.08.08.
2014.09.18.
D.422/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Természettudományos oktatás komplex megújítása a Táncsics Mihály Gimnáziumban” című projekt keretében szaktanári segédlet, valamint tanulói munkafüzet tananyagfejlesztése, és az ahhoz szervesen kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
2014.08.08.
2014.09.08.
D.424/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 - struktúraváltás támogató projekt keretében kiegészítő építési beruházás - "L" jelű régi központi diagnosztikai épület légtechnikai kivitelezése
2014.08.12.
2014.08.15.
D.425/2014.
Máv Zrt.
„Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” megnevezésű projekt keretében karbantartási folyamatokat támogató szoftver beszerzése, bevezetése és IT alkalmazás konszolidáció
2014.08.13.
2014.09.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el