Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.96/2012.
Egererdő Erdészeti Zrt.
A szilvásváradi állami erdei vasút fejlesztése című projekt keretében az MK 48-403 pályázatszámú MK-48-as mozdony re motorizációja, teljes felújítása, korszerűsítése, az ehhez szükséges tervezési munkák elvégzése
2012.02.02.
2012.02.29.
D.90/2012.
Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzata
Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzata fenntartásában működő intézményekben közétkeztetés biztosítása
2012.02.01.
2012.03.02.
D.78/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően.
2012.01.26.
2012.03.02.
D.65/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2012.01.23.
2012.03.02.
D.64/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően.
2012.01.20.
2012.03.02.
D.98/2012.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó orvostechnikai eszközök, mobíliák, egészségügyi informatikai és kommunikációs rendszer fejlesztése, szállítása, szerelése és üzembe helyezése
2012.02.03.
2012.03.05.
D.50/2012.
Gyöngyös-Felsővárosi Római Katolikus Egyházközség
Szent Bertalan Római Katolikus Plébánia Szent Korona Ház egyházi kincstár (múzeum), épületrész műemléki felújítása,bővítése
2012.01.17.
2012.03.05.
D.74/2012.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása- elnevezésű projektben szennyvízcsatorna építése FIDIC sárga könyvön alapuló vállalkozási szerződés keretében
2012.01.26.
2012.03.05.
D.63/2012.
Halimba Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Halimba település szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása KDOP-4.1.1/A-10-2010-0005 azonosító számú projekt kivitelezési munkáira
2012.01.20.
2012.03.05.
D.25/2012.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa-Sárospatak Kerékpárút fejlesztése című HUSK/0901/2.3.1/0284 kódszámú projekt kivitelezési munkái Pálháza, Füzérkomlós és Hollóháza közigazgatási területén
2012.01.11.
2012.03.05.
D.133/2012.
Monor Város Önkormányzata
Monor integrált városközpont fjelesztése I. ütem: Kossuth L. - Dobó I. u. rekonstrukciója és a 3111-3112 jelű országos közutak körforgalmú csomópontjának építése
2012.02.21.
2012.03.06.
D.114/2012.
Monor Város Önkormányzata
Monor integrált városközpont-fejlesztése I. ütem, Kossuth L.-Dobó I. u. rekonstrukciója és a 3111-3112 jelű országos közutak körforgalmú csomópontjának építése
2012.02.10.
2012.03.06.
D.99/2012.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a Science Múzeum és Művészeti Központ tárgyban indult TIOP 1.3.3-08/2-2009-0006 pályázathoz kapcsolódó eszközök beszerzésére
2012.02.03.
2012.03.06.
D.71/2012.
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. üzemeltetésében álló épületek takarítási munkái, 1., 9., 12., 13., 15. részekben
2012.01.25.
2012.03.06.
D.103/2012.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
FUTURA Interaktív Természettudományi Bemutató Központ épületéhez kapcsolódó trafóház kivitelezési munkái
2012.02.07.
2012.03.07.
D.83/2012.
Pély Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Pély község belterületi vízrendezésére vonatkozóan
2012.01.27.
2012.03.07.
D.80/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Beültethető szemlencse beszerzése
2012.01.26.
2012.03.07.
D.67/2012.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. munkavédelmi célú, ellátmányként biztosítandó ipari kéztisztító, bevonatképző készítmények, bőrregeneráló készítmény, folyékony fertőtlenítő kéztisztítószer beszerzése
2012.01.23.
2012.03.07.
D.102/2012.
Békés Megyei Képviselő-testület Pándy Kálmán Kórháza
Magyarország-Románia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében - Intézményi rendszer radiológiai modul kiterjesztés - hardver eszközcsoport tételeinek szállítása és helyszíni, Medvision rendszerben történő rendszerbe állítása
2012.02.06.
2012.03.07.
D.77/16/2012.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
Szállítási szerződés 1725 db +-20%% kölönböző típusú koporsó beszerzésére
2012.01.26.
2012.03.07.
D.69/2012.
Halimba Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Halimba település szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása KDOP-4.1.1/A-10-2010-0005 azonosító számú projekt kivitelezési munkáira
2012.01.23.
2012.03.07.
D.108/2012.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP projekt megvalósítása során a kivitelezéssel kapcsolatos minőségi-ellenőrzési vizsgálatok elvégzésére 2. rész
2012.02.08.
2012.03.08.
D.104/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0021 kódszámú projekt keretén belül szennyvízcsatorna hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerződéses feltételek szerint
2012.02.07.
2012.03.09.
D.119/2012.
Mátészalka Város Önkormányzata
Mátészalka Területi Kórház rekonstrukciója
2012.02.14.
2012.03.12.
D.62/2012.
