Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.382/2026
Győri Tankerületi Központ
RRF eszközök beszerzése - 3. rész Speciális gyógyászati és technikai eszközök EKR000645272026
2026.07.16.
D.686/2012.
Győri Törvényszék
Bútorok és tartozékok kiegészítő beszerzése a Soproni Városi Bíróság és Városi Ügyészség új épületébe
2012.12.18.
2013.01.28.
D.976/9/2005.
Győrtelek Község Önkormányzata
Győrtelek község kábeltelevíziós hálózat kiépítése
2005.11.25.
2006.01.03.
D.80/2021
Győrvár Község Önkormányzata
Orvosi eszközök beszerzése (2020.08.27.) - Kbt. mellőzése
2021.02.18.
2021.05.05.
D.79/2021
Győrvár Község Önkormányzata
Fogorvosi eszközök beszerzése (2020.08.27.) - Kbt. mellőzése
2021.02.18.
2021.05.05.
D.81/2021
Győrvár Község Önkormányzata
Védőnői eszközök beszerzése (2020.08.27.) - Kbt. mellőzése
2021.02.18.
2021.05.05.
D.556/2025
Gábor Dénes Egyetem
„Kivetítő, kijelző beszerzése” EKR001171822025
2025.09.01.
2025.09.08.
D.861/2011.
Gádoros Nagyközség Önkormányzata
Gádoros Nagyközség szennyvíz-csatornázási és szennyvíztisztítási beruházása megvalósításához szükséges mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására megbízási szerződés
2011.11.14.
2011.12.21.
D.859/2011.
Gádoros Nagyközség Önkormányzata
vállalkozási szerződés Gádoros Nagyközség szennyvízcsatornázásának kiépítésére FIDIC piros könyv szerinti szerződéses feltételekkel
2011.11.11.
2011.11.29.
D.802/2024
Gál Ferenc Egyetem
„GFE – Interaktív kijelzők és egyéb eszközök” EKR000611082024
2024.12.13.
2025.01.16.
D.404/2024
Gál Ferenc Egyetem
„GFE – számítógépek beszerzése” EKR000610982024
2024.06.24.
2024.07.22.
D.377/2016.
Gálfi Béla Gyógyító Rehabilitációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Élelmiszerek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.05.26.
2016.06.17.
D.376/2016.
Gálfi Béla Gyógyító Rehabilitációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Élelmiszerek beszerzése 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.05.26.
2016.06.17.
D.378/2016.
Gálfi Béla Gyógyító Rehabilitációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Élelmiszerek beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.05.26.
2016.06.17.
D.120/2018
Gálfi Béla Nonprofit Kft.
A Gálfi Béla Nonprofit Kft. informatikai feladatainak teljes körű ellátása 2017.
2018.04.03.
2018.04.26.
D.532/2010.
Gárdony Város Önkormányzata
Turisztikai desztinációk integrált fejlesztése Gárdonyban (KDOP-2.1.1/C-2008-0014) azonosító számú és a Településkép javítása Gárdony Város Önkormányzatának központi területein I. ütem (KDOP-3.1.1/C-2008-0006) azonosító szám
2010.06.30.
2010.07.16.
D.197/2023
Gárdony Város Önkormányzata
„Tapintható térkép-makettek legyártása” EKR000975652022
2023.05.25.
2023.06.28.
D.695/13/2007.
Gárdony Város Önkormányzata képviseli: Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda
2008.01.21.
D.505/14/2008.
Gárdony Város Önkormányzata Polgármesteri Hivatala
„élelmiszerek beszerzése 2008. január 1-től 2008. augusztus 31-ig terjedő időszakban”
2008.10.22.
2008.11.28.
D.502/11/2008.
Gárdony Város Önkormányzata Polgármesteri Hivatala
„élelmiszerek beszerzése 2007. évre”
2008.10.22.
2008.11.28.
D.203/2013.
Gávavencsellő Község Önkormányzata
"Szolgálati lakás átalakítása Idősek Klubjának" és "Állatorvosi rendelő és garázs átalakítása irodának"
2013.05.08.
2013.06.07.
D.100/2026
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata
„TOP Plusz infrastruktúrafejlesztés” EKR002478492024
2026.03.06.
5. P. 20.009/2014/8.
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata 4472 Gávavencsellő, Petőfi Sándor u. 1.
