Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
4.Kf.27.618/2006/5.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
2007.01.25.
19.K.30.533/2006/11.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
2006.06.29.
D.214/2010.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
Műszaki ellenőri (független mérnöki feladatok) ellátása
2010.03.22.
2010.05.07.
D.210/2026
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
Mobiltelefon beszerzés - Kbt. mellőzése
2026.04.29.
D.479/12/2008.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
„Mobil távközlési szolgáltatások biztosítása”
2008.10.16.
2008.11.25.
19.K.32.692/2006/6.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
2007.04.18.
D.907/16/2005.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat (képviseletében eljárt: dr. Dobrossy István ügyvéd)
Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár és Információs Központ (címzett támogatású beruházás) fővállalkozási konstrukcióban történő kivitelezése
2005.11.10.
2005.12.22.
D.42/9/2006.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat (képviseli: Dr. Dobrossy István ügyvéd)
Kenézy Gyula Kórház címzett támogatású rekonstrukciója
2006.01.16.
2006.02.24.
D.57/45/2005.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat (képviseli: dr. Dobrossy István ügyvéd)
Címzett támogatásból megvalósuló műtőrekonstrukcióra és bővítésre vonatkozó, az ajánlati dokumentációra és bővítésre vonatkozó, az ajánlati dokumentációban szereplő feltételek szerinti szállítási és üzembe helyezési szerződés
2005.01.26.
2006.01.20.
D.140/9/2006
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Kenézy Gyula Kórház-Rendelõintézet, képviseletében eljárt: dr. Kucskár Jolán jogtanácsos
Portaszolgálat és őrzés-védelem
2006.02.27.
2006.03.29.
Kfv.III.37.255/2007/5
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Kenézy Gyula Kórház-Rendelőintézet
2008.04.29.
13.K.32.138/2006/17.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Kenézy Gyula Kórház-Rendelőintézet
2007.04.24.
4.Kf.27.580/2006/11.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Kenézy Gyula Kórház-Rendelőintézet
2007.02.21.
3.Kf.27.295/2007/4.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Kenézy Gyula Kórház-Rendelőintézet képviseli: Dr. Zeke Ügyvédi Iroda
2007.11.07.
D.88/9/2007.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Kenézy Gyula Kórház-Rendelőintézet, a Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma, a Debreceni Református Hittudományi Egyetem Oktató Kórháza
2007.03.21.
D.277/10/2007.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Képviseli: Dr. Dobrossy István ügyvéd
Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár és Információs Központ (címzett támogatású beruházás) fıvállalkozási konstrukcióban történı kivitelezése
2007.07.23.
D.200/6/2006
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat, képviseli: Dr. Dobrossy István Ügyvédi Iroda, dr. Dobrossy István ügyvéd
az M3-as Ökoturisztikai és Tájtörténeti Park területén található jurtákban berendezésre kerülő műtárgymásolatokon alapuló kiállításhoz szükséges berendezési tárgyak és egyéb műtárgyak, eszközök beszerzése, a jurták berendezése
2006.03.22.
2006.04.21.
D.57/50/2006
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat, képviseli: dr. Dobrossy István ügyvéd
Műtőrekonstrukcióra és bővítésre vonatkozószállítási és üzembe helyezési szerződés, amelynek tárgya még a beszerzésre kerülő gép-műszerek használatának betanítása, valamint karbantartás és szerviztevékenység
2006.05.11.
D.406/11/2008
Hajdúbagos Község Önkormányzata
2008.09.09.
4.Kf.27.238/2009/6.
Hajdúbagos Község Önkormányzata
Hajdúbagos Idősek Otthona működtetése, mint szolgáltatási koncesszió
2009.09.16.
D.414/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 1” - 5. rész: Batthyány Lajos utca, Honvéd utca EKR001503632024
2025.06.25.
2025.07.03.
D.413/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 1” - 4. rész: Külső- Debreceni utca EKR001503632024
2025.06.25.
2025.07.03.
D.412/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 1” - 3. rész: Enyingi Török Bálint utca EKR001503632024
2025.06.25.
2025.07.03.
D.411/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 1” - 2. rész: Szénássy Mátyás utca és a Szénássy u. útcsatlakozás Újfehértói állami kezelésben lévő közúthoz EKR001503632024
2025.06.25.