Tököl és Térsége Szennyvíztisztító Önkormányzati Társulás
A tököli szennyvíztisztító telep kapacitásbővítése és technológiai fejlesztése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0075 pályázat megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása műszaki, pénzügyi, jogi, belső ellenőrzési területen
2012.01.20.
2012.03.12.
D.58/2012.
Szalaszend Község Önkormányzata
Szalaszend község szennyvízelvezetésének és tisztításának kiépítése
2012.01.18.
2012.03.12.
D.57/2012.
Debreceni Egyetem
EM-471 Egészségügyi mosodai, bértextília szolgáltatás és textiljavítás a Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum mosodájának üzemeltetésével
2012.01.18.
2012.03.12.
D.94/2012.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közterületi rekonstrukció kivitelezési munkáinak elvégzésére vonatkozó vállalkozási szerződés megkötése a Veszprém, integrált településfejlesztés - belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. ütem tárgyú projekt keretében
2012.02.02.
2012.03.13.
D.86/2012.
Budapesti Corvinus Egyetem
A Budapesti Corvinus Egyetem részére laboratóriumi infrastrukturális fejlesztés keretében laboratóriumi és terepi műszerek beszerzése
2012.01.30.
2012.03.13.
28.K.33.322/2011/3.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem szervezeti egységei, a Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú
2012.03.14.
D.66/2012.
Nemzeti Sportközpontok
Nemzeti Sportközpontok részére tisztítószerek és takarító eszközök beszerzése
2012.01.23.
2012.03.14.
D.91/2012.
NIF Zrt. nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Tervezési szerződés a 82. sz. főút átkötése a 8. sz. főútra (0+000-6+500 km között) tanulmányterv felülvizsgálata, engedélyezési és kiviteli terv készítése
2012.02.01.
2012.03.14.
D.162/2012.
Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság objektumainak takarítására
2012.03.05.
2012.03.19.
D.132/2012.
Pannonhalma Város Önkormányzata
Pannonhalma Városközpont kialakítása
2012.02.21.
2012.03.19.
D.109/2012.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
1094 Budapest, Márton utca 5/a. szám alatti lakóépület felújítása
2012.02.08.
2012.03.19.
D.100/2012.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Budapest, Dózsa György út 128-132. szám alatti irodaházának takarítása
2012.02.03.
2012.03.19.
D.187/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.03.13.
2012.03.19.
D.128/2012.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
TÁMOP.6.2.2. projekt keretében képzési, vizsgáztatási feladatok ellátása a Jósa András Oktatókórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft., valamint a Sántha Kálmán Szakkórház Nonprofit Kft. számára - IV. része ellen
2012.02.20.
2012.03.19.
D.105/2012.
Törökbálint Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Törökbálint Város Önkormányzata fenntartásában lévő óvodák, általános és középiskolák ellátottjai és dolgozói közétkeztetési feladatainak ellátása és ételhulladék elszállítása
2012.02.07.
2012.03.19.
D.113/2012.
Törökbálint Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Törökbálint Város Önkormányzata fenntartásában lévő óvodák, általános és középiskolák ellátottjai és dolgozói közétkeztetési feladatainak ellátása és ételhulladék elszállítása
2012.02.10.
2012.03.20.
D.106/2012.
VAKO PS Kft és a MIOK Nonprofit Kft
Képzési szolgáltatás
2012.02.08.
2012.03.20.
D.155/2012.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Belváros rehabilitációkjának folytatása című KDOP-3.1.1/D-2009-0005 azonosítószámú projekt keretében Székesfehérvár, Fő u. útburkolat rehabilitáció megvalósítása, generál kivitelezése
2012.03.02.
2012.03.20.
D.107/2012.
BÁH Befogadó Állomás,Debrecen
BÁH Befogadó Állomás Debrecen objektumának őrzés-védelme, valamint portaszolgálat biztosítása
2012.02.08.
2012.03.20.
4.Kf.27.619/2011/5.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma
Orvosi gázhálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása, valamint orvostechnikai eszközök felülvizsgálata
2012.03.21.
D.171/2012.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatósága
Rizsgátak és egyéb műtárgyak elbontása, a rehabilitált területek utógondozása
2012.03.07.
2012.03.21.
4.Kf.27.613/2011/9.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
„Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárd hulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése 1-3. rész
2011.11.10.
2012.03.21.
D.164/2012.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
"A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplex infrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érefekében" tárgyú, TIOP-2.2.7-07/2F-2009-0001 projekttel kapcsolatos kivitelezői feladatok II/A részének ellátása
2012.03.05.
2012.03.21.
D.111/2012.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Jelzőberendezések szerelése, építési beruházás
2012.02.09.
2012.03.21.
D.101/2012.
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP 1.3.0/09-11 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2012.02.06.
2012.03.21.
D.160/20120
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zrt.
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz kivitelezése során lebonyolító mérnöki feladatok ellátása, valamint a kivitelezésre vonatkozó közbeszerzési eljárás előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés
2012.03.02.
2012.03.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el