Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.990/2016.
Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft.
"Informatikai eszközök beszerzése" GINOP-5.1.2-15-2016-00001. "PiacTárs - Kiemelt projekt a társadalmi vállalkozások ösztönzésére a fenntartható és versenyképes szociális gazdaság érdekében" c. kiemelt projekt keretében
2016.11.29.
2016.12.20.
D.359/8/2007.
Országos Foglalkoztatási Közalapítvány
Az Országos Foglalkoztatási Közalapítvány által ingatlan bérleti jogának megszerzése
2007.08.07.
D.857/2009.
Országos Epidemiológiai Központ, képviseli: Dr. Katona Miklós ügyvéd
Petricsészék beszerzése
2009.12.30.
2010.02.11.
3.Kf.27.638/2010/5.
Országos Epidemiológiai Központ
90×14,2 mm - 92×13 mm közötti steril műanyag petricsészék 15 hónapon át történő szállítása
2011.03.02.
D.231/2015.
Országos Egészségfejlesztési Intézet
Szállítási szerződés nyomtató és tartozék beszerzésére
2015.04.23.
2015.05.12.
D.30/2015.
Országos Egészségfejlesztési Intézet
Vállalkozási keretszerződés az Országos Egészségfejlesztési Intézet, TÁMOP-6.1.3.B-12/1-2013-0001 „Népegészségügyi kommunikáció fejlesztése” projektjének általános kommunikációs feladatainak (médiatervezési és médiavásárlási, kreatív tervezési, kivitelezési és gyártási, PR és rendezvényszervezési és promóciós feladatainak, valamint a kapcsolódó ügynökségi szolgáltatásoknak) ellátására
2015.01.16.
2015.03.11.
3.Kf.27.154/2005/5.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár, képviseli: dr. Szabó Antal ügyvéd
2005.11.30.
D.171/2017.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár, Medimpex Gyógyszer- Nagykereskedelmi Zrt.
Veleszületett vérzékenység kezelésére szolgáló készítmények 2016. évi beszerzése
2017.04.21.
2017.06.20.
3.Kf.650.054/2013/8.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
szállítási szerződés 2012. március 1-től 2013. február 28. napjáig terjedő időszak országos vényellátásának biztosítása érdekében
2013.10.15.
D.674/8/2007.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.12.20.
3.Kf.27.689/2006/6.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.04.04.
4.Kf.27.586/2006/7.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.01.31.
3.Kf.27.663/2006/4.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.01.31.
3.Kf.27.666/2006/4.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.01.31.
D.424/9/2006.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2006.08.02.
D.818/9/2005.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Elektrosztatikus technológiájú nyomtató rendszerek vonatkozásában megkötött keretmegállapodásokhoz kapcsolódó FPEP-kellékanyagok beszerzése
2005.11.23.
13.K.30.043/2005/20.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
vények és vényigénylő lapok beszerzése
2005.02.25.
3.Kf.27.669/2006/4.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.04.25.
3.Kf.27.668/2006/4.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.04.11.
3.Kf.27.664/2006/4. szám
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.04.11.
D.13/2011.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Veleszületett vérzékenység kezelésére szolgáló gyógyszerkészítmények beszerzése, meghatározott hatóanyagot tartalmazó készítményekre (1/A) és meghatározott készítményekre (1/B).
2011.01.07.
2011.02.11.
Kfv.III.37.095/2014/6.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Vények nyomdai előállítása
2014.06.11.
3.Kf.27.243/2007/9.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.11.14.
D.212/9/2007.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.05.25.
4.Kf.27.591/2006/7.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.01.31.
20.K.33814/2013/6.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
orvosi vények 2013. utolsó negyedéves, illetve 2014. évi közbeszerzése tárgyban
2014.04.29.
D.117/2010.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
OEP hálózati eszközök szállítása, implementálása és rendszerbe integrálása
2010.02.18.
2010.04.07.
14.K.31.974/2007/7.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2009.02.06.
Kfv.IV.37.150/2006/5.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2006.11.22.
D.100/8/2006
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
354 millió általános vény és 30 millió db szemészeti vény, összesen 384 millió db vény±10%%, vények rendezéséhez szükséges 120 ezer db vényigénylő lap (általános és szemészeti) térítésmentes gyártása és kapcsolódó adatkezelési szolgáltatások nyújtása
2006.02.09.
2006.03.20.