2025.07.03.
D.410/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 1” - 1. rész: Mátyás király krt., Corvin János krt., Báthori Gábor körút és az Erkel Ferenc utca EKR001503632024
2025.06.25.
2025.07.03.
D.88/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 3. rész Enyingi T. B. u EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.676/2010.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Hajdúböszörmény kerékpárút-hálózatának bővítése és gyűjtőúthálózatának felújítása
2010.08.26.
2010.09.03.
D.325/11/2006.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Hajdúböszörmény, Bocskai tér integrált fejlesztése I. ütem, útprofiljavítás és kerékpárút-építés tervezése és kivitelezése
2006.05.11.
2006.06.16.
D.331/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. -2. rész Baktai utca EKR001622922024
2025.05.23.
2025.07.21.
D.334/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. - 5. rész Vidtelke utca EKR001622922024
2025.05.23.
2025.07.21.
D.327/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. - 3. rész Béke utca EKR001622922024
2025.05.23.
2025.07.21.
D.329/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. - 5. rész Vidtelke utca EKR001622922024
2025.05.23.
2025.07.21.
D.313/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. - 4. rész Orbán utca EKR001622922024
2025.05.17.
2025.07.10.
D.312/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. - 3. rész Béke utca EKR001622922024
2025.05.17.
2025.07.10.
D.310/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. - 1. rész Alföld utca EKR001622922024
2025.05.17.
2025.07.10.
D.314/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 2. - 5. rész Vidtelke utca EKR001622922024
2025.05.17.
2025.07.10.
D.784/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
“Hajdúböszörmény város parkjainak 2025. évi gondozása” - Kbt. mellőzése
2025.12.10.
2026.05.18.
D.785/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
“Hajdúböszörmény belterületén fagallyazási és fakivágási munkák elvégzése” - Kbt. mellőzése
2025.12.10.
2026.05.18.
D.240/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP-5.2.1. szegregátum 2. eljárás” - 5. rész Energiahatékonysági és alapvető műszaki ism. képz EKR001221312023
2024.04.29.
2024.06.18.
D.236/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP-5.2.1. szegregátum 2. eljárás - 1. rész Munkaerő-piaci integrációs program EKR001221312023
2024.04.29.
2024.06.18.
D.239/2026
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP – Művelődési Központ - 1. rész EKR001487882019 A Fürdőkerti Szabadidőpark fejlesztése - 1., 2. rész EKR000584742020
2026.05.20.
D.220/2012.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Hajdúböszörmény városközpontjának funkcióbővítő integrált fejlesztése ÉAOP-5.1.1/D-09-1f-2010-0010 azonosítójú projekt keretében a Bocskai tér rekonstrukciójára és Petőfi utca, mint bevásárló utca fejlesztésére
2012.03.23.
2012.05.09.
D.345/2011.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Kistérségi emeltszintű járóbeteg szakellátó központ épületének és az ahhoz tartozó parkolójának felújítása
2011.05.23.
2011.06.17.
D.90/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 5. rész Batthyány L. u., Honvéd u. EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.89/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 4. rész Külső-Debreceni u. EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.87/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” - 2. rész Szénássy M. u. EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.86/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Hajdúböszörményi belterületi utak fejlesztése című TOP-PLUSZ-1.2.3.-21-HB1-2022-00060 projektben nem engedély köteles utak kivitelezése” 1. rész Mátyás k.krt., Corvin J. krt., Báthori krt., Erkel EKR001503632024
2025.02.07.
2025.03.27.
D.575/2012.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Hajdúböszörmény III. ütem és Bodaszőlő II. ütem szannyvízcsatornázása tárgyú projekt projektmenedzseri feladatainak teljeskörű ellátása
2012.10.15.
2012.10.26.
D.783/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
“Hajdúböszörmény Város zöldfelületeinek 2025. évi kaszálása” - Kbt. mellőzése
2025.12.10.
2026.05.18.
D.786/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
“Hajdúböszörmény területén köztéri parkgondozási és Kossuth Lajos utca parképítési feladatainak ellátása 2025. évben” - Kbt. mellőzése
2025.12.10.
2026.05.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el