Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.68/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Üzemanyag kiszolgáló rendszerek, eszközök karbantartása, javítása, hitelesítése 2017-2018.
2018.03.12.
2018.03.28.
D.54/2017.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Közepes és kis teljesítményű univerzális műszaki földmunkagépek kötelezően előírt technikai kiszolgálása, javítása (2017-2019)
2017.02.08.
2017.02.28.
D.915/2016.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Területi hírközpontok (TEHK) és MH tulajdonú kábelek fenntartása, alépítmények bérlete (2017-2019)
2016.10.24.
2016.11.04.
D.191/2014.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Vállalkozási szerződés / Kozma utcai izraelita temető felújítási munkáinak végrehajtása
2014.04.14.
2014.06.03.
D.519/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
Szünetmentes berendezések beszerzése EKR000474362020
2020.12.04.
2020.12.11.
D.539/2021
HM Védelemgazdasági Hivatal
Taszár, Mezőkövesd műszaki ellenőri szolgáltatás EKR001008322020
2021.12.14.
2022.01.12.
D.123/2025
HM ZRÍNYI Geoinformációs és Toborzástámogató Közhasznú Nonprofit Kft.
„Egyedi művészeti alkotás beszerzése - turul szobor” EKR001750742024
2025.02.17.
2025.02.20.
D.201/7/2009
HM Zrínyi Kommunikációs Szolgáltató Kht., képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
Magyar Honvédség részére toborzást elősegítő, valamint biztonságpolitikai kötelezettségeink megismertetésével kapcsolatos rendezvényszervezési, médiafelület vársárlási szolgáltatások ellátása, bellow-the-line eszközök beszerzése
2009.05.04.
2009.06.04.
28. K. 32.470/2009/3.
HM Zrínyi Kommunikációs Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magyar Honvédség és a HM tanintézményei részére toborzást elősegítő, valamint a NATO és a Európai Uniós tagságból eredő biztonságpolitikai kötelezettségeink megismertetésével kapcsolatos rendezvényszervezési, médiafelület vásárlási szolgáltatások ellátása
2010.01.27.
D.363/2016.
HNT Építő Zrt., és D&L Ép Építőipari és Szolgáltató Kft.
Átalányáras vállalkozási szerződés a KMOP-5.1.1/B-12-k-2012-0002 azonosító számú, Európai Uniós által támogatott "Budapest Főváros XV. kerületi Spirál Szociális és Humán Központ fejlesztése" - közbeszerzési szerződés teljesítése során megsértett közbeszerzési szabályok miatt
2016.05.23.
2016.08.22.
D.41/2017.
HOGE Kft.
"Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" című konstrukcióhoz kapcsolódóan, meglévő CT és DSA berendezések cseréje új berendezések szállításával, telepítésével, üzembe helyezésével, a régi berendezések selejtezésében való szakmai közreműködés, a régi berendezések leszerelése, elszállítása
2017.02.01.
2017.03.29.
D.300/2017.
HOGE Orvosi Műszer Kft
A KEOP - 5.6.0/E/15 "egészségügyi eszközök energia megtakarítását célzó beszerzéseinek támogatása" című konstrukcióhoz kapcsolódóan, meglévő röntgen berendezések és mammográf berendezés cseréje új berendezések szállításával, telepítésével, üzembe helyezésével, a régi berendezések selejtezésében való szakmai közreműködés, a régi berendezések leszerelése, elszállítása és az előzőek végerehajtásához elengedhetetlenül szükséges járulékos munkák elvégzése
2017.06.16.
2017.08.03.
D.368/2017.
HOGE Orvosi Műszer Kft.
"Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" című konstrukcióhoz kapcsolódóan, meglévő CT és DSA berendezések cseréje új berendezések szállításával, telepítésével, üzembe helyezésével, a régi berendezések selejtezésében való szakmai közreműködés, a régi berendezések leszerelése, elszállítása
2017.07.18.
2017.09.18.
D.302/2017.
HOGE Orvosi Műszer Kft.
Adásvételi szerződés Ápolási eszközök beszerzésére a TIOP-2.2.8/14 azonosítószámú, "Infrastruktúrálisfejlesztések megvalósítása" c. kiemelt projekt keretében
2017.06.21.
2017.08.31.
D.417/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Faipari gépek és elszívórendszer beszerzése EKR000073442018
2021.09.23.
2021.12.08.
D.416/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Központi porelszívó rendszer EKR000274692018
2021.09.23.
2021.12.09.
D.270/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Lapmegmunkáló üzem építése gépészettel a HOLZMÖBEL Kft-nél
2021.06.01.
2021.08.23.
D.430/2022
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Központi porelszívó rendszer EKR000274692018
2022.11.09.
2022.12.20.
D.284/2022
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Faipari gépek és elszívórendszer beszerzése EKR000073442018
2022.07.29.
2022.10.20.
Kfv.II.37.551/2013/4.szám
HOR Zrt.
Tatabánya – a Vértes Agórája címő projekt megvalósításához kapcsolódó eszközbeszerzés (TIOP-1.2.1-08/2-2009-0004) 2. rész
2014.02.05.
D.240/2026
HUN-REN Magyar Kutatási Hálózat
Munkaerő-kölcsönzési szolgáltatások teljesítése EKR000201632026
2026.05.20.