D.864/8/2005.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Veleszületett vérzékenység kezelésére szolgáló Octanate inj. gyógyszerkészítmények beszerzése
2005.10.27.
2005.12.09.
D.119/10/2007.
Országos Egészségbiztosítási Pénzt
2007.04.18.
Kfv.III.37.508/2014/7
Országos Bírósági Hivatal (ügyintéző: dr. Szakály Noémi osztályvezető - 1363 Budapest, Pf. 24.) által képviselt Debreceni Törvényszék (4025 Debrecen, Széchenyi u. 9.)
„Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása"
2014.11.04.
D.390/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022 EKR001030482022
2022.10.07.
2022.11.17.
D.158/2024
Országos Bírósági Hivatal
„Tervezési feladatok, Miskolci Törvényszék” EKR000778592023
2024.03.21.
2024.05.08.
D.35/2022
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogszabálykereső szoftver beszerzése EKR001692512021
2022.01.27.
2022.03.21.
D.239/2020
Országos Bírósági Hivatal
Az OBH és a MIA takarítási munkáinak beszerzése - 1. rész EKR000222512020
2020.07.14.
2020.09.15.
D.984/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A Magyar Igazságügyi Akadémia létesítményével kapcsolatos őrzés-védelmi szolgáltatás
2016.11.24.
2017.01.10.
D.857/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A bíróságok ellátása biztonságot növelő berendezésekkel és informatikai alkalmazásokkal című, SH/9/2/2. referenciaszámú projekt végrehajtása keretében "Egyes projektmenedzseri és projektadminisztrációs feladatok ellátása
2016.09.23.
2016.10.12.
D.845/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A bíróságok ellátása biztonságot növelő berendezésekkel és informatikai alkalmazásokkal című, SH/9/2/2. referenciaszámú projekt végrehajtása keretében "Egyes projektmenedzseri és projektadminisztrációs feladatok ellátása
2016.09.23.
2016.11.24.
D.755/2016.
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Szarvasi Járásbíróság és a Szarvasi Járási Ügyészség közös használatában lévő 5540 Szarvas, Deák F. u. 1. alatti helyi védettség alatt álló épület bővítése és teljes felújítása építési munkák kivitelezése, a biztonságtechnikai és a belsőépítészeti munkák kivitelezésének kivételével
2016.08.11.
2016.09.16.
D.194/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A Szegedi Törvényszék, a Szegedi Járásbíróság és a Szegedi Járási Ügyészség közös használatában lévő 6720 Szeged, Széchenyi tér 4. sz. alatti műemléki épület (hrsz: 3965) teljes rekonstrukciójához és bővítéséhez szükséges építészeti-műszaki tervezési szolgáltatás nyújtása
2016.03.18.
2016.04.04.
D.146/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A Szegedi Törvényszék, a Szegedi Járásbíróság és a Szegedi Járási Ügyészség közös használatában lévő 6720 Szeged, Széchenyi tér 4. sz. alatti műemléki épület (hrsz: 3965) teljes rekonstrukciójához és bővítéséhez szükséges építészeti-műszaki tervezési szolgáltatás nyújtása
2016.02.18.
2016.03.24.
D.827/2014.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és visszakereső számítógépes program használatának biztosítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.11.18.
2014.12.12.
D.547/2014.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és visszakereső számítógépes program használatának biztosítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.10.29.
2014.11.13.
D.460/2013.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és -visszakereső számítógépes program szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások biztosítása
2013.10.10.
2013.11.04.
D.631/2012.
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási Szerződés keretében takarítási feladatok ellátása az Országos Bírósági Hivatal épületében
2012.11.19.
2012.12.10.
D.95/2021
Országos Bírósági Hivatal
„Digitális Bíróság 2.0 2020” EKR001133912020
2021.02.26.
2021.03.26.
D.435/2019
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Szarvasi Járásbíróság és a Szarvasi Járási Ügyészség közös használatában lévő 5540 Szarvas, Deák F. u. 1. alatti helyi védettség alatt álló épület bővítése és teljes felújítása építési munkák kivitelezése, a biztonságtechnikai és a belsőépítészeti munkák kivitelezésének kivételével
2019.08.27.
2019.09.03.
D.349/2018
Országos Bírósági Hivatal
OBH Elektronikus jogi adatbázis beszerzése
2018.10.10.
2018.11.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el