Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.337/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ - 1. rész (Ajkai Magyar Imre Kórház)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.306/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 8. rész (Kiskunhalasi Semmelweis Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.302/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 3. rész (Bajai Szent Rókus Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.323/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. része (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház)
2024.05.23.
2024.09.18.
D.376/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
Sterilizátorok megújítása - 1. rész (Nagykapacitású sterilizálók integrált rendszere) EKR000514842022
2023.09.11.
2023.11.30.
D.263/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. rész CT készülék beszerzése a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.256/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 5. rész CT készülék beszerzése a Ceglédi Toldy Ferenc Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.254/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 2. rész CT készülék beszerzése a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház (Kalocsa) részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.645/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Zalaegerszeg Szent Rafael kórház energetika” EKR000325422021
2025.10.09.
2026.02.03.
D.8/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„STERILIZÁTOROK MEGÚJÍTÁSA” - 2. része EKR000514842022
2023.01.03.
2023.02.20.
D.446/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
Fogászati eszközök és berendezések beszerzése 6 részben - 2. rész Intraoralis homokfúvó
2026.08.13.
D.1024/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő elhelyezéssel
2016.12.16.
2017.01.12.
D.381/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015.
2016.05.27.
2016.06.16.
D.192/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015.
2016.03.17.
2016.03.31.
D.32/2011.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek és tárak beszerzése
2011.01.19.
2011.02.21.
D.83/2014.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel (KOR-08/2013.) 1. és 3. rész
2014.02.25.
2014.04.14.
D.923/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő elhelyezéssel KOR-03/2015.
2016.10.28.
2016.11.21.
D.202/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015. 1., 3., 4. és 5. rész
2016.03.21.
2016.04.29.
D.10/2012.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Ausztria-Magyarország 2007-2013 Határon Átnyúló Együttműködési program keretében kilenc partner által elnyert "RegIonCo" elnevezésű L00052 számú pályázat keretében IT-megoldás beszerzése
2012.01.04.
2012.02.14.
D. 220/16 /2008.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd
2008.06.12.
D.297/2023
Országos Korányi Pulmonológiai Intézet
„Különféle sebészeti varrógépek beszerzése az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet részére 4 ajánlati részben - 4. rész: Egyszerhasználatos egyenes és vágó varrógépek és tárak.)”
2023.07.24.
2023.09.26.
D.295/2023
Országos Korányi Pulmonológiai Intézet
„Különféle sebészeti varrógépek beszerzése az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet részére 4 ajánlati részben - (1. rész: Endoscopos gépek (speciális tárak speciális műtétekhez, lépcsőzetes kapocs technológia, kívülről artikulálható, bevont tár, csőrös kiképzés) EKR000343792023
2023.07.24.
2023.09.26.
D.296/2023
Országos Korányi Pulmonológiai Intézet
„Különféle sebészeti varrógépek beszerzése az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet részére 4 ajánlati részben - 2. rész: Endoscopos gépek (speciális tárak speciális műtétekhez, kívülről art ikulálható, csőrös kiképzés) EKR000343792023
2023.07.24.
2023.09.26.
D.75/10/2007.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
2007.03.26.
D.128/8/2009
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
HOLMATRO gyártmányú feszítő-vágó berendezések tartozékainak szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2009.05.04.
D.127/8/2009.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
WEBER gyártmányú feszítő-vágó berendezések tartozékainak szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2009.05.04.
D.129/7/2009.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Lukas gyártmányú feszítő-vágó berendezések és tartozékainak szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2009.05.04.
D.236/17/2007.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
magasból mentı kosaras tőzoltó gépjármővek és hozzájuk tartozó málhafelszerelések szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2007.06.18.
D.743/2010.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Elektronikus hatósági ügyintézés és elektronikus iratkezelés megvalósítása
2010.09.22.
2010.11.02.
4.Kf.27.255/2008/4.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
2008.06.26.
D. 45/6/2008.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
2008.02.22.
D.96/11/2009.
Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatala
Szállítási és szolgáltatási szerződés keretében a Magyar Köztársaság és az EU joganyagát tartalmazó, a bíróságok hálózatán működtethető jogszabály adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és -visszakereső programok szállítása, üzemeltetési támogatása
2009.03.19.
2009.04.22.
D.943/2010.
Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatal
A Bírósági Közlöny kiadása és terjesztése
2010.12.02.
2011.01.12.
D.595/2010.
Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatal
MInősített, valamint fokozott biztonságú elektronikus aláírás hitelesítés szolgáltatás és időbélyegző szolgáltatás nyújtása, továbbá az ezekhez szükséges eszközök beszerzése
2010.07.26.
2010.09.13.
D.469/2010.
Országos Idegtudományi Intézet
"A" jelű Főépület belső átalakítás során felmerült pótmunkák és a Központi Intenzív Osztály Főépület átalakítása miatt szükségessé vált, illetve felújításával összefüggő műszaki illesztése
2010.06.09.
2010.07.19.
D.254/2025
Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság
„Kondicionáló terem kialakítása” EKR002338912024
2025.04.28.
2025.07.16.
D.253/2025
Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság
„Előtér rekonstrukció” EKR002339252024
2025.04.28.
2025.07.16.
D.252/2025
Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság
„F épület gépészeti rekonstrukció” EKR002339182024
2025.04.28.
2025.07.16.
D.251/2025
Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság
„Főzőkonyha és étterem kialakítása” EKR002339322024
2025.04.28.
2025.07.16.
D.250/2025
Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság
„Színházterem felújítás” EKR002334442024
2025.04.28.
2025.07.16.
D.255/2025
Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság
„Színházterem felújítás” „Főzőkonyha és étterem kialakítása” „F épület gépészeti rekonstrukció” „Előtér rekonstrukció” „Kondicionáló terem kialakítása” EKR002334442024 EKR002339322024 EKR002339182024 EKR002339252024 EKR002338912024
2025.04.28.
2025.07.16.
D.78/2014.
Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség Nonprofit kft.
MKB/4/9/2013. Műanyag csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2013. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés alapján II.
2014.02.21.
2014.03.28.
D.530/2012.
Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség Nonprofit Kft.
Vállalkozási keretszerződés az OHÜ 2012. évi kommunikációs feladatainak ellátására (kreatív stratégia alkotás, kreatív tervezés, gyártása, médiastratégia alkotás, médiatervezés, médiavásárlás, PR feladatok ellátása)
2012.09.13.
2012.10.24.
D.857/2010.
Országos Gyógyszerészeti Intézet
Az ajánlatkérő vagyonkezelésében lévő 1051 Budapest. Zrínyi u. 3. szám alatt található székházingatlan takarítási szolgáltatásainak beszerzése
2010.11.04.
2010.11.30.
D.69/2022
Országos Gyermekvédelmi Szakszolgálat (mint, a Főv. Gyerm.véd. Kp.Szakszolg. jogutódja)
A 1121 Budapest, Kalóz u. 6. sz. épület felújítása EKR000878722020
2022.02.21.
2022.05.05.
D.110/2022
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. (OFFi Zrt.)
Őrzés-védelmi szolgáltatások 2022-2023” EKR001465662021
2022.03.29.
2022.05.09.
D.392/2017.
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt.
OFFI Zrt. meglévő ügyfélkapcsolat-kezelő (CRM) rendszerének továbbfejlesztése 2017.
2017.08.01.
2017.08.14.
34.Kpk.45.869/2013/2.
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt.
Informatikai beszerzés
2013.07.21.
D.381/2013.
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda
Vállalkozási szerződés a megrendelők tulajdonában, illetőleg kezelésében lévő számítástechnikai rendszerek karbantartási és üzemeltetési feladatainak ellátása, Kbt. mellőzése
2013.08.30.
2013.09.30.
D.323/2013.
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda
Vállalkozási szerződés a megrendelők tulajdonában, illetőleg kezelésében lévő számítástechnikai rendszerek karbantartási és üzemeltetési feladatainak ellátása
2013.07.23.
2013.07.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el