SZOLGÁLATI LAKÁS ÁTALAKÍTÁSA IDŐSEK KLUBJÁNAK és ÁLLATORVOSI RENDELŐ ÉS GARÁZS ÁTALAKÍTÁSA IRODÁNAK
2014.04.24.
D.12/2021
Gégény Község Önkormányzata
„Piac és Egészségház építése”
2021.01.11.
2021.03.22.
D.840/2009.
Gógánfa Települési Önkormányzat, Deák Ügyvédi Iroda
Fekete István Iskola Gógánfa - Ukk - Dabronc "Intézmény infrastrukturális fejlesztése"
2009.12.28.
2010.01.27.
D.550/5/2006.
Göd Város Önkormányzata
2006.08.23.
D.552/5/2006.
Göd Város Önkormányzata
2006.08.22.
D.367/2021
Göd Város Önkormányzata
„Adásvételi szerződés keretében 5 db alacsony padlójú autóbusz beszerzése” - szerződés teljesítése
2021.08.03.
2021.10.20.
D.368/2020
Göd Város Önkormányzata
Kincsem Óvoda eszközbeszerzés három részben - 2. rész EKR 000555982020
2020.08.24.
2020.11.05.
D.198/2020
Göd Város Önkormányzata
Göd Nyaralóházak konyhájába (2132 Göd, Jósika u. 14.) konyhatechnológiai berendezések szállítása és beüzemelése
2020.06.02.
2020.08.06.
D.551/4/2006.
Göd Város Önkormányzata
2006.08.23.
D.791/2024
Göd Város Önkormányzata
„Ügyfélszolgálat kialakítása meglévő épületben” EKR001295472024
2024.12.07.
2025.02.13.
D.379/2023
Gödre Község Önkormányzata
Gödre csapadékvíz elvezetés EKR000080602023
2023.09.13.
2023.11.15.
D.886/2016.
Gödöllő Város Önkormányzata
Takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2016.10.13.
2016.10.31.
D.100/2015,
Gödöllő Város Önkormányzata
Takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2015.02.24.
2015.03.12.
8.Kf.21.579/2013/7.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Állomás utcában található Királyi váró rekonstrukciójának kivitelezése
2013.07.08.
D.275/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2013.06.27.
2013.08.21.
D.268/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2013.06.24.
2013.08.21.
2.K.26.275/2013/3.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Állomás utcában található Királyi váró rekonstrukciójának kivitelezése
2011.02.28.
2013.03.06.
D.981/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
az Állomás utcában található Királyi Váró rekonstrukciójának kivitelezése
2010.12.17.
2011.01.26.
D.938/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő Főtér (Szabadság tér és környezete) közműkiváltások és tájépítészeti felszín rehabilitáció
2010.12.02.
2011.01.11.
D.642/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő Város Önkormányzata számára az érvényben lévő szabványoknak megfelelő, akadálymentesített, 1000 m2 körüli alapterületű játszótér kialakítása és felszerelése az Alsópark területén
2010.08.10.
2010.09.20.
D.323/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Fő tér (Szabadság tér és környezete) közműkiváltások és tájépítészeti felszín rehabilitáció
2010.04.26.
2010.05.03.
D.349/7/2009
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Kossuth Lajos utca átépítése jelzőlámpás csomóponttal
2009.07.07.
2009.07.28.
D.390/2025
Gödöllő Város Önkormányzata
„Piac fejlesztése - Napelemes rendszer kiépítése” - 1. rész Gödöllő Szabadság út 3. szám alatti Városi piac EKR001653982024
2025.06.13.
2025.08.22.
D.419/2025
Gödöllő Város Önkormányzata
„Piac fejlesztése - Árusító pavilonok, térlefedés” EKR001654462024
2025.06.27.
2025.09.19.
D.52/2024
Gödöllő Város Önkormányzata
Piac bővítés, felújítás - Liftcsere EKR001144572023
2024.01.19.
2024.03.28.
D.173/2020
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Hegy u. csapadékvíz csatorna, út felújítás EKR001634682019
2020.05.05.
2020.05.26.
D.58/2020
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Hegy u. csapadékvíz csatorna, út felújítás EKR001634682019
2020.02.25.
2020.03.26.
D.500/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Gödöllő város szennyvíztisztító telep korszerűsítése” elnevezésű KEOP -1.2.0/09-11-2011-0005 számú projekt tervezési és kivitelezési munkáinak elvégzésére a FIDIC Sárga Könyv alapján
2013.11.14.
2013.12.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el