Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.923/2011.
Tótkomlós Város Önkormányzata
Gyalogtúra útvonalak hálózata a Marosháton - Természet Háza, szerződés módosításáról szóló tájékoztató jogellenessége
2011.12.05.
2011.12.16.
D.920/2011.
Észak-hajdúsági Szakképzés-szervezési Társulás
Eszközök beszerzése és üzembe/üzemkész állapotba helyezése az Észak-hajdúsági Szakképzés-szervezési Társulás tagintézménei részére, fejlesztési támogatás keretében
2011.12.02.
2011.12.16.
D.875/2011.
Püspökladány Város Önkormányzata
Püspökladány városi sporttelep felújítása
2011.11.18.
2011.12.19.
D.816/2011.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó gépműszer beszerzés, adásvételi szerződés 2. és 3. rész
2011.10.28.
2011.12.19.
13.K.33.987/2011/9.
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata fenntartásában működő intézményekben (óvodák, általános és középiskolák, felnőtt szociális intézmények) közétkeztetés biztosítása
2011.12.19.
D.929/2011.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Perkáta nagyközség intézményei részére a TÁMOP-3.1.4/08/2. program keretében képzési és szaktanácsadói szolgáltatások beszerzése
2011.12.07.
2011.12.19.
D.887/2011.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
2011.11.22.
2011.12.19.
D.870/2011.
Nagybörzsöny Község Önkormányzata
Nagybörzsöny Község szennyvízelvezető hálózatának megépítése vállalkozási szerződés keretében
2011.11.17.
2011.12.19.
D.949/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (1.rész)
2011.12.13.
2011.12.20.
D.916/2011.
Művészeti és Szabadművelődési Alapítvány
Pesti Vígadó épületének újjáépítésének folytatása, többfunkciós célú kulturális és művészeti központkén való műköüdtetéséhez szükséges kiegészítő funkciók számára alkalmas módon való kialakítása
2011.12.01.
2011.12.20.
D.851/2011.
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata
Járóbeteg-Ellátó Centrum - a kistérségi egészségügyi alappillér fenntartható korszerűsítése című projekt keretében eszközszállítás, telepítéssel, üzembe helyezéssel, próbaüzem lefolytatásával, jótállási kötelezettségvállalással első része ellen
2011.11.11.
2011.12.20.
D.885/2011.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
FUTURA Interaktív Természettudományi Bemutató Központ épületéhez kapcsolódó trafóház kivitelezési munkái
2011.11.22.
2011.12.20.
D.845/2011.
Jászárokszállás Város Önkormányzata
5123 Jászárokszállás, Dobó u. 9/a., 2131 hrsz. alatti ingatlanon, a meglévő iskola rendeltetésű épületből részbeni átalakítással és felújítással 4 csoportszobás óvoda létesítése
2011.11.09.
2011.12.20.
D.809/10/2011.
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola felújítása a hatékony tanulási környezet kialakításáért
2011.10.27.
2011.12.20.
D.889/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.11.22.
2011.12.21.
D.871/2011.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
HURO/802/110 azonosító számú Development of the protection against floods in the common Hungarian-Romanian attention area on Mures river elnevezésű projekttel kapcsolatos projektmenedzsment feladatok ellátására irányuló megbízási szerződés.
2011.11.17.
2011.12.21.
D.861/2011.
Gádoros Nagyközség Önkormányzata
Gádoros Nagyközség szennyvíz-csatornázási és szennyvíztisztítási beruházása megvalósításához szükséges mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására megbízási szerződés
2011.11.14.
2011.12.21.
D.806/2011.
Orosháza Város Önkormányzata
Orosháza Város Önkormányzata részére 750 millió Ft összegű folyószámla hitelkeret biztosítása az önkormányzat költségvetési elszámolási számláját terhelő fizetési megbízások teljesítéséhez
2011.10.26.
2011.12.21.
D.930/2011.
Nemzeti Külgazdasági Hivatal
Különböző nyomdai szolgáltatások nyújtása
2011.12.07.
2011.12.22.
D.850/2011
Kőszeg Város Önkormányzata
Kőszeg és Kőszegfalvi köztemetők üzemeltetése
2011.11.10.
2011.12.22.
D.952/2011.
Szalaszend Község Önkormányzata
Szalaszend község szennyvízelvezetésnek és -tisztításának kiépítése
2011.12.15.
2011.12.22.
D.893/2011.
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP 1.3.0/09-11 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2011.11.23.
2011.12.22.
D.990/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Pilisvörösvár(kiz.) - Piliscsaba (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2011.12.27.
D.991/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz.) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2011.12.27.
D.940/2011.