2026.07.28.
D.803/2024
HUN-REN WIGNER Fizikai Kutatóközpont
„Épületek vezetékes hálózati felújítása” EKR001005192024
2024.12.14.
2025.02.13.
D.91/2023
Hagyományok Háza
Budai Vigadó épületében őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR001073032022
2023.03.10.
2023.04.17.
D.466/2022
Hagyományok Háza
Budai Vigadó épületében őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR001073032022
2022.11.25.
2023.01.24.
D.199/2016.
Hagyományok Háza
Budai Vigadó épületének rekonstrukciójára irányuló beruházás (a továbbiakban: Projekt) megvalósításához és az épület rendeltetésszerű üzemeltetésének megkezdéséhez kapcsolódó „teljes körű műszaki ellenőrzés” tárgyú szolgáltatások megrendelése
2016.03.18.
2016.04.18.
28.K.30.216/2013/6.
Hajdú - Bihar megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Különféle eszközök beszerzése 2. rész
2013.05.03.
D.948/10/2005.
Hajdú Volán Közlekedési Rt.
menetrend szerinti belföldi, helyközi, közforgalmi személyszállítási feladatokba alvállalkozók bevonása
2005.11.21.
2005.12.30.
25.K.34.886/2007/5.
Hajdú Volán Zrt.
2008.09.11.
3.Kf.27.380/2011/5.
Hajdú Volán Zrt.
komplex vagyonvédelmi feladatok ellátása
2011.10.26.
D.47/2011.
Hajdú Volán Zrt.
Komplex vagyonvédelmi feladatok ellátása
2011.01.27.
2011.03.09.
D.552/14/2007.
Hajdú Volán Zrt.
2007.10.06.
D.227/2017.
Hajdú és Társai Kft. "f.a."
"Pálháza Város Önkormányzat szennyvíztisztító telepének korszerűsítése és csatornahálózat rekonstrukció" című KEOP-1.2.0/10-2010-0067 azonosító számú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében FIDIC Sárga Könyv szerint
2017.05.18.
2017.10.11.
D.844/2011.
Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Debrecen, Vörösmarty u. 13. Irodaház kivitelezése, valamint az épületben személyfelvonó létesítése
2011.11.09.
2011.12.12.
D.847/2011.
Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Debrecen, Vörösmarty u.13. (hrsz:9345) Irodaház (Nonprofit Gazdaságfejlesztő Szervezetek Háza) kivitelezése, valamint az épületben személyfelvonó létesítése a dokumentációban foglaltaknak megfelelően
2011.11.09.
2011.12.12.
D.621/2012.
Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Különféle eszközök beszerzése 2. rész
2012.11.09.
2012.12.14.
D.511/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
GINOP-5.1.1-15-2015-00001-Mentori szolgáltatás II. EKR001123452019.
2020.11.29.
2020.12.14.
D.194/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
GINOP-5.1.1-15-2015-00001 – Mentori szolgáltatás II. EKR001123452019
2020.05.26.
2020.06.16.
D.233/2021
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Az „Út a munkaerőpiacra” megnevezésű, kiemelt projekt [GINOP-5.1.1-15-2015-00001] 2019., 2020., 2021. és 2022. évekre vonatkozó folyamatos könyvvizsgálata (közbenső auditok elvégzése). EKR001491052019
2021.05.11.
2021.07.13.
D.188/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Gépjárművek beszerzése II. EKR001573392019
2020.05.21.
2020.07.29.
D.471/2012.
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása
2012.07.31.
2012.09.05.
D.429/2013.
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Őrzés-védelmi feladatok - I. rész
2013.09.26.
2013.11.18.
D.800/2009.
Hajdú-Bihar Megyei Mezőgazdasági és Szakigazgatási Hivatal
Takarítási, vagyonvédelmi, munkaegészségügyi szolgáltatás, valamint munka és tűzvédelmi feladatok ellátása a Hajdú-Bihar Megyei Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal részére
2009.12.15.
2010.01.06.
D.791/2009.
Hajdú-Bihar Megyei Mezőgazdasági és Szakigazgatási Hivatal
Takarítási, vagyonvédelmi, munkaegészségügyi szolgáltatás, valamint munka és tűzvédelmi feladatok ellátása a Hajdú-Bihar Megyei Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal telephelyein vállalkozási szerződés keretében
2009.12.14.
2010.01.26.
D.832/2015.
Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága
Takarítási feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2015.11.17.
2015.12.17.
D.594/8/2006.
Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Intézet és Továbbtanulási, Pályaválasztási Tanácsadó
Számítástechnikai eszközök beszerzése
2006.08.30.
2006.10.10.
D.472/2012.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság épületeinek energetikai korszerűsítése során épületgépészeti és épületvillamossági kivitelezés elvégzése
2012.08.01.
2012.08.21.
D.352/2014.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomtató előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. 1. része.
2014.07.11.
2014.09.03.
D.150/2013.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság épületeinek energetikei korszerűsítése során födémszigetelés és zöldtető kivitelezés elvégzése
2013.03.29.
2013.04.15.
13.K 34.963/2006/7.
Hajdú-Bihar Megyei Állami Közútkezelő Kht.
2006.09.14.
3.Kf.27.173/2007/15.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
2008.04.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el