Mátészalka Város Önkormányzata
Mátészalka Város közoktatási intézményeinek IKT fejlesztése projekt keretében különféle eszközök beszerzése
2011.12.09.
2011.12.27.
D.925/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Raman Optikai Aktivitás spektrométer szállítása
2011.12.05.
2011.12.27.
D.872/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Energiaracionálási feladatok ellátása
2011.11.17.
2011.12.27.
D.867/2011.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Ajánlatkérő közüzemi szolgáltatásainak 24 hónapra vonatkozó auditja, esetleges visszatérítésekkel, jóváírásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
2011.11.16.
2011.12.27.
D.843/2011.
Baja Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a DAOP-4.2.1/2/2F-2f-2009-0014 kódszámú "Alapfokú nevelési-oktatási intézmények és gimnáziumok infrastruktúrájának fejlesztése" projekt keretében bútorok beszerzése
2011.11.09.
2011.12.27.
D.837/2011.
Jászfényszaru Város Önkományzata
Szociális város rehabilitáció és lakossági integráció Jászfényszaru fejlődéséért
2011.11.05.
2011.12.27.
D.904/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
"A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplex infrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érdekében" tárgyú projekttel kapcsolatos D. épületre vonatkozó mikroszkópok és nephrológiai eszközök beszerzése
2011.11.28.
2011.12.27.
D.868/2011.
Gróf Tisza István Kórház
Őrzés-védelmi feladatok ellátása, számítógépes megfigyelő rendszer működtetésével, 60 hónapon keresztül
2011.11.16.
2011.12.27.
D.860/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Energiaracionalizálási feladatok ellátása
2011.11.11.
2011.12.27.
D.854/2011.
Máv Kórház és Rendelőintézet
Máv Kórház és Rendelőintézet Szolnok energetikai rendszerének korszerűsítése (kiviteli tervezés és kivitelezés) a KEOP-4.2.0/B/09-2010-0023 pályázatok keretében
2011.11.11.
2011.12.27.
D.862/2011.
Kiskőrösi Többcélú Kistérségi Társulás
Informatikai eszközök beszerzése a TIOP-1.1.1. pályázat megvalósítására
2011.11.14.
2011.12.28.
D.953/2011.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Az ajánlatkérő Lágymányosi Campusán lévő Északi- és Déli tömb (107 ezer m2), valamint külső környezete üzemeltetése kapcsán felmerült beruházási munkák elvégzése
2011.12.15.
2011.12.28.
D.946/2011.
Poroszló Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Tisza-tavi Ökocentrum megvalósításával kapcsolatos PR, marketing-kommunikációs és kreatív feladatok ellátására
2011.12.12.
2011.12.28.
D.873/2011.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft
A Markhot Ferenc Kórház Kft. részére 24 hónapra szükséges gyógyszerek beszerzése, az intézmény gyógyszerellátásának biztosítása.
2011.11.17.
2011.12.28.
D.869/2011.
Magyaralmás Község Önkormányzata
Egészségház kialakítása Magyaralmáson
2011.11.16.
2011.12.28.
D.863/2011.
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás
Informatikai eszközök szállíátsa a Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás által fenntartott intézmények részére
2011.11.14.
2011.12.28.
D.879/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás 1.rész.
2011.11.21.
2011.12.29.
D.932/2011.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Produkciós feladatok, PR feladatok, rendezvényszervezés 2. rész
2011.12.08.
2011.12.30.
D.884/2011.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése, üzembe helyezése és az ehhez kapcsolódó oktatás ellátása Törökszentmiklós Város Önkormányzata részére
2011.11.22.
2011.12.30.
D.880/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Gépjárművek javítása, karbantartása, felújítása 2011-2013.
2011.11.21.
2011.12.30.
D.883/2011.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
HURO/0802/106 azonosító számú „Develop the excess water inundation prevention system on the Hungarian-Romanian border area”elnevezésű projekttel kapcsolatos projektmenedzsment feladatok ellátására irányuló megbízási szerződés.
2011.11.21.
2012.01.02.
D.882/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
Karcagi Kistérség településein található hulladéklerakiók rekultivációs munkálatainak elvégzésére KEOP projekt keretében szerződéses feltételek a FIDIC Piros Könyv 2005 magyar nyelvű kiadása alapján készültek 1. rész
2011.11.21.
2012.01.02.
D.874/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Dráva bal parti, Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.18.
2012.01.02.
D.945/2011.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Vállalaton belüli irányító- és ügykezelő rendszer biztosítása
2011.12.09.
2012.01.03.
D.892/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.11.23.
2012.01.03.
D.894/2011.
Ragály Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében szennyvízkezelés megvalósítása Ragály településen
2011.11.23.
2012.01.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el